ترفندهای سفر آسان به خارج از کشور

خرید بلیط هواپیما خارجی و قدم گذاشتن به شهرها و کشورهای زیبایی که در آن‌ طرف مرزهای آبی و خاکی کشورمان قرار گرفته‌اند، تجربه‌ای است که هر کس کم و بیش به آن در زندگی‌اش نیاز دارد. با این حال، عوامل مختلفی از جمله شرایط اقتصادی نه چندان مساعد، دوری راه و مشکلات گوناگون دیگر همیشه نقش بازدارنده ایفا کرده و مانع خرید بلیط هواپیما به مقصد خارجی و سفر به آنجا می‌شوند.

0
42
ترفندهای سفر آسان به خارج از کشور
سفر آسان به خارج از کشور
ترفندهای سفر آسان به خارج از کشورReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 26Rating: 4.5سفر آسان به خارج از کشور را چگونه و با چه روش هایی ترتیب دهیم.سفر آسان به خارج از کشور روش هایی دارد که باید بدانید به سراغ افراد با تجربه بروید و اندکی با آنها در مورد برنامه و مقصد سفر خود صحبت کنید.

سفر آسان به خارج از کشور

خرید بلیط هواپیما خارجی و قدم گذاشتن به شهرها و کشورهای زیبایی که در آن‌ طرف مرزهای آبی و خاکی کشورمان قرار گرفته‌اند، تجربه‌ای است که هر کس کم و بیش به آن در زندگی‌اش نیاز دارد. با این حال، عوامل مختلفی از جمله شرایط اقتصادی نه چندان مساعد، دوری راه و مشکلات گوناگون دیگر همیشه نقش بازدارنده ایفا کرده و مانع خرید بلیط هواپیما به مقصد خارجی و سفر به آنجا می‌شوند. در چنین شرایطی چرا نباید به سفر آسان به خارج از کشور فکر کنیم؟ شاید برای خیلی‌ها این موضوع خنده‌دار باشد و اصلا در خیالات آنها چنین سفری نگنجد. اما اگر این افراد، مطلب زیر را با دقت بخوانند مطمئنا نظرشان تغییر خواهد کرد. در این مطلب، ما ترفندهای سفر آسان به خارج از کشور را دقیقا توضیح داده‌ایم. مطالعه آن باعث خواهد شد که شما از زاویه‌ای جدید به خرید بلیط هواپیما خارجی باندیشید.

نقش ویزا در سفر آسان به خارج از کشور

ترفندهای سفر آسان به خارج از کشور
سفر آسان به خارج از کشور

همانطور که می‌دانید، پاسپورت کشورهای مختلف جهان، امکان سفر شهروندان خود به سایر کشورها بدون نیاز به ویزا را فراهم آورده‌اند. این شرایط برای شهروندان ایرانی هم وجود دارد و بر اساس برخی توافقات انجام‌شده، می‌توان بلیط هواپیما خارجی به برخی کشورها خرید و بدون نیاز به ویزا وارد این کشورها شد. مسلما شما به خوبی از سختی‌های اخذ ویزا آگاه هستید. پس سفر به کشوری که نیاز به ویزا ندارد می‌تواند ایده‌ای فوق‌العاده برای سفر آسان به خارج باشد. البته اگر نیاز به ویزا هم داشته باشید، بهتر است ویزایی با اعتبار بالا بگیرید و زمان اخذ آن را هم به دقیقه نود موکول نکنید.

پرواز ارزان بیابید و تخفیف‌ها را پیدا کنید

ترفندهای سفر آسان به خارج از کشور
سفر آسان به خارج از کشور

شاید بزرگترین دلیل انصراف خیلی‌ها از خرید بلیط هواپیما خارجی قیمت بالای آن باشد. اما برای این مساله هم ترفندی وجود دارد. اولا شما می‌توانید به سراغ شرکت‌های هواپیمایی ارزان قیمت بروید. شرکت‌هایی که با اتخاذ رویکردهای خاصی توانسته‌‌اند بلیط هواپیما ارزان در اختیار مشتریان خود بگذارند. ثانیا، فرصت‌طلبی شما در خرید بلیط هواپیما خارجی و استفاده از تخفیف‌های ارائه‌شده می‌تواند کمک فوق‌العاده‌ای به پایین آمدن هزینه و آسان شدن سفر خارجی‌تان داشته باشد. فراموش نکنید که آژانس‌های مختلف با راهکارهای خاص خود هزینه رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما را بسیار کاهش می‌دهند. مثلا کافیست به اپلیکیشن سفرستان مراجعه کنید تا متوجه این قضیه بشوید.

مشورت و استفاده از تجربه دیگران

ترفندهای سفر آسان به خارج از کشور
سفر آسان به خارج از کشور

اگر قصد سفر آسان به خارج از کشور را دارید اما از دشواری‌های این سفر می‌ترسید، یکی از بهترین کارها این است که به سراغ افراد با تجربه بروید و اندکی با آنها در مورد برنامه و مقصد سفر خود صحبت کنید. تقریبا در اطراف همه ما افرادی هستند که چندین بار تجربه سفر به خارج از کشور را داشته‌اند و از علم و اطلاعات کافی برای راهنمایی دیگران برخوردارند. گذشته از این، شما می‌توانید به بحث‌هایی که گردشگران در صفحات مجازی انجام می‌دهند و تجربیاتی که آنها به اشتراک می‌گذارند دقت کنید و تجربه بسیار خوبی به دست آورید.

✅ بازدید از مقاله اپلیکیشن های کاربردی سفر آسان در پرواز خارجی
✅ بازدید از مقاله چطور یک سفر ارزان ترتیب دهیم

از تکنولوژی نهایت استفاده را ببرید

ترفندهای سفر آسان به خارج از کشور
سفر آسان به خارج از کشور

برنامه‌نویس‌های سیستم‌های عامل برای رقابت با یکدیگر، هر روز اپلیکیشنی جدید روانه بازار می‌کنند. در این میان، کم نیست تعداد اپلیکیشن‌هایی هم که می‌توانند سفر آسان به خارج از کشور را برای ما رقم بزنند. جدا از این‌ها، سایت‌های اینترنتی هم راهنمایی‌های بسیار خوبی در اختیار افراد می‌گذارند. برای مثال، کسی که می‌تواند از نقشه‌های اینترنتی استفاده کند، بخش خاصی از سفر به خارج را برای خود آسان خواهد کرد. چراکه احتمال گم شدنش در خیابان‌های شهرهای دیگر را به حداقل می‌رسد.

 سفر زمینی هم بد نیست

ترفندهای سفر آسان به خارج از کشور
سفر آسان به خارج از کشور

اگر دشواری‌های سفر جاده‌ای یا سفر ریلی را بتوانید تحمل کنید، این سفر هم می‌تواند هزینه شما برای عبور از مرزها را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. البته ناگفته نماند که سفر زمینی هم لذت‌های خاص خود را دارد اما مسلما راحتی و امنیت آن با سفر هوایی قابل مقایسه نیست. با این حال، همین موضوع که در چنین سفری هزینه‌ها به شکل چشم‌گیری کاهش می‌یابد، آن را به گزینه قابل تاملی تبدیل می‌کند. بنابراین، اگر فکر می‌کنید که مهم‌ترین عامل بازدارنده شما برای سفر، قیمت بالای بلیط هواپیما خارجی است، به اتوبوس، قطار و یا حتی خودروی شخصی‌ خودتان هم فکر کنید.

از محلی‌ها غافل نشوید

ترفندهای سفر آسان به خارج از کشور
سفر آسان به خارج از کشور

از منابع محلی مثل روزنامه‌ها و مجلات گرفته تا افراد محلی در مقصد مد نظر شما، همگی می‌توانند نقش بسزایی در راحتی سفر خارجی‌تان ایفا کنند. آنها بهترین مکان‌ها برای گردش و تفریح، مناسب‌ترین رستوران‌ها و هتل‌ها بر اساس خواسته شما و در کل عالی‌ترین شرایط لذت بردن از سفر خارجی را به شما خواهند گفت؛ به شرطی که خودتان از این منابع و این افراد غافل نشوید. برای این کار، بد نیست قبل از خرید بلیط هواپیما خارجی و آغاز سفر، کمی زبان مقصد مسافرتی خود را یاد بگیرید تا ارتباط خوبی با بقیه برقرار کنید.

ترفندهای دیگر برای سفر آسان به خارج از کشور

ترفندهای سفر آسان به خارج از کشور
سفر آسان به خارج از کشور

برای اینکه سفر آسان به خارج از کشور داشته باشید، به چند ترفند دیگر نیز نیاز دارید که ما در اینجا به آنها اشاره می‌کنیم. اولا باید مقدارسنجی کنید و به اندازه کافی ارز بخرید تا جیب‌تان زیاد خالی نشود. سپس بهتر است بلیط هواپیما خارجی خود را به موقع بخرید تا استرس زیادی نداشته باشید. استفاده از شبکه‌های مجازی برای برقراری ارتباط به جای رومینگ تلفن همراه، تمدید به موقع پاسپورت و استفاده از کارت‌های شهری در نقاط مختلف برای کاهش هزینه‌ها هم پیشنهادات دیگری هستند که امکان انجام سفر آسان به خارج از کشور را مهیا می‌کنند.

سفر به خارج از کشور را با برخی ترفندهای ساده و ابتدایی می‌توان بسیار آسوده‌تر کرد. مطمئنا هر چقدر پیچیدگی‌های سفر خود را کم کنید، لذت خرید بلیط هواپیما خارجی و سفر به شهرها و کشورهای دیگر بسیار بیشتر هم خواهد شد. در حالت کلی، همه چیز به خود شما و انتخاب‌هایتان بستگی دارد. اگر هوشمندانه رفتار کنید، تردیدی نیست که سفری آسان و خاطره‌انگیز داشته باشید و زیبایی‌های سرزمین‌های دیگر را به ساده‌ترین شکل ممکن در مقابل چشمان خود ببینید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید