بازدید از سواحل شیشه ای کالیفرنیا

اگر خریداری بلیط هواپیما و دیدار از سواحل مختلف جهان را دوست ‌دارید و به تماشای دریای خروشان در کنار ساحل یا گرفتن حمام آفتاب در زیر نور خورشید علاقه مند هستید، بهتر است یک‌بار هم که شده بلیط هواپیما کالیفرنیا تهیه کرده و از سواحل دیدنی این ایالت مشهور و باسابقه آمریکا دیدن نمایید.

0
80
خرید بلیط هواپیما کالیفرنیا
بلیط هواپیما کالیفرنیا
بازدید از سواحل شیشه ای کالیفرنیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 28Rating: 3.5بازدید از سواحل شیشه ای کالیفرنیا - خرید بلیط هواپیما کالیفرنیا از اپلیکیشن سفرستاناگر دیدار از سواحل مختلف جهان را دوست ‌دارید و به تماشای دریای خروشان در کنار ساحل یا گرفتن حمام آفتاب در زیر نور خورشید علاقه مند هستید، بهتر است یک‌بار هم که شده بلیط هواپیما کالیفرنیا تهیه کرده و از سواحل دیدنی این ایالت مشهور یعنی سواحل شیشه ای کالیفرنیا دیدن نمایید.

سواحل شیشه ای کالیفرنیا

اگر خریداری بلیط هواپیما و دیدار از سواحل مختلف جهان را دوست ‌دارید و به تماشای دریای خروشان در کنار ساحل یا گرفتن حمام آفتاب در زیر نور خورشید علاقه مند هستید، بهتر است یک‌بار هم که شده بلیط هواپیما کالیفرنیا تهیه کرده و از سواحل دیدنی این ایالت مشهور و باسابقه آمریکا دیدن نمایید.

برخی از سواحل کالیفرنیا همانند یک گوهر بوده و زیبایی وصف‌ناپذیر خود را دارا می‌باشند. این سواحل که با نام سواحل شیشه‌ای شناخته می‌شوند و شهرت جهانی دارند، مکان‌هایی هستند که اگر یک‌بار به دیدار از آن‌ها بروید مطمئن باشید با گذشت زمان باری دیگر بلیط هواپیما کالیفرنیا خریده و از این سواحل بازدید مجدد خواهید کرد.

سواحل شیشه‌ای نام خود را به خاطر شیشه‌های دریایی یافت شده در این سواحل می‌گیرند. برخی از این شیشه‌ها توسط دریا به ساحل آورده شده و برخی دیگر در سال‌های دور توسط بازدیدکنندگان برجای گذاشته‌اند. این سواحل مخصوصاً به دل کسانی خواهند نشست که آب‌های خروشان و دریاهای طوفانی را ترجیح می‌دهند.

اگر قصد خریداری بلیط هواپیما کالیفرنیا و دیدار از سواحل شیشه‌ای آن را دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید تا با این سواحل آشنایی پیدا کرده و در مورد مقصد مسافرتی خود اطلاعاتی داشته باشید.

ساحل Fort Bragg

خرید بلیط هواپیما کالیفرنیا
بلیط هواپیما کالیفرنیا

ساحل شیشه‌ای Fort Bragg در بالای لیست سواحل شیشه‌ای کالیفرنیا قرار گرفته و مشهورترین ساحل شیشه‌ای در جهان است که سالیانه افراد زیادی بلیط هواپیما کالیفرنیا تهیه کرده و به دیدار از این ساحل می‌آیند. راه رسیدن به این ساحل کمی دشوار می‌باشد؛ اما این ساحل با تاریخ غنی و جالب خود کاملاً ارزش وقت گذاشتن را خواهد داشت.

بهترین زمان برای دیدار از این ساحل در طول روز می‌باشد. در این هنگام شما پس از رسیدن به ساحل پوشیده شده از شیشه Fort Bragg کاملاً محو زیبایی آن خواهید شد. درست است که چیز زیادی برای انجام داد در این ساحل وجود ندارد ولی مطمئن باشید که خود ساحل با شیشه‌های زیاد خود که جلوه و زیبایی خاصی را به منطقه بخشیده و چشم‌اندازهای منحصربه‌فردی را پدید می‌آورند، ارزشش را خواهد داشت.

شما می‌توانید اوقاتی را در کنار خانواده و در این ساحل زیبا سپری کرده، از خودتان در کنار شیشه‌های ساحل عکس گرفته و از چشم‌اندازهای بی‌نظیر این ساحل از کالیفرنیا لذت ببرید.

این ساحل در پارک ملی MacKerricher State Park قرار گرفته و جنوبی‌ترین ساحل این منطقه به شمار می‌آید. این منطقه بهترین مکان برای بازی‌های ماجراجویانه کودکان می‌باشد؛ اما آب‌های دریا در این قسمت خروشان و خطرناک بوده و هنگام بازی باید مراقب فرزندان خود باشید.

بنابراین اگر قصد خریداری بلیط هواپیما کالیفرنیا و دیدار از این ایالت آمریکا را دارید، بهتر است در طول سفر خود، سری هم به ساحل دیدنی Fort Bragg  زده و در کنار شیشه‌های رنگارنگ آن و با صدای آب‌های دریا دمی را بیاسایید.

ساحل Davenport

خرید بلیط هواپیما کالیفرنیا
بلیط هواپیما کالیفرنیا

درحالی‌که ساحل شیشه‌ای Fort Bragg به خاطر مقدار زیاد شیشه دریایی مشهور است، ساحل Davenport که در شمال Santa Cruz قرار گرفته است، به خاطر کیفیت شیشه‌های دریایی یافت شده در آن مشهور است تا تعداد آن‌ها. در حقیقت شیشه‌های دریایی یافت شده در این ساحل شاید برخی از بهترین شیشه‌های دریایی در کل دنیا باشند.

اگر بلیط هواپیما کالیفرنیا تهیه کرده و به دیدار از این ساحل بروید مشاهده خواهید کرد که شیشه دریایی پیداشده در این ساحل همانند شیشه‌های دریایی دیگر نبوده و دارای کیفیت بالایی می‌باشند. شیشه‌های دریایی هر روزه توسط آب دریا به ساحل آورده شده و شسته می‌شوند و شکل خاصی به خود می‌گیرند. کسانی هم که به شیشه‌های دریایی و شکار آن‌ها علاقه دارند حتی حاضر هستند جان خود را به خطر بیندازند تا برخی از بهترین آن‌ها در این ساحل را به دست آورند.

اگر زمانی که بلیط هواپیما خریداری کرده و به دیدار از این ساحل رفتید، موج‌های دریا خروشان بوده و دارای شدت بالایی بودند بهتر است احتیاط کنید زیرا این آب‌ها بسیار خطرناک می‌باشند؛ اما زمانی که شدت آن‌ها پایین بوده و دریا آرام است، به همراه خود بیل و کلنگ برده و سعی در کشف گنج و شیشه‌های دریایی با بهترین کیفیت داشته باشید.

ساحل La Jolla

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

این ساحل یکی دیگر از بهترین سواحلی است که قادر خواهید بود در آن شیشه‌های دریایی بیابید. این مکان معمولاً شلوغ بوده و پارک کردن در آن می‌تواند کمی دشوار باشد. اگر بلیط هواپیما کالیفرنیا خریده و از این ساحل دیدار کنید، در طول روز مشاهده خواهید کرد که شیشه‌های دریایی توسط آب دریا به ساحل آورده شده و به پای شما برخورد می‌کنند. شما همچنین می‌توانید در این ساحل صدف‌های دریایی فراوانی را نیز جمع‌آوری کنید.

اگر در طول ساحل به قدم زدن بپردازید، شاید شانس به شما رو کرده و چند مورد خوک آبی هم مشاهده کردید. فقط اگر این اتفاق افتاد مراقب بوده و نزدیک نشوید زیرا آن‌ها به فضای کافی نیاز دارند.

اگر بلیط هواپیما کالیفرنیا تهیه کرده و در راه سفر به San Diego هستید، ساحل La Jolla بهترین مکان برای توقف کردن و گذراندن وقت می‌باشد و شما خواهید توانست علاوه بر لذت بردن از چشم‌اندازهای بی‌نظیر مقداری شیشه دریایی نیز جمع‌آوری کنید.

بی‌تردید کالیفرنیا یکی از زیباترین ایالت‌های آمریکا بوده و دارای سواحل زیادی می‌باشد که برخی از آن‌ها آفتابی بوده و برخی ابری و دارای آب‌های خروشان می‌باشند. فرقی نمی‌کند سلیقه‌تان چگونه باشد، اگر به دریا و ساحل علاقه داشته باشید کافی است فقط یک‌بار بلیط هواپیما کالیفرنیا تهیه کرده و از سواحل شیشه‌ای این ایالت دیدار به عمل آورید. مطمئن باشید که با اولین سفر شیفته این سواحل خواهید شد.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید