اگر زیاد به سفر کاری می‌روید بخوانید

برخی از افراد به سبب شغل خود مجبورند سفر کاری کنند؛ در بیشتر ماموریت‌های کاری پر استفاده‌ترین وسیله، هواپیماست؛ بسیاری از مدیران و کارمندان به طور میانگین ماهی یک تا دوبار بلیط هواپیما تهیه می‌کنند، سفرهای طولانی و مداوم نیازمند برنامه‌ریزی متفاوتی است. مسافران کاری مجبورند از چمدان‌های کوچکتری استفاده کنند تا وقت کمتری را در صف تحویل بار بگذرانند، همچنین پروازهای طولانی و مداوم آنها را خسته می‌کند و همیشه به دنبال راهکارهایی هستند تا بتوانند از این خستگی رها شوند. بیشتر مسافران کاری مایلند تا تجربه‌های خود را در اختیار یکدیگر بگذارند.

0
402
خرید بلیط هواپیما و راهنمای سفر کاری
بلیط هواپیما و سفر کاری
اگر زیاد به سفر کاری می‌روید بخوانیدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 1Rating: 4.56 توصیه در سفر کاری و خرید بلیط هواپیمااگر زیاد به سفر کاری می‌روید این توصیه‌ها به شما برای داشتن سفری راحت‌تر و خرید بلیط هواپیما کمک می‌کند. برخی از افراد به سبب شغل خود مجبورند سفر کنند

اگر زیاد به سفر کاری می‌روید بخوانید

برخی از افراد به سبب شغل خود مجبورند سفر کاری کنند؛ در بیشتر ماموریت‌های کاری پر استفاده‌ترین وسیله، هواپیماست؛ بسیاری از مدیران و کارمندان به طور میانگین ماهی یک تا دوبار بلیط هواپیما تهیه می‌کنند، سفرهای طولانی و مداوم نیازمند برنامه‌ریزی متفاوتی است. مسافران کاری مجبورند از چمدان‌های کوچکتری استفاده کنند تا وقت کمتری را در صف تحویل بار بگذرانند، همچنین پروازهای طولانی و مداوم آنها را خسته می‌کند و همیشه به دنبال راهکارهایی هستند تا بتوانند از این خستگی رها شوند. بیشتر مسافران کاری مایلند تا تجربه‌های خود را در اختیار یکدیگر بگذارند. این مقاله مجموعه‌ای از توصیه‌هایی از افرادی است که زیاد به سفر کاری می‌روند که توسط نشریه‌ی معتبر Business Insider در قالب مقاله‌ای جمع‌آوری شده‌است.

1هنگام خرید بلیط هواپیما به تفاوت میان پروازها دقت کنید

اگر قرار است به یک جلسه‌ی کاری بروید و زمان کمی دارید، بهتر است بلیط هواپیمای بدون توقف به مقصد خود بگیرد. توجه داشته باشید که بین پرواز مستقیم و بدون توقف تفاوت‌هایی وجود دارد، بلیط هواپیمای مستقیم ممکن است همچنان با توقف همراه باشد، اما تفاوتش با پرواز معمولی این است که شما در هواپیما می‌مانید و مجبور به تعویض آن نیستید اما در پرواز بدون توقف شما تا مقصد خواهید رفت که این بهترین نوع بلیط هواپیما برای زمان‌هایی است که باید در یک جلسه‌ی کاری شرکت کنید و مسافت زیاد است.

✅ بازدید از مقاله انواع بلیط هواپیما

2با خود توپ تنیس ببرید

یکی از مشکلات در سفرهای طولانی خستگی و خواب رفتگی در پاها است. یک راه ساده و ارازن برای حفظ سلامت پاها و از میان رفتن درد، استفاده از توپ تنیس است، شما می‌توانید چند توپ را زیر پای خود گذاشته و آنها را بغلتانید تا به این ترتیب با این حرکت مداوم از خواب رفتگی و کوفتگی جلوگیری کنید.

3چمدان بستن

سعی کنید بار زیادی با خود حمل نکنید، برای تنوع لباس بهتر است، چند بلوز یا تی شرت و در واقع از لباس‌های کم حجمتان چند عدد بردارید. بیشتر مسافران کاری این توصیه را به مردان دارند، به جای برداشتن چند کت، چند بلوز بردارید تا به این ترتیب بتوانید ترکیب‌های مختلفی داشته باشید، این کار به کاهش حجم چمدان کمک می‌کند. سعی کنید لباس‌هایتان در منزل و پیش از سفر شسته و اتو کنید، به ویژه اگر جلسه‌ای مهم دارید و وقتتان کم است ریسک سپردن لباس‌هایتان را به خشک‌شویی هتل را نکنید؛ همچنین بهتر است مسواک و شارژرهایتان را نیز در کیفی که با خود به داخل هواپیما می‌برید، قرار دهید.

✅ بازدید از مقاله چگونه چمدان خود را ببندیم

4در هتل درخواست ارتقا دهید

هیچ چیز به اندازه‌ی یک استراحت کافی و مناسب برای شرکت در جاسه کاری برایتان حیاتی نیست و برای استراحت هیچ چیز به اندازه‌ی یک اتاق راحت به کارتان نخواهد آمد. در فصل‌هایی که شهر مقصدتان خلوت‌تر است، شما می‌توانید از مسول پذیرش درخواست ارتقا کنید، یکی از افرادی که در این مصاحبه شرکت داشته از تجربه‌ی خود می‌گوید که بلیط هواپیمایش به مقصدی دور بوده و پس از سفر طولانی به پذیرش هتل می‌گوید خواب سبکی داشته و اتاق کنار آسانسورش را عوض کند و مسول پذیرش نیز او را بدون گرفتن هزینه‌ی بیشتر به اتاقی بهتر منتقل می‌کند.

5همه چیز را شارژ کنید

وسایل الکترونیک به ویژه برای افرادی که به سفر کاری می‌روند همان قدر مهم است که بلیط هواپیما و مدارک شناسایی؛ پیش از سفر، تمام وسایل الکترونیکی خود را به طور کامل شارژ کنید. یکی از وسایل مفید برای شما شارژرهای همراه است که بسیار به کارتان خواهد آمد، همچنین تمام شارژهای خود را نیز در کیفی بگذارید که با خود به داخل کابین هواپیما می‌برید.

6غذای خوب

اگر ساعت پرواز شما به گونه‌ای است که باید بلافاصله پس از رسیدن به سرکار رفته و یا در جلسه‌ای شرکت کنید، در هواپیما غذایی کامل و خوب بخورید، برخی پروازها به شما این اجازه را می‌دهد تا هنگام خرید بلیط هواپیما غذای خود را انتخاب و سفارش دهید، اگر رژیم غذایی خاصی دارید حتما از این امکان استفاده کنید.

یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید برای داشتن سفری راحت‌تر انجام دهید شناخت عادات خود است تا بتوایند در برابر اختلالات ناشی از اختلاف ساعت در امان بمانید؛ زیاد آب خوردن، استراحت کافی و خوردن غذای مقوی را نیز فراموش نکنید، همچنین تا حد امکان سعی کنید پروازهای خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که فرصتی برای استراحت نیز داشته باشید.

شما در سفر کاری خود چه نکاتی را عایت می کنید؟ بلیط هواپیما خود را با توجه به چه ویژگی هایی انتخاب می کنید؟ آیا رفتار و عادات در سفر کاری که با پرواز خارجی ویا پرواز داخلی انجام می شود تفاوت دارد؟ نظرات و پیشنهادات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید و راهنمای سفر دیگران باشید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید