بهترین شهرهای گردشگری جهان برای سفر در تابستان

فصل تابستان برای قشر بزرگی از جامعه به منزله شروع رویاهای بزرگ است، دوره 3 ماهه‌ای که بیش‌تر اعضای خانواده به دور از برنامه‌های فشرده مدرسه، دانشگاه و محل کار می‌توانند دور هم جمع شده و برای سفری خاطره‌انگیز آماده شوند. در این میان سفر به دور دنیا و تفریح در بهترین نقاط جهان می‌تواند بهترین برنامه تابستان و یا آرزوی شیرینی برای هر یک از ما باشد.

0
43
بهترین شهرهای جهان برای سفر در تابستان
سفر در تابستان
بهترین شهرهای گردشگری جهان برای سفر در تابستانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 26Rating: 4.0سفر در تابستان و بهترین شهرهای گردشگری جهان برای سفر در تابستان.سفر در تابستان برای قشر بزرگی از جامعه به منزله شروع رویاهای بزرگ است دوره 3 ماهه‌ای که بیش‌تر اعضای خانواده به دور هم جمع می شوند.

سفر در تابستان

فصل تابستان برای قشر بزرگی از جامعه به منزله شروع رویاهای بزرگ است، دوره 3 ماهه‌ای که بیش‌تر اعضای خانواده به دور از برنامه‌های فشرده مدرسه، دانشگاه و محل کار می‌توانند دور هم جمع شده و برای سفری خاطره‌انگیز آماده شوند. در این میان سفر به دور دنیا و تفریح در بهترین نقاط جهان می‌تواند بهترین برنامه تابستان و یا آرزوی شیرینی برای هر یک از ما باشد. وقتی چنین تصمیمی گرفته شود نوبت به کار پرمشقت انتخاب مقصد می‌رسد، دمای زیاد و گرمای برخی از شهرها می‌توانند لذت سفر را به کابوسی فراموش‌نشدنی تبدیل کنند. برای همین باید مرحله تحقیق و جمع‌آوری را استارت زد تا بهترین شهرهای گردشگری جهان را برای این فصل انتخاب کرد. گرچه معیارهای زیادی در انتخاب مقصد بلیط هواپیما دخیل هستند ولی امروز به نظرات گردشگران باتجربه اکتفا می‌کنیم تا شما را در خرید بلیط هواپیما راهنمایی کنیم.

سفر در تابستان – بارسلونا، اسپانیا

بهترین شهرهای جهان برای سفر در تابستان
سفر در تابستان

فستیوال‌های تابستانه بارسلونا به تنهایی وسوسه بزرگی برای سفر به این شهر هستند، فستیوال معروفی مثل “Major de Poblesec” که در ماه جولای برگزار می‌شود به خودی خود یکی از دلایل مهم فروش بلیط هواپیما بارسلونا در فصل تابستان به شمار می‌رود، از این گذشته فستیوال‌های موسیقی جولای غوغایی در شهر به پا می‌کند که در کم‌تر جایی نظیرش پیدا می‌شود. در مورد آب و هوای بارسلونا هم که می‌دانید شهر مدیترانه‌ای اسپانیا هوای چندان خنکی ندارد ولی ماه جولای گرم‌ترین ماه سال نیست و در عین حال برای فرار از گرمای هوا می‌توان راه سواحل شهر را در پیش گرفت چون برخی سواحل بارسلونا مثل “La Barceloneta” از شهرت جهانی برخوردارند.

سفر در تابستان  – بوداپست، مجارستان

بهترین شهرهای جهان برای سفر در تابستان
سفر در تابستان

پیک‌نیک در کنار رود دانوب، فستیوال‌های موسیقی شاد و پرهیجان و سواحل شنی بوداپست، این شهر را جزو اولویت‌های انتخابی گردشگران برای سفر تابستانی قرار داده و صرف نظر از همهمه و شلوغی شهر می‌توان تجربه‌های بی‌نظیری را در آن‌جا داشت. جاذبه‌های کم‌تر شناخته‌شده بوداپست از جمله دنج‌ترین و بهترین مکان‌های بازدیدی در فصل تابستان هستند، علاوه بر این مینی کنسرت‌های گوشه‌کنار شهر، استخر 100 ساله “Gellert Baths”، غذاهای آسیایی محله چینی و محوطه پنهان خرابه‌های بار جایی‌های هستند که شما را از خرید بلیط هواپیما بوداپست خشنود می‌سازند.

سفر در تابستان – دوبرونیک، کرواسی

بهترین شهرهای جهان برای سفر در تابستان
سفر در تابستان

با برگشت باشکوهی که سریال بازی تاج و تخت به صفحه‌های نمایش داشت و آن‌طور که مبحث داغ محافل سینمایی شد، تعداد کسانی که در آرزوی بازدید از لوکیشن‌های سریال هستند آن‌قدرها کم نیست. شهر زیبای دوبرونیک در واقع در این سریال مقر اصلی پادشاهی یا همان پایتخت است که بازدید از آن خاطراتی از این سریال را یادآور خواهد بود. برای اغلب ایرانی‌ها شهری مثل دوبرونیک ناشناخته بوده و خبری از محبوبیت بالای این شهر در بین گردشگران ندارند اما تابستان‌ها شهر تاریخی دوبرونیک با دیوار قرون وسطایی که اطرافش را محصور کرده به پربازدیدترین شهر کرواسی بدل می‌شود. البته آب‌های زلال و شفاف و جزیره معروف لوکروم دلیلی قانع‌کننده برای مجاب گردشگران به خرید بلیط هواپیما دوبرونیک هستند.

سفر در تابستان – مارسی، فرانسه

بهترین شهرهای جهان برای سفر در تابستان
سفر در تابستان

بعد از اینکه در سال 2013 شهر مارسی فرانسه به عنوان پایتخت فرهنگی اروپایی انتخاب شد، زیرساخت‌های گردشگری توسعه پیدا کردند تا توجه میلیون‌ها گردشگر به این شهر جلب شود. بندر قدیمی شهر معرفی خوبی برای شهر مارسی است که شب‌های تابستانی پرهیجان و شلوغی را شاهد می‌باشد، از این گذشته قدم زدن در کوچه‌های باریک “Le Panier” و کافه‌های نوستالژیکش از جمله خاطراتی هستند که یاد خرید بلیط هواپیما مارسی را برای همیشه در دلتان زنده نگه خواهند داشت. بعلاوه آب و هوای بی‌نظیر شهر از مهم‌ترین دلایل سفر گردشگران به مارسی هستند و جاذبه‌های تاریخی و سواحل زیبایی مثل “Prado” تعطیلاتی تمام و کمال را ارمغان مهمانانش می‌کند.

سفر در تابستان – لوبلیانا، اسلوونی

بهترین شهرهای جهان برای سفر در تابستان
سفر در تابستان

چهره نقاط مختلف شهر لوبلیانا در تابستان تغییر می‌کند، کرانه‌های رود لوبلیانیکا با صندلی‌های کافه‌ها پر می‌شود، رستوران‌ها سنگفرش‌های خیابان‌ها را اشغال می‌کنند و پارک “Tivoli” با همهمه گردشگران و بساط پیک‌نیکشان غلغله می‌کند. از طرفی پایتخت سبز اروپا با طبیعتش همه را انگشت به دهان کرده و مناظر زیبا و بکرش را پیشکش تازه‌واردان و خریداران بلیط هواپیما لوبلیانا می‌کند. دره‌ها، قله‌های کوه و غارها بهترین جای ممکن برای لذت از هوای خنک و مطلوب هستند. شاید تا به حال تنها پایتخت‌های معروف جهان را برای سفر خود در نظر داشتید اما می‌بینید که شهر لوبلیانا دست کمی از معروف‌ترین شهرهای اروپا ندارد.

سفر در تابستان – ریکجاویک، ایسلند

بهترین شهرهای جهان برای سفر در تابستان
سفر در تابستان

احتمالا ریکجاویک شهر همیشه بیدار ایسلند برای ما ایرانی‌ها مقصدی دست‌نیافتنی به نظر برسد اما تنها چیزی که آن را غیرممکن می‌سازد تصورمان است، به محض تصمیم‌گیری و رزرو بلیط هواپیما ریکجاویک این رویا به حقیقت تبدیل می‌شود. در سال‌های اخیر چشم‌اندازهای ستودنی ایسلند راه خود را از طریق فضاهای مجازی به رویاهای گردشگران باز کردند، در حالی که ایسلند با غارهای یخی، یخچال‌های طبیعی شگفت‌انگیز و نورهای سحرآمیز شفق شمالی زبان‌زد کل دنیا شده، پایتختش در ماه‌های گرم تابستان با دنیای زیرآبش بهشتی برای گذر تعطیلات فراهم کرده است. آبتنی در بلو لاگون یا تماشای وال‌ها و غواصی از جمله تفریحاتی هستند که ریکجاویک کوچک را مقصد تابستانی مناسبی ساخته‌اند.

سفر در تابستان – ادینبورگ، اسکاتلند

بهترین شهرهای جهان برای سفر در تابستان
سفر در تابستان

اگر در تابستان به دنبال ایونت‌ها و فستیوال‌های فرهنگی، تورهای طبیعت‌گردی، مناظر بکر و هوای خنک باشید بهتر است برنامه سفر به ادینبورگ را جزو اولویت‌های تعطیلاتتان قرار دهید. مطمئن باشید ترکیب بی‌نظیر تاریخ، معماری و فرهنگ به خصوص در بافت قدیمی شهر آن‌قدر چشم‌نواز است که تا سال‌ها از خاطرتان محو نمی‌شود. کلی تفریحات رایگان در پایتخت 1500 ساله اسکاتلند منتظر کسانی هستند که بلیط هواپیما ادینبورگ خریده‌اند، اگر شانس با شما یار باشد فرصت شرکت در مسابقات محلی شهر را خواهید داشت و علاوه بر این بساط پیک‌نیک در چمن‌زارهای ادینبورگ و حراجی‌های تابستانه مراکز خرید آنقدر وسوسه‌کننده هستند که نمی‌توان از آن‌ها گذشت.

سفر در تابستان – شهرهای دیگر

بهترین شهرهای جهان برای سفر در تابستان
سفر در تابستان

هر چند هزینه سفر به شهری مثل دوبلین سرسام‌آور است اما نایت لایف‌های هیجان‌انگیز شهر هر گردشگری را به سمتش می‌کشاند، فستیوال‌ها، باغ‌های رنگارنگ، پارک‌های متنوع و مسابقات هیجانی از دیگر دلایلی هستند که خرید بلیط هواپیما دوبلین را یکی اولویت‌های سفرهای تابستانه ساخته‌اند. علاوه بر این، تعداد جاذبه‌های بی‌شمار پایتخت سوئیس که سر هم متشکل از 14 جزیره متنوع می‌باشد از دیرباز تاکنون متوجه گردشگران بوده و طرفداران تفریحات آبی و غذاهای دریایی را مجذوب خود می‌کند. در کنار استکهلم نباید نام آمستردام را فراموش کرد، کانال‌های چشم‌نواز آب در گوشه کنار شهر، آمستردام را به بهشتی برای خوشگذرانی و آرامش تبدیل کرده‌اند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید