سقوط هواپیمای مسافربری اندونزی در دریا

یک هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ متعلق به شرکت هوایی لایون با ۱۸۸ سرنشین بعد از برخواستن از باند در جاکارتای اندونزی سقوط کرد. به گزارش عصر ایران به نقل از بی‌ بی سی، این پرواز قرار بود از پایتخت به مقصد شهر پنگکال پینانگ پرواز کند. چند دقیقه بعد از بلند شدن از روی باند، ارتباط این هواپیما با برج کنترل قطع شد. آخرین خبری که از این هواپیما مانده، گذار آن از روی دریاست. مشخص نیست که کسی از این پرواز جان سالم به در برده باشد.

0
117
سقوط هواپیمای اندونزی در دریا
سقوط هواپیمای اندونزی
سقوط هواپیمای مسافربری اندونزی در دریاReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Oct 29Rating: 3.5سقوط هواپیمای مسافربری اندونزی در دریا - خرید بلیط هواپیما و پرواز خارجییک هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ متعلق به شرکت هوایی لایون با ۱۸۸ سرنشین بعد از برخواستن از باند در جاکارتای اندونزی سقوط کرد. به گزارش عصر ایران به نقل از بی‌ بی سی، این پرواز قرار بود از پایتخت به مقصد شهر پنگکال پینانگ پرواز کند. چند دقیقه بعد از بلند شدن از روی باند، ارتباط این هواپیما با برج کنترل قطع شد.

سقوط هواپیمای مسافربری اندونزی در دریا

یک هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ متعلق به شرکت هوایی لایون با ۱۸۸ سرنشین بعد از برخواستن از باند در جاکارتای اندونزی سقوط کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از بی‌ بی سی، این پرواز قرار بود از پایتخت به مقصد شهر پنگکال پینانگ پرواز کند.

سقوط هواپیمای اندونزی در دریا
سقوط هواپیمای اندونزی

چند دقیقه بعد از بلند شدن از روی باند، ارتباط این هواپیما با برج کنترل قطع شد. آخرین خبری که از این هواپیما مانده، گذار آن از روی دریاست. مشخص نیست که کسی از این پرواز جان سالم به در برده باشد.

هواپیمایی که سقوط کرده هواپیمایی نو بوده است.

مقام‌ها گفته‌اند که ۱۷۸ سرنشین بزرگسال، یک نوزاد، دو کودک، دو خلبان و پنج خدمه پرواز سرنشینان این هواپیما بودند.

سقوط هواپیمای اندونزی در دریا
سقوط هواپیمای اندونزی

رییس آژانس بلایای اندونزی، تصاویری منتشر کرده که می‌گوید از تکه ریزه‌های بازمانده از هواپیماست.

هنوز مشخص نیست که دلیل سقوط این هواپیما چیست. اما در این که هواپیما سقوط کرده مقام‌ها اتفاق نظر دارند.

هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ ماکس ۸ از سال ۲۰۱۶ وارد سیستم هوایی کشورها شده اما در همین مدت کم به گمان بعضی از کارشناسان بی مشکل نبوده است.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: asriran.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید