شام با ماهی ها

1
720
خرید بلیط هواپیمای ارزان به رستوران آکواریومی مالدیو
بلیط هواپیمای ارزان به رستوران آکواریومی و بلیط هواپیما به جزیره رانگالی مالدیو
شام با ماهی هاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 3Rating: 4.0بلیط هواپیما به جزیره رانگالی و شام با ماهی هابلیط هواپیمای ارزان به رانگالی در مالدیو یک رستوران منحصر به فرد قرار دارد. این رستوران در زیر آب قرار دارد. قیمت بلیط هواپیما به جزیره رانگالی

شام با ماهی ها

در جزیره‌ی رانگالی در مالدیو یک رستوران منحصر به فرد قرار دارد. این رستوران در زیر آب قرار دارد و دیواره و سقف‌های آن از شیشه‌های ویژه‌ی آکواریومی ساخته شده‌ و هنگام غذا خوردن می‌توانید موجودات آبزی را ببینید که در اطراف شما شنا می‌کنند. این رستوران در سال 2005 افتتاح شده و ظرفیت 14 مهمان را دارد.

خرید بلیط هواپیما به رانگالی مالدیو
بلیط هواپیما به رانگالی مالدیو

بلیط هواپیما به رانگالی و اقامت در هتل کنراد مالدیو

این هتل در جزیره رانگالی واقع است که دارای رستورانی در عمق 4.8 متری از سطح آب است. هر پرس غذا در این هتل نزدیک به 300 دلار است.

خرید بلیط هواپیما به رانگالی مالدیو
بلیط هواپیما به رانگالی مالدیو

بلیط هواپیما به جزیره رانگالی مالدیو

جزیره لوکس رانگالی کنراد مالدیو شامل ویلاهای خصوصی بزرگ است. این هتل دارای رستوران هایی زیرآبی تمام شیشه‌ای و 2 چشمه معدنی فوق‌العاده است. این جزیره که به بیش از یک‌چهارم مایل اقیانوس هند کشیده شده است، ویلاهای جزیره کنراد رنگالی پر از راحتی برای افراد است که شامل Wi-Fi رایگان، تلویزیون صفحه تخت و دستگاه‌های پخش دی‌وی‌دی است. مناظر زیبای دریایی و ساحلی از طریق قاب پنجره از کف به سقف با چوب جنگلی نمایان است.

خرید بلیط هواپیما به رانگالی مالدیو
بلیط هواپیما به رانگالی مالدیو

مهمان‌ها اقامت خود را با بازدید از محل بوتیک ایتالیایی و یا یادگیری در مورد فرهنگ‌های محلی در یک سفر روزانه همراه می‌کنند. رستوران‌ها کنراد مالدیو 8 سطح جهانی از غذاهای بین‌المللی، مدیترانه و کبابی را سرو می‌کنند. بیش از 600 بطری شراب عالی در انبار شراب در اختیار مهمانان قرار می‌گیرد.

جزیره رنگالی کنراد مالدیو از طریق حمل‌ونقل دریایی با مناظر طبیعی 30 دقیقه از فرودگاه بین‌المللی میل به جزیره هول‌هول فاصله دارد.

خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به رستوران آکواریومی مالدیو
بلیط هواپیمای ارزان به رستوران آکواریومی مالدیو

برای جستجو و خرید آنلاین بلیط هواپیمای ارزان به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان


تاریخ انتشار: 11 مرداد 96
آخرین بروزرسانی: 11 مهر 96

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید