هنگام سفر با کودکمان به همراه بردن چه وسایلی ضروری است؟

0
319
خرید پرواز خارجی و سفر با کودکان
پرواز خارجی و سفر با کودکان
هنگام سفر با کودکمان به همراه بردن چه وسایلی ضروری است؟Reviewed by تحریریه پرواز خارجی on Aug 24Rating: 4.5هنگام پرواز خارجی با کودکمان به همراه بردن چه وسایلی ضروری است؟هنگام پرواز خارجی با کودکمان به همراه بردن چه وسایلی ضروری است؟ وقتی قرار است بلیط هواپیمایتان را برای خود و کودکانتان تهیه کنید، بستن چمدان به شکلی دیگر خواهد بود

هنگام سفر با کودکمان به همراه بردن چه وسایلی ضروری است؟

وقتی قرار است بلیط هواپیمایتان را برای خود و کودکانتان تهیه کنید، بستن چمدان به شکلی دیگر خواهد بود، چه چمدانی که با خود به داخل کابین می‌برید و چه چمدانی که به قسمت بار تحویل می‌دهید. برای داشتن سفری راحت با کودکان وسایلی هست که باید به طور حتم آنها را به همراه داشته‌باشید. شاید شما هم به عنوان پدر یا مادر تجربه‌هایی از کثیف شدن لباس فرزندتان  و یا بی حوصلگی و بدخلق شدن او در طول سفرهای طولانی داشته‌باشید؛ همه‌ی اینها قابل حل است اگر پیش از سفر فکری برای آن کرده و خود را به وسایل مورد نیاز مجهز کرده‌باشید.

خرید پرواز خارجی و سفر با کودکان
پرواز خارجی و سفر با کودکان

قمقمه

شاید شما هم این جمله‌ی معروف را شنیده باشید که می‌گوید برای نوشیدن آب منتظر تشنه شدن نمانید! در رابطه با کودکان این نکته را هرگز نباید از یاد ببرید، آنها شاید کمتر به شما بگویند که تشنه هستند اما بدن آنها به ویژه در گردش‌های طولانی و در روزهای گرم به آب احتیاج دارد؛ پس همیشه یک قمقمه به همراه داشته باشید و حواستان به میزان آب مورد نیاز دلبندانتان باشد. شما می‌توانید این قمقمه را در هتلی که رزرو کرده‌اید و یا در رستوران‌های مطمئن پر کنید.

دستمال مرطوب

مهم نیست که کودک شما چند سال دارد، به همراه داشتن دستمال مرطوب همیشه کارآمد خواهد بود، کافی است تصور کنید که یک بستنی قیفی بزرگ برای او خریده‌اید و اسکوپ شکلاتی بستنی در حال آب شدن و کثیف کردن دستان اوست و یا در داخل کابین هواپیما نشسته‌اید و فرزندتان مشغول خوردن یک ساندویچ است، به همراه داشتن این وسیله‌ی کاربردی به شما کمک می‌کند تا به سرعت دستان او را تمیز کنید؛ توجه داشته‌باشید که بهتر است از دستمال‌ مخصوص کودک استفاده کنید.

خرید پرواز خارجی و سفر با کودکان
پرواز خارجی و سفر با کودکان

شارژر همراه Power Bank

در طول پروازهای طولانی و یا راندن به مدت طولانی، شما نیاز پیدا خواهید کرد تا کودکتان را سرگرم کنید، گاه وسایل سرگرمی درون هواپیما کافی نخواهد بود، اینجاست که تلفن‌ همراه بسیار به کارتان خواهد آمد. بازی‌های درون تبلت یا تلفن همراهتان بی‌تردید نقشی مهم در سرگرم کردن همسفران کوچکتان دارد. از سوی دیگر همین امر هم ممکن است شارژ باتری شما را کم کرده و درست وقتی که می‌خواهید عکسی بیاندازید، با علامت ناخوشایند باتری کم روبه‌رو شوید. شارژر همراه همیشه می‌تواند یکی از بهترین همسفران برای شما باشد.

عینک آفتابی

بلیط هواپیمای شما به هر مقصدی که باشد عینک آفتابی برای خود و فرزندانتان را فراموش نکنید. شما می‌توانید عینک‌ آفتابی‌هایی را که مخصوص کودکان ساخته شده تهیه کنید و در صورت نیاز از یک متخصص در این زمینه مشورت بگیرید.

اگر برای پرواز خارجی و داخلی با کودکان نیازمند راهنمایی بیشتر هستید مطالب دیگر این مجموعه را بخوانید:

کرم‌ها، بهترین دوستانند

چه در تابستانی داغ و آفتابی سفر می‌کنید و چه در زمستان، همراه داشتن کرم‌های ضد آفتاب و مرطوب کننده برای محافظت از پوست کودکان که بسیار حساس‌تر است به اندازه‌ی جعبه‌ی کمک‌های اولیه واجب است، یادمان باشد تحمل آنها در برابر آفتاب سوختگی و خشکی پوست از ما بسیار کمتر است و این حالات ممکن است آنها را بسیار آزار دهد.

گوش گیر

این یک وسیله‌ی حیاتی است، به عبارت دیگر همان زمانی که بلیط هواپیمایتان را تهیه می‌کنید، این وسیله را هم باید داخل کیفتان قرار دهید به ویژه اگر فرزند شما زیر یک سال دارد؛ اختلاف فشار در داخل کابین هواپیما ممکن است شرایط ناخوشایند و احساس درد در گوش را برای فرزند شما ایجاد کند که استفاده از گوش‌گیرهای مخصوص تا حد زیادی این مشکل را رفع خواهد کرد.

خرید پرواز خارجی و سفر با کودکان
پرواز خارجی و سفر با کودکان

اسنک‌های خوشمزه

اگر بلیط هواپیمای شما به مقصدی دور بوده و قرار است چند ساعت در پرواز بنشینید، یادتان باشد که اسنک و خوراکی‌های خوشمزه به همراه داشته باشید. بهتر است این خوراکی‌ها را به گونه‌ای آماده کنید که هم سالم باشد و هم برای کودک شما جذاب باشد. دانه‌های روغنی، سالاد میوه و … می‌توانند انتخاب‌های خوبی باشند.

اگر فرصت کافی برای آماده‌کردن ندارید می‌توانید از اسنک‌های آماده‌ای که از غلات، عسل و میوه‌های خشک درست شده‌اند، استفاده کنید.

ژل یا اسپری‌های ضدعفونی کننده‌ی دست

کودکان بازی کردن را دوست دارند و همیشه دستانشان را به وسایل مختلفی می‌زنند، از طرف دیگر آنها دوست دارند که خوراکی‌های خود را دست بگیرند و بخورند، هیچ‌ چیز بهتر و سریع‌تر از این ژل‌ها نمی‌تواند در موارد ضروری دست‌های آنها را از آلودگی‌ها پاک و خیال شما را راحت کند.

آدامس

اگر فرزند شما کمی بزرگ شده، جویدن آدامس می‌تواند راهکار خوبی باشد تا گوش او در طول بلند شدن و نشستن هواپیما در اثر اختلاف فشار درد نگیرد به ویژه اگر برای بار اولی است که سوار هواپیما می‌شود.

وقتی قرار است با همسفران کوچکمان به سفر برویم، چمدان بستن شکلی دیگر به خود گرفته و باید وسایلی را برداریم که بتواند آرامش کودکان و ما را در سفر تامین کند؛ اما یادتان باشد در هیچ سفری خود را دچار اضطراب نکنید حتی اگر چیزی را هم فراموش کرده‌باشید امکان خریداری آن در مقصد وجود خواهد داشت.

برای جستجوی پرواز خارجی مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرواز خارجی سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید