صفحات جذاب اینستاگرام مربوط به گردشگری

امروزه فعالیت در صنعت عکاسی اوج گرفته و محبوبیت خاصی را از آن خود کرده است. دقت و توجه عکاسان بیشتر ازهر چیزی به میزان جذابیت و زیبایی تصاویری است که از وقایع، طبیعت و محیط پیرامون می‌گیرند. به همین دلیل، عکاسان برای گرفتن تصاویر هرچه زیبا و خاص‌تر، به مکان‌های دور دست و ناشناخته کره زمین سفر می‌کنند تا تصاویری نایاب و جذاب تهیه کرده و آثار هنری شگفت‌انگیزی خلق کنند. هنرنمایی چشم‌اندازهای زیبای طبیعت در عکس‌ها تمامی نظرها را به خود جلب می‌کند.

0
144
خرید بلیط هواپیما و بازدید از مکان های جذاب
صفحات جذاب اینستاگرام
صفحات جذاب اینستاگرام مربوط به گردشگریReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 8Rating: 3.5با صفحات جذاب اینستاگرامی مربوط به گردشگری آشنا شوید - خرید بلیط هواپیماامروزه فعالیت در صنعت عکاسی اوج گرفته و محبوبیت خاصی را از آن خود کرده است. دقت و توجه عکاسان بیشتر ازهر چیزی به میزان جذابیت و زیبایی تصاویری است که از وقایع، طبیعت و محیط پیرامون می‌گیرند. به همین دلیل، عکاسان برای گرفتن تصاویر هرچه زیبا و خاص‌تر، به مکان‌های دور دست و ناشناخته کره زمین سفر می‌کنند - بلیط هواپیما

آشنایی با صفحات جذاب اینستاگرام مربوط به گردشگری

امروزه فعالیت در صنعت عکاسی اوج گرفته و محبوبیت خاصی را از آن خود کرده است. دقت و توجه عکاسان بیشتر ازهر چیزی به میزان جذابیت و زیبایی تصاویری است که از وقایع، طبیعت و محیط پیرامون می‌گیرند. به همین دلیل، عکاسان برای گرفتن تصاویر هرچه زیبا و خاص‌تر، به مکان‌های دور دست و ناشناخته کره زمین سفر می‌کنند تا تصاویری نایاب و جذاب تهیه کرده و آثار هنری شگفت‌انگیزی خلق کنند. هنرنمایی چشم‌اندازهای زیبای طبیعت در عکس‌ها تمامی نظرها را به خود جلب می‌کند.

برای رفتن به این مکان‌ها نیازی به خرید بلیط هواپیما نیست. می‌توانید بدون وسیله و در سریع‌ترین زمان از این مکان‌ها دیدن کنید. برای این کار کافی است تا در اینستاگرام صفحه مناسب را دنبال کنید. در این مطلب لیستی از محبوب‌ترین صفحات مربوط به گردشگری در اینستاگرام را برایتان آماده کرده‌ایم تا با بازدید از آن‌ها، با زیباترین مکان‌های کره زمین از طریق تصاویری که عکاسان جهان‌گرد می‌گیرند، آشنا شوید. بازدید از این صفحات شما را برای سفر و خرید بلیط هواپیما مشتاق خواهد کرد.

صفحات جذاب اینستاگرام

1(Passion Passport (@passionpassport

 

در ابتدای لیست، شما را با صفحه مهم و محبوب گردشگری در جهان آشنا می‌کنیم که الهام‌بخش سفر برای شما خواهد بود. با تماشای تصاویر این صفحه محال است که هوای سفر به سرتان نزند. تمامی تصاویر توسط جامعه گردشگری و افراد خلاق با ذوق هنری از سراسر جهان گرفته می‌شوند. این صفحه با به اشتراک گذاشتن سوالاتی از دنبال‌کنندگان و همچنین گفت و گو با مخاطبان در حساب توئیتر، جامعه علاقه‌مند به گردشگری را هرچه بیشتر به خود جذب می‌کند.

پیج های خوب اینستاگرام

2(The Planet D (@theplanetd

 

این صفحه اینستاگرامی توسط دو عکاس، بلاگر و علاقه‌مندان به مسافرت به نام‌های دِیو (Dave) و دِب (Deb) اداره می‌شود. این زوج در حال حاضر به 105 کشور و 7قاره سفر کرده‌اند. هدف آن‌ها از ایجاد این صفحه در اینستاگرام دادن این پیغام است : “ماجراجویی، متعلق به همه است”. با این باور، تنها کافی است با انگیزه راهی سفر شوید. تصاویر صفحه اینستگرامی این زوج خود الهام بخش خوبی برای خرید بلیط هواپیما، آغاز سفر و ماجراجویی هستند.

صفحات جذاب اینستاگرام

3(Minimal People (@minimalpeople

 

آیا از تقارن و سادگی مینیمالیسم لذت می‌برید؟ آیا پیچیدگی معماری محیط اطرافتان گاه گاه شما را خسته می‌کند؟ این صفحه به شما کمک می‌کند تصاویر زیبا از انواع معماری‌های ساده و دلنشین در سراسر جهان لذت ببرید و بدانید که دنیای خارج از معماری‌های پیچیده و درهم برهم، چقدر زیبا و جذاب است.

پیج های خوب اینستاگرام

4(Jack Morris and Lauren Bullen (@doyoutravel and @gypsea_lust

 

با دو بلاگر و جهان‌گرد تمام وقت، جَک و لورِن آشنا شوید. با دنبال کردن صفحه اینستاگرامی این زوج، زندگی در بهشت مناطق گرمسیر را لمس و تجربه کنید. صفحات این زوج دوست داشتنی سرشار از تصاویر زیبا از غذاها، مناظر از بالای بام، آبشارها، دریا و جنگل است. با دیدن این تصاویر برای خرید بلیط هواپیما و سفر به مناطق گرمسیر وسوسه خواهید شد. همچنین، تصاویر مربوط به نارگیل‌ها، بانوج (تختی که از الیافو طناب درست شده و معمولا به تنه دو درخت وصل می‌شود) و نخل‌ها بسیار زیبا هستند، به طوری که حسادت نکردن به این زوج غیرممکن می‌شود.

صفحات جذاب اینستاگرام

5(AirBnB (@airbnb

 

وقتی صحبت از عکاسی مسافرتی می‌شود، بهتر است صفحات اینستاگرامی مربوط به بلاگرهای مسافرتی، عکاسان و یا فیلم‌برداران را دنبال کنید. دنبال کردن چنین افرادی بسیار جالب‌تر از دنبال کردن افراد مخصوص و وابسته به یک برند است. در این صفحه شما  تصاویری از خانه‌های شخصی افرادی مشاهده خواهید کرد که علاقه‌مند به سفر هستند و مدام بلیط هواپیما خریداری می‌کنند و برای گرفتن تصاویر زیبا و هنری بسیار خوش‌ذوق هستند. هر تصویری که در این صفحه به اشتراک گذاشته می‌شود، داستان منحصربه‌فردی پشت آن نهفته است.

پیج های خوب اینستاگرام

6(Travel Noire (@travelnoire

 

این صفحه اینستاگرامی نیز، یک صفحه اجتماعی محسوب می‌گردد که تصاویر مربوط به بیش از 100 جهان‌گرد و عکاسان مسافرتی در آن به اشتراک گذاشته می‌شود. از صحراهای مصر گرفته تا جزایر ایتالیا، انواع تصاویر زیبا و متنوع از تمامی مقاصد زیبای جهان در این صفحه وجود دارند. این صفحه هم می‌تواند الهام‌بخش خوبی برای خرید بلیط هواپیما و سفر باشد و همچنین می‌تواند انواع مکان‌های جذاب دنیا را از راحت‌ترین راه ممکن به اتاق شما بیاورد.

صفحات جذاب اینستاگرام

7(Jacintha Verdegaal (@urbanpixxels

 

این صفحه اینستاگرامی یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که مردم زیادی بلیط هواپیما خریداری کرده و به سفر می‌روند. آشنایی با این صفحه برای هر فرد علاقه‌مند به سفر ضروری است. تصاویر مربوط به انواع غذاهای خوشمزه از سراسر جهان بسیار وسوسه‌ کننده هستند. Jacintha Verdegaal یک عکاس هلندی و بلاگر است که دائما برای کشف مقاصد جدید و تست کردن غذاهای مختلف مشتاق است. در اینستاگرام این صفحه را دنبال کنید و با غذاهای لذیذ جهان آشنا شوید.

پیج های خوب اینستاگرام

8(Michael Christopher Brown (@michaelchristopherbrown

 

در این صفحه تصاویری از سواحل بکر، هتل‌های لوکس و مقاصد محبوب وجود ندارند. این عکاس مسافرتی با یک کوله‌پشتی بیشتر به مناطقی سفر می‌کند که محبوب و شناخته شده نیستند. با دنبال کردن صفحه او می‌توانید لذت سفر به خاورمیانه و آفریقا را احساس کنید. شاید هم تصاویر این صفحه برای خرید بلیط هواپیما و سفر الهام بخش شما باشند.

صفحات جذاب اینستاگرام

9(Foster Hunting (@fosterhunting

 

اگر دوست دارید از زندگی شهری فرار کرده و خود را در آغوش طبیعت رها کنید، این صفحه را حتما در اینستاگرام دنبال کنید. این فرد شغلش را در نیویورک ترک کرد و با خریدن یک ماشین کاروان به مناطق دلخواهش سفر می‌کند. شعار او این است: “خانه جایی است که آن‌جا پارکش می‌کنی!” . اگر اهل مسافرت هستید و به زندگی در جاده، خانه‌های درختی و مناظر طبیعی علاقه‌مند هستید، این صفحه مناسب شما است.

پیج های خوب اینستاگرام

10(Benjamin Hardman (@benjaminhardman

 

این صفحه متعلق به یک عکاس ایسلندی اهل ریکیاویک است. با دنبال کردن این صفحه تصاویر بسیار جذاب و متفاوتی از جزیره ایسلند و زندگی در جاده مشاهده خواهید کرد، که تاکنون هیچ جایی آن‌ها را ندیده‌اید. اگر امکان خرید بلیط هواپیما ایسلند را ندارید، با دنبال کردن این صفحه خود را در زیباترین مناطق ایسلند احساس کنید.

صفحات جذاب اینستاگرام

11(Mitsuru Wakabayashi (@mitsuru_wakabayashi

 

برای لذت از تصاویر خیابانی و پست‌های محلی، دنبال کردن این صفحه پیشنهاد می‌شود. این صفحه متعلق به یک عکاس ساکن کیوتو، ژاپن است. این عکاس تصاویر متفاوتی از شهرهای ژاپن گرفته و به اشتراک می‌گذارد. شاید با دیدن این تصاویر تصمیم به خرید بلیط هواپیما ژاپن بگیرید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: makeuseof.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید