10 مقصدی که برای سفرهای انفرادی مناسبند – قسمت اول

0
398
خرید آنلاین پرواز خارجی
سفر انفرادی و پرواز خارجی
10 مقصدی که برای سفرهای انفرادی مناسبند - قسمت اولReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Jun 8Rating: 4.54 مقصدی که برای سفرهای انفرادی مناسبند - پرواز خارجی به سفرهای انفرادیدر این مقاله با شهرها و کشورهایی که برای سفرهای انفرادی مناسبند آشنا می شوید و شما برای رزرو پرواز خارجی خود می توانید به سایت سفرستان مراجعه کنید

10 مقصدی که برای سفرهای انفرادی مناسبند

گاهی اقات برای مسافران و جهانگردانی که هوس دیدار شهر و کشوری تازه را دارند، همسفر و همراهی پیدا نمی‎‌‌‌شود تا با هم رخت سفر را ببندند و عازم مقصدی ناشناخته شوند. در این موارد اقوام و آشنایان کار و گرفتاری‎‌‌‌های زندگی را بهانه می‎‌‌‌کنند و رفیق نیمه راه می‎‌‌‌شوند یا اینکه مقصدی که آرزوی دیدنش را دارید، باب طبع همسفران همیشگی از کار در نمی‎‌‌‌آید و به همین دلیل نیز در ماجراجویی تازه‎‌‌‌ی خود تنها و بی یاور می‎‌‌‌مانید.

در این شرایط اطلاع از شهرها و مقاصدی که به تنهایی بتوانید برای دیدن آن‎‌‌‌ها بلیط هواپیما خریداری کنید و هتل رزرو کنید، حتما به کارتان خواهد آمد و به شما کمک می‎‌‌‌کند تجربه‎‌‌‌ی دلنشینی از سفری انفرادی برای خود رقم زنید.

اگر دوست دارید، در مورد شهرهایی که به تنهایی نیز برای دیدار از آن‌ها می‎‌‌‌توانید بلیط هواپیما بخرید یا هتل رزرو کنید، بیشتر بدانید در ادامه‎‌‌‌ی این مطلب با وب‎‌‌‌سایت سفرستان همراه باشید.

  1. پرواز خارجی به شهر ملبورن استرالیا

خرید انلاین پرواز خارجی به ملبورن
پرواز خارجی به ملبورن

این شهر به لطف سواحل دیدنی و هیاهوی زندگی شهری، یکی از مقاصد جذاب برای گردشگران محسوب می‎‌‌‌شود. احتمالا دلایل زیر برای قانع کردن شما برای سفری انفرادی به ملبورن استرالیا کافی باشند:

کشور استرالیا برای مسافران تنها، کشوری ایمن به حساب می‎‌‌‌آید.

زبان رسمی در استرالیا انگلیسی است و در زمینه‎‌‌‌ی زبان در ملبورن مشکل زیادی نخواهید داشت.

جابه‎‌‌‌جایی در ملبورن بسیار راحت است و خیلی جاها را می‎‌‌‌توانید با پیاده‎‌‌‌روی یا دوچرخه‌سواری برای خودتان کشف کنید.

  1. پرواز خارجی به کشور تایلند

خرید انلاین پرواز خارجی به تایلند
پرواز خارجی به تایلند

احتمالا مهمان‎‌‌‌نوازی موجود در فرهنگ‎‌‌‌های کشورهای آسیای شرقی باعث شده است که مسافران تنها از سفر به تایلند لذت ببرند و در سفر به تایلند احساس آرامش کنند. در مجموع از محسنات تایلند برای سفرهای انفرادی چنین می‎‌‌‌توان گفت که:

مهمان‎‌‌‌نوازی تایلندی‌ها، مسافران زیادی را از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می‎‌‌‌کند، به همین دلیل بعید نیست هنگام سفر به تایلند، دوستانی از کشورهای دیگر برای خودتان پیدا کنید.

در کشور تایلند دیدنی‌های بسیاری وجود دارد. از پایکوبی‎‌‌‌هایی که در شهر بانگوک بر پا می‎‌‌‌شوند تا سواحل آرام و جنگل‎‌‌‌های استوایی که دیدنشان روان هر گردشگری را جلا می‎‌‌‌دهد.

  1. پرواز خارجی به بوتان

خرید انلاین پرواز خارجی به بوتان
پرواز خارجی به بوتان

بوتان یکی از فرهنگی‎‌‌‌ترین کشورهای جهان به شمار می‎‌‌‌رود. بلندترین قله‎‌‌‌ی فتح نشده‏ی جهان نیز در کشور بوتان قرار دارد، چرا که این کوه در فرهنگ بوتان مقدس محسوب می‎‌‌‌شود و دولت بوتان کوهنوردان را از صعود به این کوه منع کرده است.

بوتان کشوری مناسب برای سفرهای انفرادی است زیرا:

بازدید از آن تنها همراه با تورهای گردشگری امکان‎‌‌‌پذیر است و همراه با این تورها، مسافر احساس امنیت بیشتری می‎‌‌‌کند.

بوتان از لحاظ فرهنگی کشور کاملا منحصربفردی محسوب می‌شود. به عنوان نمونه تا سال 1960 میلادی هیچ، تلفن، ماشین، انرژی الکتریسیته، جاده‎‌‌‌های اسفالت در بوتان وجود نداشته است. این کشور از سال 1999 میلادی استفاده از کیسه‏های نایلونی و از سال 2004 استعمال دخانیات را ممنوع کرده است.

  1. پرواز خارجی به هنگ‌کنگ

خرید انلاین پرواز خارجی به هنگ کنگ
پرواز خارجی به هنگ کنگ

نباید فریب بزرگی هنگ‎‌‌‌کنگ را خورد، این شهر با وجود عظمتی که در میان شهرهای جهان دارد از جمله مقاصدی است که برای آرامش و آسودگی خاطر مسافرانش پیشنهادهای ویژه‎‌‌‌ای دارد.

برای سفر به هنگ‎‌‌‌کنگ می‎‌‌‌توان به تنهایی بلیط خرید چون:
شهر هنگ‏کنگ یکی از امن‎‌‌‌ترین شهرهای جهان محسوب می‎‌‌‌شود.

هنگ‎‌‌‌کنگ دیدنی برای دیدن و رفتنی برای رفتن زیاد دارد و به هر گوشه‎‌‌‌ی این شهر که سرک بکشید ماجرایی هیجان‎‌‌‌انگیز برای دنبال کردن، پیدا خواهید کرد.

شما کدام مقاصد را برای سفرهای یک نفره بیشتر ترجیح می‎‌‌‌دهید؟

با ادامه مطلب در قسمت دوم همراه باشید.

برای جستجوی پرواز خارجی مورد نظر خود به سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرواز خارجی سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید