همه چیز در مورد سوپر ویزای والدین کانادا

ارج نهادن به کانون گرم خانواده و حفظ ارزش‌های آن، همواره یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها در کشور کانادا بوده است. آن دسته از افرادی که تاکنون تجربه خرید بلیط هواپیما کانادا را داشته‌اند به خوبی بر ارزش خانواده در این کشور واقف هستند. در این بین، یکی از نکاتی که همیشه از آن به عنوان مزیت‌های زندگی در کانادا یاد می‌شود، برخورداری از سوپر ویزای کانادا است. این ویزا که برآمده از همان ارزش نهادن به کانون گرم خانواده است، از مدتی پیش به کسانی اختصاص داده شده که خودشان مقیم کانادا هستند اما والدین آن‌ها در خارج از این کشور زندگی می‌کنند.

0
121
اخذ ویزای کانادا
ویزای کانادا
همه چیز در مورد سوپر ویزای والدین کاناداReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Nov 19Rating: 3.5همه چیز در مورد سوپر ویزای والدین برای کانادا - خرید بلیط هواپیما کانادا از سفرستان ارج نهادن به کانون گرم خانواده و حفظ ارزش‌های آن، همواره یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها در کشور کانادا بوده است. آن دسته از افرادی که تاکنون تجربه خرید بلیط هواپیما کانادا را داشته‌اند به خوبی بر ارزش خانواده در این کشور واقف هستند. اخذ سوپر ویزای کانادا سوپر ویزای والدین کانادا ویزای کانادا

سوپر ویزای والدین کانادا

ارج نهادن به کانون گرم خانواده و حفظ ارزش‌های آن، همواره یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها در کشور کانادا بوده است. آن دسته از افرادی که تاکنون تجربه خرید بلیط هواپیما کانادا را داشته‌اند به خوبی بر ارزش خانواده در این کشور واقف هستند. در این بین، یکی از نکاتی که همیشه از آن به عنوان مزیت‌های زندگی در کانادا یاد می‌شود، برخورداری از سوپر ویزای کانادا است. این ویزا که برآمده از همان ارزش نهادن به کانون گرم خانواده است، از مدتی پیش به کسانی اختصاص داده شده که خودشان مقیم کانادا هستند اما والدین آن‌ها در خارج از این کشور زندگی می‌کنند. پدر و مادران و یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های این افراد، هنگامی که می‌خواهند بلیط هواپیما کانادا بخرند می‌توانند از ویزای سوپر این کشور استفاده کنند. پس اگر مشتاق کسب اطلاعات بیشتر در مورد سوپر ویزا هستید، قبل از خرید آنلاین بلیط هواپیما کانادا، سری به ادامه این مطلب بزنید.

✅ بازدید از مقاله انواع ویزای کانادا
✅ بازدید از مقاله ویزای توریستی کانادا
✅ بازدید از مقاله ویزای ترانزیت
✅ بازدید از مقاله ویزای فرودگاهی

نگاه کلی به سوپر ویزای والدین کانادا

اخذ سوپر ویزای والدین کانادا
اخذ ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا یکی از ویزاهای اقامت موقت این کشور می‌باشد که در چند سال اخیر توجه عده زیادی را به خود جلب کرده است. گفته می‌شود که از سال 2015 تا 2017 میلادی هر سال حدود 17 هزار نفر هنگام خرید بلیط هواپیما کانادا از سوپر ویزا استفاده کرده‌اند. این ویزا برخلاف ویزاهای دیگر که معمولاً 6 ماه اجازه اقامت در کانادا را به متقاضیان می‌دهند، تا 2 سال دارای مدت اقامت بوده و 10 سال هم اعتبار دارد. بدین‌ترتیب می‌توان آن را جزو ویزاهای جذاب کانادا نامید.

چه کسانی می‌توانند سوپر ویزا بگیرند؟

اخذ ویزای کانادا
سوپر ویزا

همان‌طور که در بالا ذکر شد، سوپر ویزای کانادا فقط مختص پدر، مادر، پدربزرگ و مادربزرگ افرادی است که یا شهروند کانادا هستند و یا اقامت دائم در این کشور دریافت کرده‌اند. بنابراین غیر از والدین و پدربزرگ و مادربزرگ، افراد دیگر و حتی بستگان درجه یک هم نمی‌توانند هنگام خرید بلیط هواپیما کانادا از این ویزا استفاده کنند. البته افراد مجاز هم باید بتوانند مدارک لازم برای اخذ ویزا را فراهم آورند و شرایط خود را با استانداردها مطابقت دهند.

شرایط و مدارک لازم برای اخذ سوپر ویزای والدین کانادا

اخذ سوپر ویزای والدین کانادا
سوپر ویزای والدین کانادا

اخذ سوپرویزای کانادا مستلزم برخورداری از شرایط خاصی است. غیر از شرایط اشاره‌شده در بالا، متقاضیان باید بتوانند مدارک و شرایط زیر را هم فراهم آورند.

. فرم پرشده تقاضای سوپر ویزای کانادا.

. مدارک شخصی همراه با فتوکپی.

. تمامی مدارک باید به یکی از زبان‌های فرانسه یا انگلیسی ترجمه شده باشند.

. گواهی سلامت پزشکی که معمولاً توسط پزشک مورد تائید کانادا صادر می‌شود.

. گواهی مبنی بر این که شخص متقاضی پدر، مادر، پدربزرگ یا مادربزرگ شهروند یا مقیم دائم کاناداست.

. بیمه پزشکی که حداقل 1 سال معتبر باشد و متقاضی را تحت پوشش 100 هزار دلاری خود قرار دهد.

. فرزند یا نوه متقاضی باید از حداقل میزان درآمد برخوردار باشد و در تعهدنامه‌ای متعهد شود که حمایت مالی کافی از والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ خود خواهد داشت.

. دعوت‌نامه‌ای از جانب فرزند یا نوه که در آن علاوه بر اطلاعات دقیق در مورد متقاضی، باید وضعیت شغلی و وضعیت اقتصادی خود فرزند یا نوه نیز کاملاً شرح داده شود.

زمان لازم برای اخذ سوپر ویزای کانادا

اخذ سوپر ویزای والدین کانادا
سوپر ویزای والدین کانادا

به طور کلی مدت زمانی که برای اخذ سوپر ویزای کانادا لازم است به روابط دیپلماتیک بین کانادا و کشور زادگاه متقاضی سوپر ویزا بستگی دارد. اما اگر بخواهیم میانگینی برای مدت زمان اخذ سوپر ویزای کانادا در نظر بگیریم، باید بدانید که صدور این ویزا بین 8 تا 50 روز طول می‌کشد. بنابراین متقاضی اخذ سوپر ویزای والدین کانادا باید هنگام خرید بلیط هواپیما کانادا این زمان را هم مد نظر خود قرار دهد.

امکان اقامت دائم کانادا

امکان اقامت دائم کانادا
اقامت دائم کانادا

بعید است کسی بلیط هواپیما کانادا بخرد و بعد از سفر به این کشور و تماشای فضای دل‌نشین آن، دلش نخواهد که برای مدت زمان بیشتری در آنجا بماند. طبق آخرین اخبار منتشرشده، شرایط برای امکان اقامت در کانادا برای آن‌هایی که سوپر ویزای کانادا دارند، مهیا می‌باشد. بنابراین اگر کسی دوست داشت که بعد از تمام شدن اعتبار ویزا همچنان در کانادا زندگی کند، می‌تواند با فراهم آوردن مدارک و شرایط لازم، تقاضای اقامت دائم در این کشور را داشته باشد.

خرید بلیط هواپیما کانادا
بلیط هواپیما کانادا

ارائه سوپر ویزا به والدین شهروند یا مقیمان کانادا بهترین فرصت ممکن برای جمع شدن کانون گرم خانواده زیر یک سقف می‌تواند باشد. بنابراین، مادامی که این ویزا در دسترس است، شما می‌توانید از مزایای آن استفاده نمائید و با خرید بلیط هواپیما کانادا به راحتی عزیزان خود را ملاقات کنید. در آخر، بد نیست به این نکته اشاره کنیم که شرایط ذکرشده در مورد سوپر ویزای کانادا تا زمان نگارش مطلب قابل تائید می‌باشند. برای اطلاعات بهتر، دقیق‌تر و کامل‌تر می‌توانید به سفارت کانادا مراجعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما کانادا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
travelance.ca
visaguide.world

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید