معرفی شرکت هواپیمایی پویا

امروزه در کشورمان شاهد تأسیس شرکت‌های هواپیمایی متنوع هستیم. یکی از جوان‌ترین ایرلاین‌هایی که اخیرا اولین فعالیتش را در زمینه ایرتاکسی در تابستان سال 1396 انجام داد، شرکت هواپیمایی پویا ایر می‌باشد. فعالیت این شرکت بیشتر در زمینه حمل بار بین‌المللی می‌باشد و در حال حاضر، مشغول فعالیت و جابه‌جایی بین 5 قاره جهان است.

0
715
شرکت هواپیمایی پویا
هواپیمایی پویا
معرفی شرکت هواپیمایی پویاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 22Rating: 3.0معرفی شرکت هواپیمایی پویا - خرید بلیط هواپیما ارزان از اپلیکیشن سفرستانشرکت هواپیمایی پویا ایر برای اولین بار پروازهای خود را با دو پرواز برنامه‌ای هفتگی از فرودگاه شهید آیت‌الله صدوقی یزد در سال 1397 آغاز کرد

هواپیمایی پویا

امروزه در کشورمان شاهد تأسیس شرکت‌های هواپیمایی متنوع هستیم. یکی از جوان‌ترین ایرلاین‌هایی که اخیرا اولین فعالیتش را در زمینه ایرتاکسی در تابستان سال 1396 انجام داد، شرکت هواپیمایی پویا ایر می‌باشد. فعالیت این شرکت بیشتر در زمینه حمل بار بین‌المللی می‌باشد و در حال حاضر، مشغول فعالیت و جابه‌جایی بین 5 قاره جهان است. این شرکت اولین ایرتاکسی خود را از فرودگاه هرمزگان انجام داد. اگر قصد خرید بلیط هواپیما از این شرکت هواپیمایی را دارید، بهتر است با ناوگان هوایی آن آشنا شوید.

آغاز به فعالیت شرکت هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا
هواپیمایی پویا

شرکت هواپیمایی پویا ایر برای اولین بار پروازهای خود را با دو پرواز برنامه‌ای هفتگی از فرودگاه شهید آیت‌الله صدوقی یزد در سال 1397 آغاز کرد. روابط عمومی فرودگاه‌های یزد چنین گزارش کرد که آقای عباس محمدی، مدیر کل فرودگاه‌های استان این خبر را اعلام کرده و افزوده است: در جهت کسب رضایتمندی اهالی استان یزد و تکریم مسافران و هم‌چنین، نقش مؤثر فرودگاه در مرکز کشورمان، شرکت هواپیمایی پویا با پیگیری‌های مداوم توانست دو برنامه پروازی هفتگی در روزهای یکشنبه در مسیرهای یزد- تهران و بالعکس (ساعت 10:05 از تهران به یزد، شماره پرواز 2314) و (ساعت 12:05 از یزد به تهران؛ شماره پرواز 2315) و هم‌چنین، روزهای چهارشنبه (ساعت 14:40 از تهران به یزد، ساعت 16:40 از یزد به تهران) برقرار نماید تا مسافران بتوانند با خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی پویا ایر به راحتی بین تهران و یزد جابه‌جا شوند.

ناوگان مسافربری پویا ایر

هواپیماهای پویا ایرلاین در در فاصله 2750 کیلومتری قادر به جابه‌جایی 52 مسافر را دارند و در فاصله 950کیلومتری می‌توانند 10 تُن بار حمل کنند. داخل کابین هواپیماهای مسافربری شرکت هواپیمایی پویا بسیار تمیز و عالی است و دارای صندلی‌های تاشو می‌باشد. خدمه پروازی مجرب و خوش برخورد دارد و سفری امن برای مسافران فراهم می‌کنند. در هواپیماهای مسافربری پویا ایر چهار درب خروجی ورود داد. چنان‌چه بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی پویا ایر خریداری کنید، به توصیه‌های مهمانداران گوش فرا دهید و در مواقع اضطراری از دستورالعمل‌هایشان پیروی کنید. این درب‌های خروج برای زمانی هستند که یک امر اورژانسی در هواپیما پیش بیاید. در این گونه مواقع مسافران با راهنمایی مهمانداران از درب‌های خروج خارج می‌شوند. تعداد خدمه هواپیماهای Jet VIP پویا ایر 5 نفر می‌باشد. 44 نفر مسافر می‌توانند بلیط هواپیما از پویا ایرلاین خریداری کنند.

✅ بازدید از مقاله هواپیمایی نسیم
✅ بازدید از مقاله هواپیمایی وارش
✅ بازدید از مقاله هواپیمایی سپهران

ناوگان باربری (Cargo) پویا ایر

یکی از اهداف ناوگان باربری شرکت هواپیمایی پویا ایر جابه‌جایی محموله‌های سنگین در مسافت‌های طولانی می‌باشد. این شرکت انواع بارهای سنگین، محموله‌های بزرگ، حیوانات زنده و انواع کالاهای عمومی را بین 5 قاره دنیا جابه‌جا می‌کند.  خدمه ناوگان باربری این شرکت 6 نفر می‌باشند.

ایرتاکسی شرکت هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا
هواپیمایی پویا

شرکت هواپیمایی پویا ایر با داشتن دو فروند هواپیمای 17 نفره توانست شرایط را برای ایرتاکسی در سال 1396 فراهم نماید. اگر قصد مسافرت هوایی با خانواده را دارید و می‌خواهید بلیط هواپیما خریداری کنید، این بار می‌توانید پرواز متفاوتی را در ایرتاکسی شرکت هواپیمایی پویا ایر تجربه کنید. این هواپیماها دارای 2 خدمه پروازی بوده و ظرفیت حمل 17 نفر مسافر را دارند و به راحتی می‌توانند در باندهای کوتاه‌رو فرود و خروج نمایند. همان‌طور که پیش‌تر ذکر شد، این شرکت هواپیمایی اولین ایرتاکسی را از هرمزگان انجام داد. این ایرتاکسی‌ها به عنوان پایلوت در مناطق جنوبی ایران به فعالیت مشغول خواهند شد.

بیزینس جت پویا ایرلاین

از هواپیماهای بیزینس شرکت هواپیمایی پویا ایر برای جابه‌جایی مسافران CIP و VIP استفاده می‌شود. داخل کابین این هوپیماها به طور لوکس و بسیار شیک طراحی شده است. تعداد خدمه ناوگان بیزنس پویا ایرلاین 2 نفر می‌باشد که شامل خلبان و کمک خلبان می‌باشد. ظرفیت مسافران این هواپیماها 10 نفر می‌باشد. این ناوگان می‌توانند حداکثر تا سرعت  870   km/h پرواز کنند.

فهرست ناوگان شرکت هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا ایر در مجموع دارای 7 فروند هواپیمای مسافربری و باربری (Cargo) می‌باشد. این ناوگان عبارت هستند از:

3فروند هواپیمای آنتونوف AN-74-200

2 فروند هواپیمای امبرائر Embraer- ERJ- 145

1 فروند هواپیمای بمباردیر Bombardier CL-600

1 فروند هواپیمای HARBIN Y-12

امروزه، تعداد شرکت‌های هواپیمایی در ایران افزایش یافته است و هر کدام با ارائه خدمات متفاوت سعی در کسب رضایت مسافران دارند و تمام تلاش خود را برای فراهم کردن پروازی ایمن و راحت انجام می‌دهند. چنان‌چه قصد خرید بلیط هواپیما و انجام مسافرت هوایی دارید، ارزان‌ترین پروازها را با خرید بلیط هواپیما از وب سایت یا اپلیکیشن سفرستان تجربه کنید. با سفرستان پرواز خود را در زمان و قیمت موردنظرتان رزرو و خریداری نمایید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید