شما برنده 5 میلیون تومان باشید!

سفرستان در طول جام ملت‌های آسیا کمپینی برای خرید بلیط هواپیما خارجی برگزار کرده است که با هر خرید بلیط هواپیما خارجی می‌توانید یک شانس در قرعه‌کشی نهایی برای خود رزرو کنید. پس از جام ملت‌های آسیا 2019 منتظر قرعه‌کشی این دوره باشید. دبی یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری جهان به شمار می‌رود و تا به حال رکوردهای زیادی را جابه‌جا کرده است. شلوغ‌ترین فرودگاه بین‌المللی دنیا و بلندترین برج جهان گرفته و بسیاری از جاذبه‌های دیگر در دبی واقع شده‌اند. هنوز هم موارد زیادی برای تمجید کردن این کلان‌شهر وجود دارند.

0
33
خرید بلیط هواپیما خارجی
بلیط هواپیما خارجی
شما برنده 5 میلیون تومان باشید!Reviewed by مصطفی صفریان on Jan 15Rating: 4.0شما برنده 5 میلیون تومان باشید - الآن وقف خرید بلیط هواپیما دبی و پرواز خارجی دبی هستسفرستان در طول جام ملت‌های آسیا 2019 کمپینی برای خرید بلیط هواپیما خارجی برگزار کرده است که با هر خرید یک شانس در قرعه‌کشی برای خود رزرو کنید. از آنجایی که دبی میزبان جام ملت‌های آسیا می‌باشد، فرصت خوبی برای خرید بلیط هواپیما دبی است. پرواز خارجی دبی با پایین ترین نرخ ممکن

شما برنده 5 میلیون تومان باشید!

سفرستان در طول جام ملت‌های آسیا کمپینی برای خرید بلیط هواپیما خارجی برگزار کرده است که با هر خرید بلیط هواپیما خارجی می‌توانید یک شانس در قرعه‌کشی نهایی برای خود رزرو کنید. پس از جام ملت‌های آسیا 2019 منتظر قرعه‌کشی این دوره باشید.

بلیط خارجی بخر، 5 میلیون تومان خرج سفرت رو ببر!

الآن وقف خرید بلیط هواپیما دبی هست!!!

خرید بلیط هواپیما دبی
بلیط هواپیما دبی

دبی یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری جهان به شمار می‌رود و تا به حال رکوردهای زیادی را جابه‌جا کرده است. شلوغ‌ترین فرودگاه بین‌المللی دنیا و بلندترین برج جهان گرفته و بسیاری از جاذبه‌های دیگر در دبی واقع شده‌اند. هنوز هم موارد زیادی برای تمجید کردن این کلان‌شهر وجود دارند.

در واقع دبی یکی از گران‌ترین شهرهای جهان به حساب می‌آید، با این حال شما می‌توانید با بودجه‌ای محدود هم از سفر به دبی لذت ببرید. تاکسی‌مترها برای رفت‌و‌آمد گزینه‌های ارزانی هستند. همچنین می‌توانید با پرداخت مبلغی حدود ۳ درهم سوار مترو شوید. همچنین غذا نیز در این شهر ارزان است، به خصوص اگر در اطراف خیابان‌هایی مانند المراقبت و الریگا استقرار داشته باشید.

میزبان جام ملت‌های آسیا 2019

خرید بلیط جام ملت‌های آسیا 2019
بلیط جام ملت‌های آسیا 2019

از آنجایی که این شهر میزبان جام ملت‌های آسیا 2019 می‌باشد، فرصت خوبی برای خرید بلیط هواپیما دبی است. سفرستان در این دوره بلیط هواپیما خارجی را با پایین‌ترین نرخ ممکن برای مسافران گرامی درنظر گرفته است. از آنجا که دبی میزبان اکسپو ۲۰۲۰ هم هست هتل‌های زنجیره‌ای مانند Rove و Hilton Garden Inn از رونق خوبی برخوردار شده‌اند و کم‌کم خود را برای سال آینده آماده می‌نمایند.

برای خرید بلیط هواپیما دبی و پرواز خارجی دبی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

نویسنده: تحریریه بلیط هواپیما خارجی سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید