دستور پخت سفرهای کاری آرام

0
643
خرید آنلاین پرواز خارجی و سفرهای کاری
پرواز خارجی و سفرهای کاری
دستور پخت سفرهای کاری آرامReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Jul 24Rating: 4.5دستور پخت سفرهای کاری آرامهنگامی که صحبت از سفرهای کاری می‎شود، آنچه از نان شب برای مسافران این نوع از سفرها واجب‎تر به نظر می‌رسد، داشتن طرح و برنامه‎ای برای پرواز خارجی و سفرهای کاری

دستور پخت سفرهای کاری آرام

هنگامی که صحبت از سفرهای کاری می‎شود، آنچه از نان شب برای مسافران این نوع از سفرها واجب‎تر به نظر می‌رسد، داشتن طرح و برنامه‎ای برای کارهایی است که باید در سفر به سرانجام رسند و آماده کردن چک‎لیستی از اقلامی است که ضروری است در چمدان مسافر حاضر باشند. با همین کارهای ساده می‎توان از عواقب شوم بسیاری از مصیبت‎هایی که گریبان‌گیر سایر مسافران در سفرهای کاری می‎شود، در امان ماند و بدون دغدغه به کارهای اصلی رسید.

با این تفاسیر احتمالا نیاز به تأکید بیشتر نخواهد بود که مسافرانی که مراقب هستند تا فقط ضروریات را در سفرها همراه خود داشته باشند و بی‌جهت خام زرق و برق وسایل جاگیر و غیر ضروری نشوند، به مراتب از سایر همقطارانشان سبکبارتر سفر خواهند کرد.

سنگین و رنگین بپوشید

خرید آنلاین پرواز خارجی و سفرهای کاری
پرواز خارجی و سفرهای کاری

پاسخ به پرسش‌های زیر به شما کمک خواهد کرد تا هنگام چیدن لباس‌های سفر در چمدان، سره را از ناسره تشخیص دهید و فقط برای ضروری‌ها جا نگه دارید:

چه نوع لباسی برای این سفر خاص مناسب است؟

آیا در سفر پیش‎رو تنها نیازمند یک نوع لباس هستید یا اینکه لازم است تا چند دست لباس مختلف در طرح‎های متنوع به همراه داشته باشید؟

سفرتان چند روز طول خواهد کشید؟

بعد از اینکه بلیط هواپیما خریدید و به مقصد رسیدید باید انتظار چه نوع آب‌وهوایی را داشته باشید؟

پس توجه داشته باشید که هنگام بستن ساک سفر در پاسخ به هیچ کدام از این پرسش‌ها اغماض نکنید و حواستان به نکات ریز نیز در هنگام انتخاب لباس‌ها باشد. به عنوان مثال لباس‌هایی را انتخاب کنید که در موقع تا شدن و در چمدان قرار گرفتن کم‌تر مستعد چین و چروک خوردن هستند و یا اینکه به جای یک جفت جوراب تک رنگ، چند جفت جوراب چند رنگ همراه خود ببرید تا احیانا به خاطر رنگ‎های متضاد لباستان در جلسات مدیریتی تمام توجه‎ها را معطوف خود نسازید.

دانه درشت‎های اقلام کاری را سوا کنید

خرید آنلاین پرواز خارجی و سفرهای کاری
پرواز خارجی و سفرهای کاری

بعد از اینکه خیالتان از بابت لباس مناسب سفر راحت شد. باید به سراغ اقلام کاری بروید و فهرست ضروریات را در این حوزه نیز برای همراهی در سفر وارسی کنید. توجه داشته باشید که اقلام کاری تنها به یک لپ‎تاپ و شارژر محدود نمی‎شود و موارد دیگری را نیز در بر می‎گیرد.

سؤالاتی از قبیل اینکه آیا لازم است تا کپی کاغذی قراردادها را همراه خود داشته باشید؟ آیا لازم است تا آخرین طرح‎های پروژه را به طرف حساب خود نشان دهید؟ به شما کمک می‎کند تا در این حوزه مسافر بهتری باشید.

 هر زمان به این قبیل پرسش‌ها بی‌توجه باشید با این امید که هتل محل اقامت شما دستگاه کپی یا پرینتر خواهد داشت، به احتمال قریب به یقین، سفر پر مخاطره و پر از استرسی را تجربه خواهید کرد. پس خیلی راحت و آسوده یک روز از قبل از آغاز سفر در دفتر کارتان، همانجایی که پرینتری کنار دستتان قرار دارد، از تمام طرح‎ها و قراردادها نسخه‎ای برای روز مبادا تهیه کنید.

خرید آنلاین پرواز خارجی و سفرهای کاری
پرواز خارجی و سفرهای کاری

چک‌لیست اقلام کاری ضروری برای سفر می‌تواند موارد زیر را شامل شود

پرینت قراردادها و طرح‌ها
کارت ویزیت به تعداد کافی
خودکار و دفتر یادداشت
لپ‎تاپ، شارژر و احتمالا موس

سرگرمی‎های دیجیتال را فراموش نکنید

خرید آنلاین پرواز خارجی و سفرهای کاری
پرواز خارجی و سفرهای کاری

وقتی از بابت لباس‌ها و ابزار کار در سفر نفسی به راحتی کشیدید، بهتر است به سر وقت ابزارهای دیجیتال و لوازم سرگرمی برای سفرتان بروید. البته این امر به این معنا نیست که کتاب‌ها و مجلات وزینتان را در خانه جا بگذارید، بهرحال همیشه خواندن کتابی جذاب در هواپیما و بر فراز آسمان‎های آرام تجربه‎ای لذتبخش خواهد بود.

در مورد سایر ابزارهای سرگرمی و وسایل دیجیتال با اینکه نباید نیاز به گفتن داشته باشد اما حواستان را جمع کنید تا شارژرها و تبدیل‎ها را در خانه جا نگذارید، چرا که همیشه این احتمال وجود دارد که پس از پیاده شدن از هواپیما در شهر مقصد شارژر مورد نیاز خود را نیابید یا اینکه به دلیل عدم دسترسی به تبدیل مناسب، امکان استفاده از پریز برق را پیدا نکنید. پس از این جزئیات کم‌اهمیت به سادگی عبور نکنید.

بازبینی کنید و دوباره بازبینی کنید

بعد از اینکه سر فرصت ضروریات سفر را چیدید و بستید، از اینکه برنامه‌ریزی داشتید و آینده‌نگر بودید بر خودتان غره نشوید که فراموشی در هر لحظه از سفر می‌تواند خاطر مسافر را تیره و تار کند.

به همین دلیل و برای محکم کاری بیشتر قبل از اینکه زیپ‌های ساکتان را بکشید و قفل‌‎های چمدان را ببندید، یک مرتبه با تمرکز کامل، سور و سات سفر را با چک‎لیست‌هایتان مطابقت دهید تا مطمئن شوید که هیچ موردی را برای سفر از قلم نینداخته‎اید.

با رعایت موارد بالا سفر کاری آرامی در انتظارتان خواهد بود.

در نظرسنجی زیر شرکت کنید و برای دریافت نتایج جالب آن در خبرنامه سفرستان عضو شوید.

دوست دارید روی کدام صندلی هواپیما بنشینید؟

  • کنار پنجره (52%, 114 Votes)
  • کنار پنجره در پروازهای کوتاه، کنار راهرو در پروازهای طولانی (23%, 50 Votes)
  • کنار پنجره در پروازهای خوش منظره، کنار راهرو در دیگر پروازها (13%, 28 Votes)
  • کنار راهرو (10%, 22 Votes)
  • کنار پنجره در پروازهای طولانی، کنار راهرو در پروازهای کوتاه (3%, 7 Votes)

رای دهندگان: 221

Loading ... Loading ...

[mailerlite_form form_id=1]

برای جستجوی آنلاین پرواز خارجی به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

ترجمه: تحریریه پرواز خارجی سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید