شهربازی لگو لند دبی سرزمینی شگفت انگیز برای کودکان

بدون شک، یکی از لذت بخش ترین خاطرات دوران کودکی اکثر ما بازی کردن با اسباب بازی های لگو بوده است. ابزاری که به یقین در افزایش خلاقیت کودکان نقش بسزایی دارد و از این روی والدین نیز دنبال چنین اسباب بازی هایی برای افزایش خلاقیت کودکانشان هستند.

0
37
معرفی شهربازی لگو لند دبی
شهربازی لگو لند دبی
شهربازی لگو لند دبی سرزمینی شگفت انگیز برای کودکانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 30Rating: 4.0شهربازی لگو لند دبی سرزمینی شگفت انگیز برای کودکان در سفر به دبی.شهربازی لگو لند دبی بسیار متنوع و مفرح است و اکثر کسانی که فرزندانشان را به این پارک مهیج می برند نهایت لذت را برده و یاد دوران کودکی شان می افتند.

شهربازی لگو لند دبی

بدون شک، یکی از لذت بخش ترین خاطرات دوران کودکی اکثر ما بازی کردن با اسباب بازی های لگو بوده است. ابزاری که به یقین در افزایش خلاقیت کودکان نقش بسزایی دارد و از این روی والدین نیز دنبال چنین اسباب بازی هایی برای افزایش خلاقیت کودکانشان هستند. بیشتر کسانی که قصد تهیه بلیط هواپیما دبی و سفر به این شهر زیبا را دارند دنبال چنین اسباب بازی هایی برای کودکانشان می گردند و غافل از اینکه یک شهر بازی بسیار بزرگ لگو در دبی وجود دارد که می توانند از جذاب ترین لگو ها تا غول پیکرترینشان را در آنجا بیابند. فضای شهربازی لگو لند دبی بسیار متنوع و مفرح است و اکثر کسانی که بلیط هواپیما ارزان دبی را تهیه کرده و فرزندانشان را به این پارک مهیج می برند نهایت لذت را برده و یاد دوران کودکی شان می افتند. اگر شما هم علاقه زیادی به لگو دارید و یا قصد غافلگیر کردن فرزندانتان را دارید، می توانید هر زمان که قصد سفر دبی کردید به شهربازی لگو لند دبی نیز سر بزنید. برای معرفی این شهر بازی جذاب با ما همراه باشید.

مینی لند (Mini Land)

معرفی مینی لند دبی
مینی لند

مینی لند یا همان بناهای کوچک و مینیاتوری یکی از جذاب ترین قسمت های شهربازی لگو لند دبی هستند که بدون استثنا موجب شگفت زدگی اکثر گردشگران می شوند. شما در مینی لند می توانید بناهای بسیار معروف نظیر اهرام ثلاثه مصر، برج خلیفه، برج العرب و … را در اندازه های کوچکتر اما به شکلی بسیار جذاب و شگفت انگیز ببینید. حتی بعضی از آن ها امکان این را دارند که داخلشان شده و از نزدیک به تماشایشان بپردازید.

زیردریایی لگو لند دبی

معرفی شهربازی لگو لند دبی
شهربازی لگو لند دبی

یکی دیگر از امکانات جذاب شهربازی لگو لند دبی یک زیردریایی بسیار جذاب و بی نظیر است که نمای بیرون آن از جنس لگو است. اما به محض اینکه داخل آن شوید کاملا مات و مبهوت خواهید ماند. چرا که دور تا دور آن و البته از نصف به پایین زیردریایی، چشم انداز زیرِ دریا را نشان داده و شما ماهی ها و حتی اسباب بازی لگوی قواصان را خواهید دید که در آنجا قرار دارند.

شهر بازی لگو لند دبی

معرفی شهربازی لگو لند دبی
شهربازی لگو لند دبی

این را مطمئن باشید که نه تنها کودکانتان بلکه حتی خودتان هم هرگز حوصله تان در شهربازی لگو لند سر نخواهد رفت. این ها به دلیل وجود مجموعه های بسیار متنوع و جذابیست که در آن وجود دارد. شهربازی لگو لند دبی به قدری هیجان انگیز است که نه خودتان، بلکه حتی فرزندانتان نیز از امتحان کردن امکانات متنوع شهربازی آن خسته نخواهند شد و لحظات تکرار نشدنی را در کنار کودکانتان تجربه خواهید کرد.

✅ بازدید از مقاله برنامه سفر دبی

لگوهای غول پیکر

لگوهای غول پیکر دبی
لگوهای غول پیکر

چیزی که در بدو ورود به شهربازی لگو لند دبی شما و کودکانتان را شگفت زده خواهد کرد، لگوهای بسیار غول پیکر و جذاب است که در سرتاسر شهربازی وجود دارد. در چنین شرایطی چهره های کودکانتان بسیار دیدنی خواهد بود چرا که محو تماشای لگوهای غول پیکر شده و به سمت آن ها خواهند دوید. اکثر والدینی که از این شهر بازی جذاب دیدن می کنند نیز در چنین مواردی مشغول عکاسی از کودکانشان می شوند تا برای بعدها این خاطرات تکرار نشدنی را ثبت کنند.

فروشگاه لگو

معرفی فروشگاه لگو دبی
فروشگاه لگو دبی

همانطور که در بالا اشاره کردیم اکثر کسانی که قصد سفر به این شهر زیبا را دارند به دنبال اسباب بازی های لگوی بسیار جذاب برای فرزندانشان هستند. خوشبختانه شهربازی لگو لند دبی علاوه بر مجموعه های متنوع و امکانات خوبش، یک فروشگاه لگو برای کسانی که طرفدار اسباب بازی های لگو هستند نیز دارد. شما می توانید از این فروشگاه بزرگ و مهیج هر اسباب بازی که دوست داشتید را برای فرزندانتان بخرید و حتی خودتان نیز در درست کردنشان به آن ها کمک کنید و نهایت لذت را ببرید. در ادامه می توانید با بهترین مراکز تفریحی دبی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید