عمان برای ایرانی‌ها ویزای فرودگاهی ریالی صادر می‌کند

عمان در فرودگاه مسقط، امکان صدور ویزای فرودگاهی یک ماهه به ارزش ۲۰ ریال معادل ۵۶۰ هزار تومان را برای عموم مسافران ایرانی فراهم کرده است. اتفاقی که می‌تواند باعث شود این کشور به مقصدی جایگزین برای سفرهای تفریحی ایرانیان تبدیل شود. به گزارش ایسنا، با شروع تحریم‌های آمریکایی از آبان ماه سال جاری، آنها تلاش کرده‌اند به مدل‌های مختلف جلوی دسترسی ایران به ارزهای خارجی را بگیرند. اثر چنین اقدامی چند برابر شدن قیمت ارزهای خارجی و در راس آنها دلار، یورو و پوند بوده است.

0
47
صدور ویزای فرودگاهی عمان به صورت ریالی
صدور ویزای فرودگاهی عمان
عمان برای ایرانی‌ها ویزای فرودگاهی ریالی صادر می‌کندReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Jan 2Rating: 3.5عمان برای ایرانی‌ها ویزای فرودگاهی با پرداخت ریالی صادر می‌کند - ویزای عمانعمان در فرودگاه مسقط، امکان صدور ویزای فرودگاهی یک ماهه به ارزش ۲۰ ریال معادل ۵۶۰ هزار تومان را برای عموم مسافران ایرانی فراهم کرده است. صدور ویزای عمان به صورت ریالی

عمان برای ایرانی‌ها ویزای فرودگاهی ریالی صادر می‌کند

عمان در فرودگاه مسقط، امکان صدور ویزای فرودگاهی یک ماهه به ارزش ۲۰ ریال معادل ۵۶۰ هزار تومان را برای عموم مسافران ایرانی فراهم کرده است. اتفاقی که می‌تواند باعث شود این کشور به مقصدی جایگزین برای سفرهای تفریحی ایرانیان تبدیل شود.

به گزارش ایسنا، با شروع تحریم‌های آمریکایی از آبان ماه سال جاری، آنها تلاش کرده‌اند به مدل‌های مختلف جلوی دسترسی ایران به ارزهای خارجی را بگیرند. اثر چنین اقدامی چند برابر شدن قیمت ارزهای خارجی و در راس آنها دلار، یورو و پوند بوده است.

صدور ویزای عمان به صورت ریالی
صدور ویزای عمان

راهکار مقابله با این مساله به زعم کارشناسان، ایجاد پیمان‌های پولی دو جانبه یا چند جانبه است. امری که می‌تواند جلوی فشار تحریم‌های پولی و بانکی غربی را بگیرد.

در همین راستا امروز گمرک دو خبر منتشر کرد. یکی ویزای فرودگاهی ریالی توسط عمان و دیگری معافیت کامیون‌های ایرانی از پرداخت عوارض ۱۵۰ دلاری ترکمنستان.

صدور ویزای فرودگاهی ریالی برای ایرانی‌ها در عمان

صدور ویزای عمان به صورت ریالی
صدور ویزای عمان

بر این اساس و بنا بر گزارش گمرک جمهوری اسلامی ایران، کشور عمان در فرودگاه مسقط، امکان صدور ویزای فرودگاهی یک ماهه به ارزش ۲۰ ریال معادل ۵۶۰ هزار تومان را برای عموم مسافران ایرانی فراهم کرده است. همچنین ویزای تک سفره عمان به شرط درخواست از سفارت این کشور معادل شش ریال (۱۶۸ هزار تومان) تعیین شده است.

افزایش نرخ ارز در ماه‌های گذشتنه باعث شده ایرانی‌ها بسیاری از سفرهای تفریحی خود به کشورهای خارجی را متوقف کنند. در چنین شرایطی و مخصوصا در این فصل سرد، کشور عمان که در سال‌های گذشته تلاش زیادی برای گردش‌پذیر کردن خود انجام داده است، می‌تواند مقصدی جذاب برای ایرانی‌ها باشد.

معافیت کامیون‌های ایرانی از عوارض ۱۵۰ دلاری

صدور ویزای عمان به صورت ریالی
ویزای عمان

همچنین بر اساس گزارش گمرک، رایزن بازرگانی سفارت ایران در ترکمنستان با اشاره به تصمیم عشق آباد برای وضع عوارض جدید ۱۵۰ دلاری برای ورود کامیون‌ها به ترکمنستان اعلام کرد که این عوارض مشمول کامیون‌های ایرانی نمی‌شود.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما عمان و رزرو پرواز خارجی عمان بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید