پرواز خارجی به محل لوکیشن فیلم ها

0
329
تهیه پرواز خارجی برای لوکیشن فیلم
پرواز خارجی به لوکیشن فیلم
پرواز خارجی به محل لوکیشن فیلم هاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 4Rating: 4.0سفر به لوکیشن فیلم هاسفر به لوکیشن فیلم ها : بهار از آن فصل‌هایی است که هرکسی را وسوسه می‌کند تا به سفر برود، شاید بی‌راه هم نباشد که بنام بهار را اصلا فصل سفر گذاشت؛ گرچه هر فصل زیبایی‌های خاص خود را دارد اما دوباره سرسبز شدن محیط اطراف می‌تواند دیگر بار شکوه طبیعت را به ما یادآور شود، این شکوه و زیبایی برای کارگردانان و نویسندگان نیز بسیار جذاب بوده و گاه الهام بخش آثار آنها شده است، چه آثار داستانی و چه آثار مستند که به طور مشخص به بیان موضوعی درباب طبیعت پرداخته است. در ادامه برخی از این آثار را به شما معرفی خواهیم کرد.

پرواز خارجی به محل لوکیشن فیلم ها

بهار از آن فصل‌هایی است که هرکسی را وسوسه می‌کند تا به سفر برود، شاید بی‌راه هم نباشد که بنام بهار را اصلا فصل سفر گذاشت؛ گرچه هر فصل زیبایی‌های خاص خود را دارد اما دوباره سرسبز شدن محیط اطراف می‌تواند دیگر بار شکوه طبیعت را به ما یادآور شود، این شکوه و زیبایی برای کارگردانان و نویسندگان نیز بسیار جذاب بوده و گاه الهام بخش آثار آنها شده است، چه آثار داستانی و چه آثار مستند که به طور مشخص به بیان موضوعی درباب طبیعت پرداخته است. در ادامه برخی از این آثار را به شما معرفی خواهیم کرد.

پرواز خارجی به لوکیشن فیلم In to the wild

وقتی صحبت از طبیعت و فیلم می‌شود، یکی از اولین آثاری که به ذهن می‌آید فیلم In to the Wild  محصول سال 2007  به کارگردانی شان پن است؛ داستان فیلم درباره‌ی کریستوفر است، پسری که به تازگی فارغ التحصیل شده و به جای ادامه دادن شغل پردرآمد و موفق خانوادگی همه‌ی دارای خود را به خیریه بخشیده و پس از رها کردن روند معمول زندگی خود را به طبیعت سپرده و تمام تلاشش را برای زنده ماندن در آن می‌کند؛ این فیلم فلسفی به مادی‌گرایی، تضاد میان جامعه و طبیعت و موضوعاتی این چنینی پرداخته و با همراه کردن مخاطب با کریستوفر در دل طبیعت خود را به سفری فلسفی نیز می‌برد.

پرواز خارجی به لوکیشن فیلم The Alps from above: A symphony of summits

اگر به کوهنوردی و یا اسکی می‌کنید و حتی اگر تنها به آنها علاقه دارید، دیدن این مستند شگفت‌انگیز را از دست ندهید؛ در این مستند از آخرین ابزارهای تصویربرداری و عکاسی استفاده شده و حاصل کار، نماهایی شگفت‌انگیز از رشته‌کوه آلپ، قله‌ها، یخچال‌ها و پیست‌های اسکی است؛ همراه با تصاویر بی‌نظیر گفتار متن آن نیز لذت دیدن را برای شما دو چندان می‌کند؛ این مستند درخشان محصول سال 2013 است.

پرواز خارجی به لوکیشن فیلم The salt of the earth

یک مستند شگفت‌انگیز دیگر کار مشترکی از هرتزوگ کارگران سرشناس سینما و جولیانو ریبیرو سالگادو؛ این فیلم درباره‌ی  Sebastião Salgado عکاس است؛ عکاسی که در حدود 40 سال به چهار کشور مختلف سفر کرد تا از تاثیر رخ‌دادهای تاریخی بر طبیعت و تغییر آن عکاسی کند؛ در این فیلم شما با کارهای او و سفرهایش بیشتر آشنا شده و از قاب دوربین این دو کارگردان همسفر او خواهید شد. این مستند محصول سال 2014 است.

پرواز خارجی به لوکیشن فیلم Life of Pi

این فیلم در سال 2012 ساخته شد و توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد؛ داستان درباره‌ی یک خانواده‌ی هندی است که تصمیم می‌گیرند باغ وحش خود را فروخته و همراه با حیوانات خود به کانادا مهاجرت کنند، اما در میانه‌ی این سفر دریایی کشتی گرفتار توفان شده و غرق می‌‌شود، تنها نجات یافتگان این سانحه پای و یک ببر بنگال بودند، که مجبور به یک سفر مشترک اجباری می‌شوند، بسیاری از صحنه‌ها و حتی حیوانات این فیلم با استفاده از جلوه‌های ویژه خلق شده با این حال روایتی جذاب از رابطه‌ی میان انسان و طبیعت را پیش چشم شما خلق می‌کند.

اینها تنها بخشی از آثاری است که با الهام از طبیعت و رابطه‌ی انسان طبیعت ساخته شده‌است؛ بسیاری از آثار مستند نیز در این حوزه وجود دارد که به طور مشخص به گونه‌های مختلف جانوری و گیاهی پرداخته که از زاویه‌ی دید آن می‌توانیم نگاهی دیگر به سیاره‌ی زیبای خود زمین داشته باشیم، شما چه فیلم‌هایی را پیشنهاد می‌دهید؟ آیا حاضرید پرواز خارجی برای دیدن لوکیشن و مناظر فیلم ها داشته باشید؟ زمانی که بلیط هواپیما برای سفر خود تهیه می کنید با چه مشخصه هایی مکان سفر را انتخاب می کنید؟

برای جستجوی پرواز خارجی مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه پرواز خارجی سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید