آشنایی با شرکت هواپیمایی کاسپین

ما به‌عنوان کسانی که می‌خواهیم پروازی امن و سفری مملو از آرامش و راحتی داشته باشیم، حق داریم بدانیم شرکت‌های هواپیمایی ایران چه مزیت‌ها و برتری نسبت به یکدیگر دارند و کدام‌یک برای سفر گزینه مناسب‌تری است. شاید قصد خرید بلیط هواپیما داشته باشید و بین گزینه‌های متعدد ایرلاین‌های داخلی مردد بمانید.

0
138
شرکت هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی کاسپین
آشنایی با شرکت هواپیمایی کاسپینReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 14Rating: 4.0شرکت هواپیمایی کاسپین و آشنایی با اطلاعات و امکانات ایرلاین کاسپین.شرکت هواپیمایی کاسپین آغاز اولین فعالیتش در سال 1372 به‌طور رسمی آغاز گشته و جایگاه اصلی خطوط هواپیمایی آن نیز در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد قرار دارد.

شرکت هواپیمایی کاسپین

ما به‌عنوان کسانی که می‌خواهیم پروازی امن و سفری مملو از آرامش و راحتی داشته باشیم، حق داریم بدانیم شرکت‌های هواپیمایی ایران چه مزیت‌ها و برتری نسبت به یکدیگر دارند و کدام‌یک برای سفر گزینه مناسب‌تری است. شاید قصد خرید بلیط هواپیما داشته باشید و بین گزینه‌های متعدد ایرلاین‌های داخلی مردد بمانید. پس آشنایی با شرکت های هواپیمایی می‌تواند کمک شایانی به شناخت این ایرلاین و همچنین انتخاب نهایی‌تان داشته باشد. هدف سفرستان آشنا کردن شما عزیزان همیشه همراه، با ایرلاین‌های متعدد ایرانی و شناختن کامل و هرچه بهتر آن‌هاست تا بتوانید نسبت به شرایط و موقعیتی که دارید بهترین انتخاب و تصمیم را بگیرید. پس با ما همراه باشید تا یکی از هواپیمایی های ایران با نام شرکت هواپیمایی کاسپین را معرفی کرده و جزئیات بیشتری را در مورد این ایرلاین به شما ارائه دهیم.

تاریخچه شرکت هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی کاسپین

برای آشنایی با شرکت هواپیمایی کاسپین بهتر است ابتدا به آغاز اولین فعالیتش اشاره کنیم. یعنی سال 1372 که این ایرلاین به‌طور رسمی در این تاریخ شروع به کار کرد. در مورد جایگاه اصلی خطوط هواپیمایی کاسپین نیز می‌توان گفت که در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد قرار دارد و همچنین فعالیت و پیشرفت خود را مدیون حمایت‌ها و همکاری نیروی هوایی ایران است. گفته می‌شود که این ایرلاین فعال بیش از 300 پرواز خارجی و داخلی به 20 مقصد متعدد در هفته را انجام می‌دهد.

هواپیماهای شرکت کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین ابتدا کار خود را با هواپیماهای توپولوف آغاز کرده بود. اما با توجه به اتفاقات متعدد و همچنین بی‌رغبتی مردم برای سفر با این هواپیمای پردردسر روسی بنا به گفته رئیس سازمان هواپیمایی ایران، در سال 1389 توپولوف از فهرست خرید شرکت‌های هواپیماهایی حذف شد. کسانی که مایل به آشنایی با شرکت هواپیمایی کاسپین هستند می‌دانند که این ایرلاین به جای هواپیماهای توپولوف، پروازهای خود را با بوئینگ‌های ۷۳۷-۴۰۰ انجام می‌دهد.

✅ بازدید از مقاله شرکت هواپیمایی کارون
✅ بازدید از مقاله شرکت هواپیمایی ایران ایر
✅ بازدید از مقاله شرکت هواپیمایی تفتان ایر

امنیت پرواز و کالاهای ممنوعه

معرفی هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی کاسپین

چیزی که اولویت اول شرکت هواپیمایی کاسپین بوده و اهمیت بسیاری برای این ایرلاین دارد برقراری امنیت مسافران و حفظ جان و مال آن‌هاست. به همین دلیل نیز قوانین سفت و سختی در مورد حمل کالاها دارد. به‌عبارت‌دیگر، هر چیزی که تهدید یا خطری برای مسافران محسوب شود و به آن‌ها آسیب بزند حمل آن در این ایرلاین ممنوع است. به‌طورکلی آشنایی با شرکت هواپیمایی کاسپین به ما کمک می‌کند تا بدانیم تمام این سخت‌گیری‌ها همه به خاطر حفظ امنیت خودمان است و نباید از این قوانین ناراضی باشیم.

محدودیت وزن بار در ایرلاین کاسپین

معرفی هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی کاسپین

هرچه بیشتر با شرکت هواپیمایی کاسپین آشنا می‌شویم بهتر می‌توانیم به وجود نظم و سازمان‌دهی بی‌نظیر آن پی ببریم. چرا که این ایرلاین برای حمل بارهایش (بر حسب وزنی که دارند) محدودیت و قانون مجزایی تعیین کرده است. طبق این قانون هر شخص می‌تواند برای هر بار سفر داخلی خود حداکثر 20 کیلوگرم بار حمل کرده و برای سفرهای خارجی‌اش نیز حدود 30 کیلوگرم بار حمل کند. اگر وزن بار به هر دلیلی بیشتر از مقداری که گفته شد باشد مشمول پرداخت هزینه اضافه‌بار خواهد شد.

شرایط خاص کودک مسافر بدون والدین و همراه

معرفی هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی کاسپین

با توجه به قوانین و مقررات شرکت هواپیمایی کاسپین، کودکانی که سن بین 5 تا 11 سال دارند هم می‌تواند با توجه به شرایطی خاص به‌تنهایی و بدون همراه و یا والدین سفر کنند. طبق این شرایط، والدین آن‌ها باید فرم مخصوص سفر کودک بدون همراه را پر کرده و تمام اقدامات دیگر را به‌طور کامل انجام بدهند. در صورت تائید شرکت هواپیمای کاسپین و عدم وجود مشکل خاصی، کودکانی که رنج سنی 5 تا 11 سال دارند نیز می‌توانند تحت این شرایط پروازهای ایرلاین کاسپین را تجربه کنند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید