معرفی بهترین شهرهای کبک کانادا برای زندگی

کشور کانادا از جمله کشورهایی است که در میان تمامی مقاصد مهاجرتی از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. در این کشور استان های بسیار زیادی وجود دارند که دقیقا رویای بسیاری از افراد را به ارمغان می آورند.

0
394
آشنایی با بهترین شهرهای استان کبک برای زندگی - بلیط هواپیما کانادا
بهترین شهرهای استان کبک برای زندگی
معرفی بهترین شهرهای کبک کانادا برای زندگیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 11Rating: 4.5بهترین شهرهای کبک کانادا برای زندگی را بشناسید و با آنها آشنا شوید.بهترین شهرهای کبک کانادا برای زندگی یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین کشورهای جهان در ادامه معرفی شده تا قبل از تصمیم به مهاجرت با آنها آشنا شوید.

بهترین شهرهای کبک کانادا برای زندگی

کشور کانادا از جمله کشورهایی است که در میان تمامی مقاصد مهاجرتی از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. در این کشور استان های بسیار زیادی وجود دارند که دقیقا رویای بسیاری از افراد را به ارمغان می آورند. هیچ شک و تردیدی وجود ندارد که کانادا یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین کشورهای جهان است و از لحاظ مکان‌های دیدنی، انتخاب‌های متعددی پیش روی شما قرار می‌دهد. استان کبک (Quebec) کانادا نیز یکی از دیدنی‌ترین ناحیه‌های این کشور است که دارای شهرهای زیبای گوناگونی می‌باشد. به همین خاطر در این مطلب سفرستان قصد داریم شما را با بهترین و زیباترین شهرهای استان کبک کانادا آشنا کنیم تا اگر روزی قصد خریداری بلیط هواپیما کانادا را داشتید، لیست مکان‌های دیدنی این کشور برای شما حاضر و آماده باشد.

آشنایی با بهترین شهرهای استان کبک برای زندگی
بهترین شهرهای استان کبک برای زندگی

کبک، بزرگ‌ترین استان از نظر وسعت مناطق زمینی در کشور کانادا بوده و دومین استان از نظر جمعیت این کشور است. این استان به خاطر جغرافیای نفس‌گیر خود که دارای کوه‌ها، دره‌ها، جنگل‌ها و چشم‌اندازهای بی‌نظیر می‌باشد، شناخته شده است. شهرها و روستاهایی که در سرتاسر این استان پراکنده شده‌اند، تاریخ غنی این استان را در برگرفته و بینشی در مورد گذشته و معماری این استان را برای بازدیدکنندگانی که بلیط هواپیما کانادا تهیه می‌کنند، مهیا می‌سازد.

آشنایی با بهترین شهرهای استان کبک برای زندگی
بهترین شهرهای استان کبک برای زندگی

کبک یک استان سرزنده و چند فرهنگی است که اغلب از آن با نام “la belle Province” (به معنی استان زیبا) یاد می‌شود و جمعیتی حدود 8.2 میلیون نفر دارد. در ادامه چند مورد از بهترین شهرهای این استان آورده شده است.

شهر سنت برونو دِ مونتارویل (Saint-Bruno-de-Montarville)

شهر سنت برونو دِ مونتارویل برای زندگی در کانادا
شهر سنت برونو دِ مونتارویل

این شهر در دامنه کوه سنت برونو، در قسمت جنوب غربی استان کبک واقع شده است. تا سال 2018، این شهر دارای جمعیتی به‌اندازه 27,000 تن بود و به خاطر کوه سنت برونو مشهور شد. نام شهر از این کوه گرفته شده و در آن یک پارک ملی و پیست اسکی نیز وجود دارد. شهر سنت برونو د مونار ویل سبک زندگی استثنائی را به شهروندان خود ارائه می‌دهد. این شهر دارای یک مرکز تجاری و تفرجگاهی مهم با بیش از 200 مغازه است که آسایش خرید کردن را برای ساکنان آن شهر فراهم می‌کند.

شهر سنت برونو دِ مونتارویل برای زندگی در کانادا
شهر سنت برونو دِ مونتارویل

این شهر از نظر اقتصادی، دارای درآمد میانگینی به ‌اندازه 118,951 دلار بوده و نرخ بیکاری آن زیر 4.9 درصد است. سنت برونو همچنین یک شهر امن برای زندگی کردن است و نرخ جرم آن برابر با 3,700 تن به ازای هر 100,000 نفر می‌باشد.

✅ بازدید از مقاله انواع مختلف ویزای کانادا

شهر وست‌مونت (Westmount)

آشنایی با شهر وست‌مونت برای زندگی
شهر وست‌مونت

وست‌مونت یک شهر جالب و دیدنی کوچک، در مرکز جزیره مونترئال (Montreal) بوده و دارای جمعیتی به میزان 20,000 نفر می‌باشد. جمعیت این شهر از ثروتمند‌ترین‌های کشور کانادا هستند. شهر وست‌مونت نه‌تنها توسط معماری ممتاز خود، بلکه به خاطر طبیعت زیبایش که از جنگل‌های دست‌نخورده تشکیل شده است، تعریف می‌شود. اگرچه نرخ بیکاری این شهر به‌اندازه 7.5 درصد است، ولی درآمد میانگین جمعیت آن در بین بالاترین درآمدها در کبک بوده و به میزان 240,205 دلار می‌باشد.

آشنایی با شهر وست‌مونت برای زندگی - خرید بلیط هواپیما کبک
شهر وست‌مونت

روی‌هم‌رفته گرفتن و تهیه خانه در این شهر ارزان است و به‌صورت میانگین، اجاره یک آپارتمان دوخوابه 1,500 دلار هزینه خواهد داشت. با این اوصاف می‌توانید مطمئن باشید که تهیه بلیط هواپیما کانادا و بازدید از این شهر و حتی زندگی در آن ارزشش را خواهد داشت.

شهر سنت لمبرت (Saint-Lambert)

آشنایی با شهر سنت لمبرت برای زندگیدر کبک
شهر سنت لمبرت

سنت لمبرت در سواحل جنوبی رودخانه سنت لارنس (Lawrence) واقع شده و تا سال 2016 جمعیت آن تقریباً 22,000 تن بوده است. این شهر به دو قسمت مجزا تقسیم می‌شود: محله پِویل (Peville) و شهر اصلی. بیش‌تر فعالیت‌های اقتصادی این شهر در خیابان ویکتوریا صورت پذیرفته که در این خیابان بیش از 40 شغل مختلف وجود دارد.

شهر مونت رویال (Mont-Royal)

آشنایی با شهر مونت رویال کبک برای زندگی
شهر مونت رویال

مونت رویال که با نام Mount Royal نیز شناخته می‌شود یکی از شهرها و بخش‌های برون‌شهری است که در شمال غربی کوه رویال قرار گرفته است. این شهر به‌طور کامل توسط شهر بزرگ مونترآل احاطه شده و جمعیتی حدود 20,000 نفر را داراست. مونت رویال دارای کیفیت استثنائی از زندگی بوده و مردمی متفاوت از هر پیش‌زمینه‌ای در این شهر سرسبز زندگی می‌کنند.

آشنایی با شهر مونت رویال کبک برای زندگی - خرید بلیط هواپیما کبک
شهر مونت رویال

شهر مونت رویال ازنظر استراتژیکی در مرکز جزیره مونترآل قرار داشته که هر کس می‌تواند از فضای سرسبز و زیبای آن و همچنین معماری بی‌نظیرش لذت ببرد. ساکنین این شهر از مالیات کم 3 درصدی بهره‌مند هستند، درحالی‌که درآمد میانگین شهر مونت رویال 191,671 دلار است و کیفیت زندگی در آن را افزایش می‌دهد. ساکنین این شهر و آن‌هایی که بلیط هواپیما کانادا تهیه کرده و به این شهر سفر می‌کنند، می‌توانند از فعالیت‌های ورزشی، فرهنگی، خلاقانه و تفریحی لذت ببرند.

شهر کبک (Quebec)

آشنایی با بهترین شهرهای استان کبک برای زندگی
بهترین شهرهای استان کبک برای زندگی

شهر کبک پایتخت و دومین شهر بزرگ استان کبک است. این شهر تا قرن نوزدهم بزرگ‌ترین شهر کشور کانادا بود تا زمانی که اندازه شهر مونترآل بزرگ‌تر از این شهر گشت. علاوه بر این، شهر کبک یکی از قدیمی‌ترین شهرهای آمریکای شمالی بوده و در سال 1985 به‌عنوان میراث جهانی یونسکو برگزیده شده است. جمعیت شهر کبک تا سال 2016 برابر با 531,902 نفر بود و ناحیه کلان‌شهری آن جمعیتی برابر با 800،296 نفر داشت که به ترتیب به‌عنوان یازدهمین و هفتمین شهر و کلان‌شهر پرجمعیت در کانادا شناخته می‌شد.

آشنایی با بهترین شهرهای استان کبک برای زندگی - خرید بلیط هواپیما کبک
بهترین شهرهای استان کبک برای زندگی

لازم به ذکر است که بیش از 94.6 درصد از جمعیت شهر کبک فرانسوی صحبت می‌کنند. بنابراین اگر قصد خریداری بلیط هواپیما کانادا و دیدار از این شهر یا زندگی در آن را دارید، بهتر است با زبان فرانسوی نیز آشنایی داشته باشید.

مونترآل (Montreal)

آشنایی با مونترآل کبک برای زندگی
شهر مونترآل

کلان‌شهر مونترآل پرجمعیت‌ترین کلان‌شهر استان کبک و دومین شهر پرجمعیت در کشور کانادا است. این شهر در جزیره مونترآل و جزایر حومه آن در مجمع‌الجزایر هوچه‌لاگا (Hochelaga Archipelago) که با نام جزایر مونترآل نیز شناخته می‌شوند، واقع شده است. جمعیت شهر مونترآل تا سال 2016، 1,704,694 نفر و جمعیت کلان‌شهری آن برابر با 4,098,927 بوده است.

آشنایی با مونترآل کبک برای زندگی
شهر مونترآل

زبان رسمی این شهر فرانسوی است که توسط 49.5 درصد از ساکنین این شهر صحبت می‌شود. همچنین مونترآل دومین شهر بزرگ بعد از پاریس شناخته می شود که ساکنین آن به زبان فرانسه صحبت می‌کنند.

شهر شربروک (Sherbrooke)

آشنایی با شهر شربروک کبک برای زندگی - خرید بلیط هواپیما کبک
شهر شربروک کبک

شهر شربروک در محل تلاقی رودخانه‌های ماگوگ (Magog) و سنت فرانکو (Saint-Frabcois) در قسمت جنوبی استان کبک واقع شده است. تا سال 2016 این شهر جمعیتی برابر با 161,323 نفر داشت درحالی‌که جمعیت ناحیه کلان‌شهری آن به 212,105 نفر می‌رسید. با این حساب ازنظر جمعیت شهرهای استان کبک، این شهر در رده چهارم پس ازاوتاوا (Ottawa) قرار می‌گیرد. بیش از 90.6 درصد از جمعیت این شهر به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند، درحالی‌که زبان‌هایی همچون انگلیسی (5.6 درصد)، فارسی، صربی-کروات، عربی و اسپانیایی نیز کاربرد دارد.

آشنایی با شهر شربروک کبک برای زندگی - خرید بلیط هواپیما کبک
شهر شربروک کبک

اگر قصد تهیه بلیط هواپیما کانادا و سفر و یا زندگی در یکی از شهرهای آن را دارید، شر بروک نیز می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. در این مقاله قصد داشتیم بهترین شهرهای کبک کانادا را برای شما معرفی کنیم. در صورت تمایل در ادامه می توانید با اصلی‌ترین دلایل رد شدن ویزای کانادا آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید