معرفی شرکت هواپیمایی نسیم

اصفهان از جمله شهرهای بزرگ و پر جمعیت ایران به شمار می‌رود. این استان به دلیل جاذبه‌های خود، همواره میزبان گردشگرانی است که به مقصد اصفهان سفر کرده اند. وجود مسافران بسیار و گاها نبود پرواز و یا تاخیر آن مشکل بزرگی برای شهرهایی مثل اصفهان است. از همین رو یک آژانس مسافرتی پر دل و جرات، پا در مسیر احداث شرکت هواپیمایی‌ای مختص اصفهان نهاده است.

0
226
هواپیمایی نسیم
معرفی شرکت هواپیمایی نسیمReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 2Rating: 4.0معرفی شرکت هواپیمایی نسیم - خرید بلیط هواپیما ارزان از اپلیکیشن سفرستانشرکت هواپیمایی نسیم برای اولین بار فعالیت خود را به عنوان آژانس مسافرتی و صدور بلیط هواپیما آغاز کرد و پروازهای چارتری عتبات و سوریه را انجام می‌داد

هواپیمایی نسیم

شهر زیبای اصفهان از جمله شهرهای های توریستی، بزرگ و پر جمعیت کشورمان به شمار می رود که همه ساله میزبان هزاران گردشگر از جای جای جهان است. اصفهان به دلیل برخورداری از جاذبه های گردشگری فراوان مسیری پر رفت و آمد در ایران محسوب می شود و همواره میزبان گردشگرانی است که به مقصد اصفهان سفر کرده اند. وجود مسافران بسیار و گاها نبود پرواز و یا تاخیر آن مشکل بزرگی برای شهرهایی مثل اصفهان است. از همین رو یک آژانس مسافرتی پر دل و جرات، پا در مسیر احداث شرکت هواپیمایی‌ای مختص اصفهان نهاده است. شرکت هواپیمایی نسیم شرکتی نسبتا تازه تاسیس است که فعالیت خود را به عنوان اولین ایرلاین اصفهان آغاز کرده است. اگر با خرید بلیط هواپیما اصفهان به این شهر سفر می کنید با ما باشید تا نگاهی به این شرکت و ناوگان هوایی آن بیاندازیم.

اصفهان

معرفی شرکت هواپیمایی نسیم
هواپیمایی نسیم

اصفهان از جمله مقاصد گردشگری ایران به شمار می‌رود که سالانه گردشگران، چه داخلی و چه خارجی، عازم این دیار می‌شوند. خاندان صفویه در اصفهان نقشی پر رنگ داشته و آثار بسیار دیدنی‌ای از خود به جای گذاشته‌اند. از جمله جاذبه‌های اصفهان می‌توان به میدان نقش جهان، کاخ چهلستون، بازار اصفهان، مجسد جامع، منار جنبان، سی و سه پل، مسجد شیخ لطف الله، کلیسای وانک، و پل خواجو اشاره کرد. امکان ندارد گردشگری زحمت سفر به اصفهان را تحمل کرده باشد اما بدون تهیه سوغاتی و دست خالی از اصفهان برگردد. از سوغات این شهر می‌توان به گز، اشیا خاتم کاری، پولکی، و سفال اشاره کرد. اصفهان غذاهای بسیار خوشمزه‌ای نیز دارد که مشهورترین آن‌ها بریانی، کله جوش و آش شله قلمکار است. گرچه این غذاهای خوشمزه در سایر نقاط ایران نیز پخت می‌شوند اما خوردن چنین غذاهایی به سبک اصفهانی اصیل طعم و صفایی دیگر دارد که نباید به راحتی از آن گذشت. اگر روزی سفری به اصفهان داشتید، خوردن آش شله قلم کار و کله جوش را فراموش نکنید. اصفهان مجموعه کاملی از تمام جاذبه‌ها و اهداف گردشگری است به همین علت گردشگران و افراد بسیاری عازم اصفهان می‌شوند. اما در این بین گردشگران گاهی با کنسلی، تاخیر و یا نبود پرواز مواجه می‌شوند که برای‌شان ناخوشایند است. اما شاید وجود ایرلاین اختصاصی این استان گره از این مشکل بگشاید.

✅ بازدید از مقاله هواپیمایی وارش

شرکت هواپیمایی نسیم اصفهان

معرفی شرکت هواپیمایی نسیم
هواپیمایی نسیم

شرکت هواپیمایی نسیم برای اولین بار فعالیت خود را به عنوان آژانس مسافرتی و صدور بلیط هواپیما آغاز کرد و پروازهای چارتری عتبات و سوریه را انجام می‌داد. پس از گذشت مدتی، این آژانس دامنه فعالیت کاری خود را گسترش داد و برای اولین بار در اصفهان ایرلاینی را تاسیس کرد. درحال حاضر فعالیت این شرکت با نام تجاری” نسیم بهشت امین” ادامه دارد.

هواپیمایی نسیم قرار است با تهیه 8 فروند هواپیما و پس از برگزاری دوره‌های مهمانداری، ‌خلبانی، و فنی، استارت پروازهای خود را از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان بزند. در سال 1395، استاندار اصفهان با شرکت در افتتاحیه هشتمین نمایشگاه صنعت گردشگری- هتلداری و صنایع وابسته در گفت و گو با خبرنگاران از راه اندازی دو خط هوایی در اصفهان با نام‌های” جی” و” نسیم بهشت” خبر داده بود. هواپیمایی نسیم حضور خود در ایرلاین‌های کشور را با فرود یک فروند بوئینگ 737 در سال 1395 در فرودگاه اصفهان به طور رسمی اعلام کرد. این هواپیمایی تصمیم دارد تا هردو ساعت پروازی را در مسیر پروازی مشهد انجام دهد. مزیت اینگونه تصمیم‌ها این است که اگر کسی به دلایل مختلف به پرواز نرسید، با پرواز ساعت بعد بدون متحمل شدن هزینه‌ای اضافی به سفر خود برسد.

ناوگان هواپیمایی نسیم

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی نسیم از 8 فروند هواپیمای بوئینگ 400- 737 تشکیل می‌شود. از ویژگی این نوع هواپیما می‌توان به طول عمر بالا و سیکل ساعت پروازی مناسب اشاره کرد. سال ساخت این نوع هواپیما از 1995 آغاز و تا 2005 ادامه داشت. اولین پرواز این نوع هواپیما در سال 1992 صورت گرفت. سیاست کاری هواپیمایی نسیم بر شناخت نیازهای مشتریان و رفع آن‌ها، سرعت عمل در اجرای خدمات، و کسب رضایت مشتری است. سن بیشتر این نوع از هواپیما، 15 سال و بیشتر است.

وجود ایرلاین اختصاصی هر استان، به ویژه استان اصفهان، کمک شایانی به صنعت گردشگری و سایر مشاغل مرتبط با آن خواهد کرد. بعلاوه وجود ایرلاین اختصاصی اصفهان می‌تواند مشکلات تاخیر و لغو پرواز و یا نبود پرواز را از میان بردارد. وجود چنین ایرلاینی که مختص یک استان باشد، کار خرید بلیط هواپیما و سفربه مقصد را بسیار آسان‌تر از قبل خواهد کرد. ایرلاین نسیم با ایجاد دفتری مرکزی در اصفهان توانسته جزو برترین دفاتر ایران شود. این شرکت در حال حاضر تورهای گردشگری- نمایشگاهی- و فرهنگی برگزار می‌کند. در ادامه هم می توانید با هواپیمایی سپهران آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید