شهربازی واندرلند تورتنو کانادا اولین پارک بزرگ در کانادا

شهربازی واندرلند تورنتو یک پارک بازی با مساحت 134 هکتار (1.34 کیلومتر مربع) است که در منطقه وونVaughan ، تقریباً 25 کیلومتری (16 مایلی) حومه انتاریو، در قسمت شمالی مناطق تجاری تورنتو واقع شده است.

0
95
شهربازی واندرلند تورتنو کانادا
شهربازی واندرلند تورتنو
شهربازی واندرلند تورتنو کانادا اولین پارک بزرگ در کاناداReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 5Rating: 4.0شهربازی واندرلند تورتنو کانادا و آشنایی با اولین پارک بزرگ در کانادا.شهربازی واندرلند تورتنو کانادا با مساحت 134 هکتار در منطقه وونVaughan تقریباً 25 کیلومتری حومه انتاریو در قسمت شمالی مناطق تجاری تورنتو واقع شده است.

شهربازی واندرلند تورتنو

شهربازی واندرلند تورنتو یک پارک بازی با مساحت 134 هکتار (1.34 کیلومتر مربع) است که در منطقه وون Vaughan، تقریباً 25 کیلومتری (16 مایلی) حومه انتاریو، در قسمت شمالی مناطق تجاری تورنتو واقع شده است. این شهر بازی در سال 1981 توسط شرکت پخش تفت (taft) و شرکت بیمه (The Great-West Life Assurance Company) به عنوان اولین پارک بزرگ در کانادا افتتاح شد و همچنان تا حال حاضر بزرگترین شهربازی این کشور است. این پارک که هم اکنون متعلق به سدار فیر است، برای چندین سال متوالی پر بازدیدترین پارک تفریحی فصلی در آمریکای شمالی بوده است. اگر ساکن کانادا هستید یا قصد رزرو بلیط هواپیما به منظور گردش و بازدید از کانادا را دارید از این پارک منحصر به فرد دیدن کنید. در مطلب پیش رو در مورد این شهربازی واندرلند تورتنو که برای تمام سنین جذاب است خواهید خواند.

تاریخچه ساخت شهربازی واندرلند تورنتو

در سال 1981 شهربازی واندرلند که بزرگترین پارک بازی تورنتو است در حومه شهر تورنتو ساخته شد. تصمیم به ساخت این پارک توسط یه شبکه تلویزیونی در سال 1972 مطرح شد و ساخت این پارک از سال 1979 شروع شده و تا اوایل سال 1981 ادامه داشت. در ابتدا مکان هایی مانند آبشار نیاگارا، کمبریج و میلتون برای ساخت این شهربازی در نظر گرفته شده بودند ولی در نهایت به دلیل نزدیک بودن به تورنتو و بزرگراه، محل فعلی شهربازی واندرلند برای ساخت در نظر گرفته شد. بیشتر از 120 میلیون دلار برای ساخت این پارک هزینه شده است و در زمان افتتاح آن 12 هزار بازدید کننده در این شهربازی حضور پیدا کرده اند.

✅ بازدید از مقاله راهنمای مهاجرت به کانادا

بخش های شهربازی واندرلند

شهربازی واندرلند تورتنو کانادا
شهربازی واندرلند تورتنو

یک مقصد عالی برای خریداران بلیط هواپیما؛ این شهربازی بیش از 200 جاذبه گردشگری و 17 ترن هوایی و در کل 70 دستگاه برقی برای سرگرمی تمام گروه سنی را دارد. افراد بزرگسال در کنار کودکان نیز می توانند در این پارک وقت گذرانده و ساعت ها سرگرم شوند. یک پارک آبی به مساحت بیست هکتار برای استفاده علاقمندان در این شهربازی ساخته شده است. در شهربازی واندرلند بهترین و عجیب ترین دستگاه های بازی وجود دارد که رکوردهای زیادی را در جهان شکسته است. بزرگترین و سریع ترین ترن هوایی در آمریکای شمالی با نام Leviathan در این شهربازی ساخته شده است. طولانی ترین ترن چوبی تورنتو با نام Mighty Canadian Minebuster در این شهربازی قرار دارد. همچنین اولین ترن معکوس با نام Flight Deck و اولین ترن غوطه ور دنیا با نام Flight Deck در شهربازی واندرلند تورنتو ساخته شده است. اگر شما به سوارشدن به ترم های برقی و هوایی علاقه دارد، تعداد و تنوع زیاد ترن در این شهربازی ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. در این شهربازی قسمتی به پارک دایناسورها اختصاص یافته است که برای علاقه مندان می تواند بسیار جذاب و قابل توجه باشد. بعضی از وسیله های بازی برای بزرگسالان طراحی شده اند و کودکان اجازه استفاده از آن ها را ندارند. همچنین استفاده از این وسیله ها برای افراد دارای بیماری های قلبی و صرع توصیه نمی شود.

ساعات کاری شهربازی واندرلند

به علت آب و هوای متفاوت کانادا و سرد بودن زمستان در این کشور شهربازی واندرلند در ماه های سرد سال از یک جولای تا 30 نوامبر تعطیل است. در سایر ماه های سال این شهربازی روزانه باز است و از ساعت 10 صبح تا 12 شب پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. ساعات کاری پارک آبی از ساعت ده صبح تا 8 شب می باشد.

هزینه های شهربازی واندرلند

شهربازی واندرلند تورتنو کانادا
شهربازی واندرلند تورتنو

برای استفاده از سرگرمی ها و وسیله های بازی در شهربازی واندرلند شما می توانید بلیط ورودی را از طریق نرم افزار این مجموعه با قیمت بسیار پایین تری خریداری کنید که در این صورت نیازی به ایستادن در صف طولانی را نخواهید داشت. پرداخت هزینه های استفاده از وسیله ها و دیگر امکانات تفریحی تنها با استفاده از یک کارت قابل شارژ انجام می شود که می توانید  به مقدار دلخواه خود آن را شارژ کنید. از طریق اینترنت و یا دستگاه های موجود در مجموعه می توانید هر زمان که خواستید آن را مجددا شارژ و استفاده کنید.

امکانات دیگر شهربازی واندرلند کانادا

در فضای این شهربازی پارکینگ های زیادی برای پارک اتومبیل های شخصی وجود دارد. همچنین در این شهربازی هتل هایی ساخته شده است که می توانید برای استفاده بیشتر از تمام سرگرمی های این شهربازی چند روز در آن اقامت داشته باشید. رستوران ها و کافی شاپ های متنوعی نیز برای استفاده بازدیدکندگان در این مجموعه ساخته شده است.

در ادامه می توانید با ویزای توریستی کانادا آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید