آشنایی با شرکت هواپیمایی پویا ایر

با پیشرفت روزافزون صنعت گردشگری و محبوبیت خرید بلیط هواپیما در میان گردشگران، امکانات و پیشرفت های زیادی در این صنعت رخ داده است.

0
92
معرفی شرکت هواپیمایی پویا ایر
شرکت هواپیمایی پویا ایر
آشنایی با شرکت هواپیمایی پویا ایرReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 23Rating: 4.0شرکت هواپیمایی پویا ایر و آشنایی با ویژگی ها و تاریخچه ایرلاین پویا.شرکت هواپیمایی پویا ایر یکی از ایرلاین های نوبنیاد و خوش آتیه کشورمان است که در حوزه حمل بار و مسافر در کشورمان فعالیت می کند.

شرکت هواپیمایی پویا ایر

با پیشرفت روزافزون صنعت گردشگری و محبوبیت خرید بلیط هواپیما در میان گردشگران، امکانات و پیشرفت های زیادی در این صنعت رخ داده است. با گذشت زمان ایرلاین های زیادی با ارائه خدمات و امکانات متنوع در داخل و خارج از ایران در حال فعالیت هستند که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را به همراه دارند. با وجود اینکه بیش از 15 ایرلاین بسیار خوب در سراسر کشور ما فعالیت می کنند، اما هنوز هم سفر هوایی برای برخی از ما به یکی دو ایرلاین مشهور محدود می شود. دلیل این امر خواه سنت گرایی و وفاداری بیش از حد به برخی نام ها باشد و خواه عدم آشنایی با سایر ایرلاین های فعال در کشور، ما را از تجربه سفری لذت بخش با دیگر شرکت های هواپیمایی محروم خواهد کرد. حقیقت این است که گاهی برای تنوع هم که شده، باید به ایرلاین های جوان و نوپای کشورمان اعتماد و با خرید بلیط هواپیما ارزان، سفری را با آن ها تجربه کنیم تا شاید پاسخ اعتماد ما، پاداشی در قالب خدماتی مطلوب و سفری آرام و بی دغدغه باشد. ما در این مطلب و در ادامه معرفی ایرلاین های خوب کشورمان، به ایرلاین تازه تاسیس و بسیار باکیفیت پویا ایر رسیده ایم؛ ایرلانی متفاوت که با کادر پروازی مجرب، ناوگان های مجهز و کیفیت بالای خدمات هوایی خود در مدتی کوتاه توانسته است مشتریان دائم و وفادار بی شماری را برای خود دست و پا کند. اگر از دوستدارن خرید بلیط هواپیما هستید در ادامه با معرفی کامل معرفی شرکت هواپیمایی پویا ایر همراه ما باشید.

معرفی شرکت هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا ایر یکی از ایرلاین های نوبنیاد و خوش آتیه کشورمان است که در حوزه حمل بار و مسافر در کشورمان فعالیت می کند. گفتنی است که این شرکت، در مدت کوتاهی پس از تاسیس توانست پله های رشد و ترقی را به سرعت طی کند و به یکی از برترین و معتبرترین شرکت های هواپیمایی ایرتاکسی کشورمان مبدل شود. امروزه پویا ایر با حمل کالا به 5 قاره مختلف دنیا، این امکان را فراهم آورده است که دوردست ترین کشورهای جهان نیز در دسترس ما باشند. علاوه بر حمل بار، شرکت هواپیمایی پویا ایر، در زمینه حمل مسافر نیز حرف های بسیاری برای گفتن دارد: این شرکت با داشتن ناوگان هایی مدرن و باکیفیت، قادر است رضایت خاطر هر مسافری را جلب کرده و سفری خوشایند و آرام را برای هموطنان عزیزمان به ارمغان آورد.

مختصری از تاریخچه پویا ایر

معرفی شرکت هواپیمایی پویا ایر
شرکت هواپیمایی پویا ایر

همان طور که پیش تر نیز ذکر شد، زمان زیادی از تاسیس شرکت هواپیمایی پویا ایر نمی گذرد: این ایرلاین در سال 1387 بازگشایی شد و اولین پرواز خود را بر فراز آسمان کشورمان انجام داد. جالب است بدانید که شرکت هواپیمایی پویا، در ابتدای کار خود، صرفا در زمینه حمل و نقل محموله های بزرگ و بارهای سنگین در مسیرهای طولانی فعالیت می کرد، اما رفته رفته با افزایش ناوگان هایش، تصمیم گرفت که حمل و نقل مسافران را نیز بر عهده گیرد و به دیگر شرکت های مسافربری کشورمان بپیوندد. امروزه شرکت هواپیمایی پویا ایرلاین با داشتن هواپیماهای مسافربری، باربری و جت های شخصی مختلف، یکی از برترین گزینه های پروازهای داخلی و خارجی میان ایرلاین های کشورمان بشمار می رود و قادر است سفری ایمن و آرام را برای مسافران خود تضمین کند.

✅ بازدید از مقاله شرکت هواپیمایی وارش

ناوگان هوایی پویا ایر

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی پویا به چهار دسته جت های تجاری، هواپیماهای مسافربری ایرتاکسی، هواپیماهای ویژه حمل بار و جت های VIP تقسیم می شود. گفتنی است که جت های تجاری این شرکت -که از فضای دلنشین و امکانات رفاهی بسیار خوبی برخوردارند- قادرند تعداد 10 مسافر را با خود به جای جای دنیا منتقل کنند. هواپیماهای مسافربری ایر پویا نیز که به منظور سفرهای خانوادگی طراحی شده اند، از قابلیت حمل 17 مسافر و دو خدمه برخوردار بوده و به کلیه تجهیزات مدرن برای سفری خوشایند و لذت بخش مجهز شده اند. علاوه بر این دو مورد، شرکت هواپیمایی پویا ایر از هواپیماهای حمل باری تشکیل شده است که قادرند ده تن بار در مسافتی حدود 2700 کیلومتر جابجا کنند. و در آخر جت های شخصی VIP این شرکت با ظرفیت 44 مسافر و 5 خدمه قادرند سفری راحت و ایمن را با سرعت 600 کیلومتر در ساعت برای هموطنان کشورمان به ارمغان آورند. ناگفته نماند که جهت اطمینان خاطر مسافران، چهار خروجی اضطراری در جت های VIP این شرکت تعبیه شده و فاصله میان مسافران و بخش بار، به خوبی تفکیک و مجزا گشته است.

کلاس های پروازی پویا ایر

مانند سایر ایرلاین های خوب کشورمان، شرکت هواپیمایی پویا ایر نیز از کلاس های پروازی مختلفی برخوردار است که در ادامه به برخی از امکانات آن ها اشاره خواهیم کرد:

کلاس پروازی اکونومی: همان طور که از نام آن قابل حدس است، کلاس پرواز اکونومی، اقتصادی ترین کلاس پروازی پروازهای پویا ایر بشمار می رود. شما با خرید بلیط هواپیما در کلاس پروازی اکونومی، از حداقل امکانات و خدمات پروازهای ایرلاین پویا برخوردار خواهید شد؛ اما در عوض هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر کلاس های پروازی پرداخت خواهید کرد.

بیزینس کلاس: شما با انتخاب این نوع کلاس پروازی، از امکاناتی نظیر دو صندلی بزرگ، جابجایی، کترینگ، خدمات صوتی و تصویری و غیره برخوردار خواهید شد. ناگفته نماند که این کلاس پروازی به مسافران CIP و VIP تعلق دارد.

فرست کلاس: بی تردید بهترین کلاس پروازی برای مسافران، کلاس پروازی فرست کلاس است. کسانی که بلیط فرست کلاس را برای خود خریداری می کنند، در جایگاهی جدا از دیگر مسافران قرار گرفته و به امکانات و خدماتی نظیر اینترنت پرسرعت، صندلی، سرویس بهداشتی ویژه، مبل، تلویزیون، کامپیوتر و … دسترسی خواهند داشت.

مسیرهای پروازی داخلی پویا ایر

گفتنی است که شرکت هواپیمایی پویا ایر با انجام بیش از 55 پرواز در ماه، یکی از ایرلاین های فعال کشورمان بشمار می رود. از آنجایی که مبدا اکثر پروازهای داخلی این شرکت فرودگاه مهرآباد است، اهالی محترم تهران که قصد سفر به شهرهای شیراز، مشهد، یزد، بندرعباس و گرگان را دارند، می توانند با خرید بلیط هواپیما شرکت هواپیمایی پویا، سفری لذت بخش را با این ایرلاین تجربه کنند.

بی تردید، پویا ایرلاین، با امکانات و خدمات متنوع و همچنین کادر با تجربه و کارآمد خود قادر است پروازی امن، آرام و مطمئن را برای شما رقم بزند و همسفر شایسته ای برای شما عزیزان باشد. در ادامه می توانید با هواپیمایی هواپیمایی نسیم آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید