آشنایی با شرکت هواپیمایی وارش

مازندران از استان‌های بسیار زیبای ایران است. این استان سالانه میزبانی گردشگران و مسافرانی را بر عهده دارد که به دلایل مختلفی با خرید بلیط هواپیما عازم این بخش از خطه سرسبز شده‌اند. البته شاید برخی اوقات خرید بلیط هواپیما و سفر به این استان کمی دشوار به نظر بیاید. در نتیجه مسئولان استان آستین‌ها را بالا زده و ایرلاین اختصاصی برای استان ایجاد کردند. این ایرلاین تازه کار، که شروعی طوفانی داشته با نام هواپیما وارش فعالیت خود را آغاز کرده است. اینکه این ایرلاین چند فروند هواپیما دارد و مالک آن کیست؟

4
874
آشنایی با شرکت هواپیمایی وارش
شرکت هواپیمایی وارش
آشنایی با شرکت هواپیمایی وارشReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 17Rating: 3.5آشنایی با شرکت هواپیمایی وارش - هواپیمایی تخصصی استان مازندران - خرید بلیط هواپیمامازندران از استان‌های بسیار زیبای ایران است. این استان سالانه میزبانی گردشگران و مسافرانی را بر عهده دارد که به دلایل مختلفی با خرید بلیط هواپیما عازم این بخش از خطه سرسبز شده‌اند. البته شاید برخی اوقات خرید بلیط هواپیما و سفر به این استان کمی دشوار به نظر بیاید. در نتیجه مسئولان استان آستین‌ها را بالا زده و ایرلاین اختصاصی برای استان ایجاد کردند.

هواپیمایی وارِش

مازندران از استان‌های بسیار زیبای ایران است. این استان سالانه میزبانی گردشگران و مسافرانی را بر عهده دارد که به دلایل مختلفی با خرید بلیط هواپیما عازم این بخش از خطه سرسبز شده‌اند. البته شاید برخی اوقات خرید بلیط هواپیما و سفر به این استان کمی دشوار به نظر بیاید. در نتیجه مسئولان استان آستین‌ها را بالا زده و ایرلاین اختصاصی برای استان ایجاد کردند. این ایرلاین تازه کار، که شروعی طوفانی داشته با نام هواپیما وارش فعالیت خود را آغاز کرده است. اینکه این ایرلاین چند فروند هواپیما دارد و مالک آن کیست؟ سوالاتی هستند که در ادامه به آن‌ها پاسخ خواهیم داد.

سال احداث ایرلاین

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

شاید کمتر ایرلاینی را در ایران داشته باشیم که حوزه فعالیت تخصصی‌اش یک استان‌ باشد. شرکت هواپیمایی وارش از ایرلاین‌هایی است که در سال 1396، فعالیت خود را تنها با تمرکز بر استان مازندران آغاز کرد. نام این هواپیمایی نیز یک نام بومی و مازندرانی است که به جذابیت و اصالت ایرلاین افزوده و حس آرامش بیشتری را به مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما مهمان آن شده‌اند تقدیم می‌کند. وارش در زبان مازندرانی‌ها به معنای باران است. دیگر زیبایی ظاهری ایرلاین رنگ لباس فرم کارکنان و گروه پروازی آن است که به طرز هوشمندانه‌ای کاملاً مطابق با آب‌وهوای مازندران و نام ایرلاین طراحی شده است. رنگ انتخاب شده ایرلاین رنگ آبی است که بی درنگ شما را به یاد دریا و باران، دو نشانه مختص شمال، خواهد انداخت. اگر با خرید بلیط هواپیما مسافر ایرلاین وارش شوید نشانی طلایی رنگ را بر دم هواپیما خواهید دید. نشان هواپیمایی وارش پرنده‌ای طلایی رنگ است که در پس زمینه‌ای آبی رنگ قرار گرفته است. هواپیمایی وارش اولین هواپیمایی استان مازندران است که فعالیت خود را مدتی است آغاز کرده است.

✅ بازدید از مقاله شرکت هواپیمایی اترک
✅ بازدید از مقاله شرکت هواپیمایی زاگرس
✅ بازدید از مقاله هواپیمایی کیش ایر

هواپیماها و مقاصد ایرلاین

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

همان‌طور که گفته شد، وارش هواپیمایی‌ تازه تأسیس است که با مجوز بهره‌برداری مسافربری فعالیت خود را به‌طور رسمی آغاز کرده است. این ایرلاین به طور کلی چهار فروند هواپیما دارد که هر چهار فروند آن از نوع بوئینگ 737 سری 300 و سری 500 هستند. گرچه عمده تمرکز ایرلاین بر استان مازندران است و فعالیت خود را از فرودگاه مهرآباد آغاز کرده اما تهران- مازندران تنها مسیر پروازی این ایرلاین نبوده و مسافران می‌توانند با خرید بلیط هواپیما این ایرلاین به سایر شهرهای پر رفت‌وآمد نیز سفر کنند. مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما قصد سفر به سایر شهرها را دارند از این پس می‌توانند با خرید بلیط هواپیما هواپیمایی وارش سفری آسوده داشته باشند. شهرهای مقصد این ایرلاین عبارتند از: تبریز، اصفهان، شیراز، اهواز، تهران، مشهد، ساری، کیش، گرگان، رامسر، نوشهر، رشت.

امنیت وارش

آشنایی با شرکت هواپیمایی وارش
شرکت هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش پس از عبور از بررسی‌ها و بازرسی‌های گوناگون در زمینه‌های مختلفی همچون عملیات پرواز، امنیت هوایی و بازرگانی، ایمنی، صلاحیت پرواز توانست گواهی AOC( گواهینامه بهره‌برداری هوایی) را کسب کند. بعلاوه وارش با قراردادی که با بیمه ایران بست، تحت پوشش کامل بدنه، مسافر، و شخص ثالث قرار گرفت.

وارش ورزشی

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

اگر به تازگی بازی‌های لیگ برتر را دیده باشید، حتماً متوجه نام هواپیمایی وارش چاپ شده بر روی پیراهن بازیکنان تیم نساجی مازندران شده‌اید. این به این دلیل است که بخشی از سهام باشگاه نساجی به شرکت هواپیمایی وارش، با مدیریت رضا حدادیان، واگذار شده. در انتشار خبر واگذاری سهام باشگاه نساجی آمده که رضا حدادیان مالک شرکت هواپیمایی است و دوستی نزدیکی با امیر قلعه نوعی و مهدی پرهام دارد.

جوان‌ترین مدیر عامل

آشنایی با شرکت هواپیمایی وارش
شرکت هواپیمایی وارش

مدیر عامل هواپیمایی وارش، کاپیتان فرهنگ رمضانپور است که همانند ایرلاین‌اش، مدیر عاملی جوان و پر انرژی است و در میان سایر ایرلاین‌ها جوان‌ترین مدیر عامل به شمار می‌رود. با توجه به گزارشی که این مدیر عامل جوان در گفت‌وگو با خبرنگاران ارائه داد، هواپیمایی وارش حدود 200 شغل مستقیم و 1000 شغل غیر مستقیم ایجاد کرده است. نحوه استخدام افراد در هواپیمایی از طریق فراخوانی عمومی و به صورت مصاحبه کتبی و شفاهی انجام شده است. بدیهی است که با توسعه این هواپیمایی، دوباره فراخوان جذب نیروی انسانی را اعلام خواهند کرد.

دفاتر

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

هواپیمایی وارش به‌طور کلی دو دفتر، یکی در تهران و دیگری در ساری، دارد:

دفتر تهران:  اکباتان- خیابان نفیسی- خیابان کیوان- پلاک 4
شماره تلفن دفتر تهران: 44668529

دفتر ساری:  میدان شهدا- به سمت ملامجدالدین- شرکت هواپیمایی وارش

تلفن دفتر ساری:  ۰۱۱۳۳۲۰۰۱۳۰ – ۰۱۱۳۳۲۶۸۶۷۹

وارش، هواپیمایی تازه تأسیس است و احتمالاً این تازه تأسیس بودن نگرانی‌هایی در مورد خدمات آن را ایجاد کند. باید گفت گرچه این ایرلاین تازه پا به عرصه هواپیمایی گذاشته اما چیزی کم از سایر ایرلاین‌ها ندارد و مانند سایر ایرلاین‌ها خدمات کترینگ و حمل سالم بار و چمدان را به مسافران ارائه می‌دهد. گروه پروازی وارش نیز آموزش‌هایی مطابق استانداردهای پروازی دیده‌اند. در نتیجه اگر با خرید بلیط هواپیما مسافر این ایرلاین باشید، امنیت و آسایش پرواز را به طور هم‌زمان تجربه خواهید کرد.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز داخلی و خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای داخلی و خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

4 دیدگاه ها

  1. بسييييييار ايرلاين بي كلاسيه.مهماندارهاي بسيار بي ادبي داره،مسئولين كانتر اصلا كار بلد نيستند و به مسافر هيچ احترامي نميزارن،امكان نداره براي بار دوم،اين ايرلاين رو انتخاب كنم حتي اگه از مسافرت صرفنظر كنم

  2. با عرض سلام و عرض خسته نباشید
    اینجانب به واسطه شغلم دائماً با هواپیما در سفر هستم و گاهی پیش آمده در هفته ۴ تا پرواز داشتم .
    در حدود ۸ ماه پیش برای اولین بار از ایرلاین وارش بلیط گرفتم چون مجبور بودم و انتخاب دیگری نداشتم ولی الان تقریباً تمام پرواز هام رو با این ایر لاین انجام میدم درسته اشکالاتی در سرویس دهی این ایرلاین وجود داره ولی باید در نظر گرفت این ایرلاین جوان است و من مطمئنم با گذشت زمان خیلی بهتر خواهد شد .
    با توجه به ایرلاین های ایران که همگی دارای مشکلات زیادی هستند اینجانب نمیگم وارش صد در صد اوکیه و مشکل نداره ولی نسبت به بیشتر ایر لاین های موجود خیلی بهتره ..

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید