سفارش 18.6 میلیارد دلاری بوئینگ از بریتیش ایرویز

شرکت هواپیماسازی بوئینگ از قرارداد 18.6 میلیارد دلاری‌اش با بریتیش ایرویز خبر داد. قراردادی که بر اساس آن، 42 فروند بوئینگ 777X به شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز تحویل داده خواهد شد. هواپیماهای 777-9 که از ماه آینده شروع به کار خواهند کرد، جدیدترین هواپیماهای شرکت بوئینگ به شمار می‌روند. این هواپیماها دارای دو موتور بوده و لقب بزرگترین جت جهان را به خود اختصاص می‌دهند.

0
37
پرواز خارجی با هواپیمایی بوئینگ
هواپیمایی بوئینگ
سفارش 18.6 میلیارد دلاری بوئینگ از بریتیش ایرویزReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Mar 11Rating: 3.5سفارش 18.6 میلیارد دلاری بوئینگ از بریتیش ایرویز - پرواز خارجی با بریتیش ایرویزبریتیش ایرویز با جایگزینی هواپیماهای قدیم با مدرن‌ترین هواپیماها، گام‌های موثری برای جلب رضایت خریداران بلیط هواپیما برداشته است. پرواز خارجی با بوئینگ 777

سفارش 18.6 میلیارد دلاری بوئینگ از بریتیش ایرویز

شرکت هواپیماسازی بوئینگ از قرارداد 18.6 میلیارد دلاری‌اش با بریتیش ایرویز خبر داد. قراردادی که بر اساس آن، 42 فروند بوئینگ 777X به شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز تحویل داده خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما خارجی
بلیط هواپیما خارجی

هواپیماهای 777-9 که از ماه آینده شروع به کار خواهند کرد، جدیدترین هواپیماهای شرکت بوئینگ به شمار می‌روند. این هواپیماها دارای دو موتور بوده و لقب بزرگترین جت جهان را به خود اختصاص می‌دهند.

پرواز خارجی با هواپیمایی بوئینگ
هواپیمایی بوئینگ

جالب است بدانید که مصرف سوخت هواپیمای 777-9 بسیار پایین بوده و همین عامل باعث می‌شود که این هواپیما در مسیرهای طولانی کاربرد بسیار خوبی داشته باشد. از این رو، به نظر می‌رسد که استفاده از آن، باعث جلب رضایت خریداران بلیط هواپیما بریتیش ایرویز شده و منافع فراوانی برای این شرکت هواپیمایی داشته باشد.

خرید بلیط هواپیما خارجی
بلیط هواپیما خارجی

در سال‌های اخیر، شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز با جایگزینی هواپیماهای قدیم و استفاده از مدرن‌ترین هواپیماها، گام‌های موثری برای جلب رضایت مسافران و خریداران بلیط هواپیما برداشته است. امروزه این شرکت یکی از بزرگترین بهره‌برداری‌‌کنندگان از هواپیماهای سری 777 بوئینگ می‌باشد و با خرید هواپیماهای جدید، مسلما راه برای پیشرفت‌های بعدی هموارتر خواهد شد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید