بلیط هواپیما برای سفر به ایران

0
276
سفر به ایران - مرنجاب
سفر به ایران - مرنجاب
بلیط هواپیما برای سفر به ایرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 31Rating: 4.5چرا سفر به ایرانCNN در بخش مربوط به سفر مقاله‌ای تازه‌ای منتشر کرده و با ارائه‌ی عکس‌هایی از محمدرضا دمیری، دلایل سفر به ایران را به زیبایی به تصویر می‌کشد، این عکس‌ها از شهرهای مختلف ایران گرفته شده و گوشه‌ای از زیبایی‌های آن به نمایش گذاشته‌ می‌شود. نشریه‌ی CNN Travel با نمایش این عکس‌ها بسیاری از مخاطبان خود را در سراسر جهان مشتاق سفر به این شهرهای ایران می‌کند.

بلیط هواپیما برای سفر به ایران

CNN در بخش مربوط به سفر مقاله‌ای تازه‌ای منتشر کرده و با ارائه‌ی عکس‌هایی از محمدرضا دمیری، دلایل سفر به ایران را به زیبایی به تصویر می‌کشد، این عکس‌ها از شهرهای مختلف ایران گرفته شده و گوشه‌ای از زیبایی‌های آن را به نمایش گذاشته‌ می‌شود. نشریه‌ی CNN Travel با نمایش این عکس‌ها بسیاری از مخاطبان خود را در سراسر جهان مشتاق سفر به این شهرهای ایران می‌کند.

بلیط هواپیما به شیراز؛ شهر شاعران

سفر به ایران - شیراز
سفر به ایران – شیراز

عکس‌های این عکاس به خوبی غنای فرهنگ ایران را به نمایش می‌گذارد؛ یکی از شهرها و بهتر بگوییم دلایل سفر به ایران به گفته‌ی CNN می‌تواند بازدید از شهر شیراز باشد، شهری که به شهر شعر و شاعری معروف بوده و محل زندگی بسیاری از ادبیان به نام ایران و حتی جهان همچون حافظ و سعدی است.

بلیط هواپیما به عالی قاپو؛ اصفهان

سفر به ایران - عالی قاپو
سفر به ایران – عالی قاپو

در منطقه‌ی تاریخی نقش جهان، این عمارت شگفت‌انگیز قرار گرفته است. این عمارت شش طبقه دارد که از هر جهت تعداد طبقات آن متغیر به نظر می‌رسد؛ یکی از بخش‌های جالب این عمارت، اتاق موسیقی است که در زمان ساخت شیوه مخصوص معماری آن بسیار جالب و منحصر به فرد بوده  و هنوز هم سبب حیرت بازدیدکنندگان می‌شود.

بلیط هواپیما به ارگ کریم خانی؛ شیراز

سفر به ایران - ارگ
سفر به ایران – ارگ

قدمت این قلعه به قرن 18 میلادی باز می‌گردد که در آن زمان در مرکز شهر قرار گرفته بود؛ معماری ویژه، نورپردازی آن بسیار جالب توجه است؛ در صورت سفر به این شهر و بازدید از ارگ از حمام ایرانی این مجموعه‌ نیز دیدن کنید.

بلیط هواپیما به برج آزادی؛ تهران

سفر به ایران - برج آزادی
سفر به ایران – برج آزادی

این برج به گونه‌ای از نمادهای تهران نیز به شمار می‌رود که در دهه‌ی 70 میلادی ساخته شده است؛ طراحی و معماری خاص این برج آن را بسیار چشم‌نواز کرده و از آثار دیدنی شهر تهران به شمار می‌رود.

بلیط هواپیما به چشمه‌های باداب سورت؛ مازنداران

سفر به ایران - باداب سورت
سفر به ایران – باداب سورت

چشمه‌های منحصر به فرد که از آن چند نوع بیشتر در جهان وجود ندارد؛ این چشمه‌ها سرشار از نمک و سولفور بوده و به این ترتیب رنگ خاصی دارد و با انعکاس آسمان در آن چشم‌اندازی زیبا را پیش چشم هر بیننده‌ای می‌آفریند.

بلیط هواپیما به خانه‌ی بروجردی‌ها؛ کاشان

سفر به ایران - خانه بروجردی
سفر به ایران – خانه بروجردی

در دهه‌های گذشته خانه‌های ایرانی دارای معماری خاصی بودند که امروزه سبب شده تا به عنوان میراث فرهنگی و آثاری دیدنی به شمار آیند. قدمت این خانه در کاشان به قرن 19 باز می‌گردد و از زیباترین دیدنی‌های شهر کاشان به شمار می‌رود.

بلیط هواپیما به باغ دولت آباد؛ یزد

معماری ویژه‌ی باغ‌های ایرانی در سراسر جهان معروف بودن و در شهرهای مختلف ایران می‌توانید نمونه‌های مختلفی از آن را بیابید؛ باغ دولت آباد در یزد یکی از آنها است که قدمت آن به قرن 18 بازمی‌گردد و در کنار معماری باغ ایرانی، ساختمان و یا همان کوشک باغ نیز از سیستم تهویه‌ی طبیعی هوا بهره برده است.

بلیط هواپیما به دریاچه‌ی نمک، مرنجاب

سفر به ایران - مرنجاب
سفر به ایران – مرنجاب

بخش عمده‌ای از مساحت ایران را کویر تشکیل داده است و امکانی عالی برای دیدن طبیعت خاص و نیز شب‌های پرستاره به شمار می‌رود؛ دریاچه‌ی نمک مرنجاب می‌تواند مقصدی عالی برای یک مسافرت بهاری به شمار آید. همچنین در طول روز نیز می‌توانید از پیاده‌روی بر روی شن تپه‌های روان منطقه لذت ببرید.

اگر مشتاق ایرانگردی و سفر به ایران هستید و یک طبیعت گرد یا اهل سفرید که داخل ایران زندگی میکنه، برای یافتن بلیط هواپیما شهر مورد نظر خودتون به قسمت پرواز داخلی سایت سفرستان مراجعه نمایید و اگر در ایران زندگی نمیکنید در قسمت پرواز خارجی برای یافتن بلیط هواپیما خود تلاش کنید.

برای جستجوی بلیط هواپیما مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید