صفر تا صد زندگی در دبی

دبی در سال های اخیر از نظر اقتصادی پیشرفت های بسیار زیادی کرده و همچنین تغییرات زیادی در سبک زندگی و اجتماع آن به وجود آمده است.

0
39
معرفی صفر تا صد زندگی در دبی
صفر تا صد زندگی در دبی
صفر تا صد زندگی در دبیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 1Rating: 4.0صفر تا صد زندگی در دبی شهر آسمان خراش های لاکچری امارات.صفر تا صد زندگی در دبی شرایط کاری بسیار خوب در کشور امارات با درآمد بالا باعث شده است در کنار یک مقصد توریستی افراد به فکر زندگی در این شهر مدرن هم باشند.

آشنایی با صفر تا صد زندگی در دبی

دبی در سال های اخیر از نظر اقتصادی پیشرفت های بسیار زیادی کرده و همچنین تغییرات زیادی در سبک زندگی و اجتماع آن به وجود آمده است. از طرفی شرایط کاری بسیار خوبی نیز در کشور امارات با درآمد بالا وجود دارد که این دلایل باعث شده است در کنار یک مقصد توریستی، افراد به فکر زندگی در این شهر مدرن هم باشند. اخذ ویزای کاری امارات یکی از متداول ترین روش ها برای مهاجرت به این کشور می باشد. پس اگر از علاقمندان بلیط هواپیما دبی هستید مطلب پیش رو را مطالعه کنید تا از صفر تا صد زندگی در دبی اطلاعات لازم را داشته باشید.

شرایط زندگی در امارات

امارات یک کشور عربی مسلمان است و قوانین حاکم بر این کشور تا حدود زیادی مطابق با قوانین اسلامی می باشد با این حال به دلیل رفت و آمد زیاد توریست ها از تمام دنیا و با هر فرهنگی سخت گیری زیادی در این کشور دیده نمی شود. این شهر زیبا بسیار پیشرفته و مدرن است و طبیعتا هزینه های زندگی در آن به نسبت بالاتر از دیگر شهرها است. اکثر ساکنین این شهر از رفاه نسبی برخوردار هستند و سطح درآمد بالا باعث شده است که مردم این کشور هزینه های زندگی خود را به راحتی تامین کنند.

هزینه زندگی در دبی

معرفی صفر تا صد زندگی در دبی
صفر تا صد زندگی در دبی

یکی از مهم ترین مواردی که باید برای زندگی در دبی در نظر داشته باشید هزینه های زندگی در این شهر است. این شهر یکی از شهرهای لوکس و مدرن محسوب می شود و هزینه های زندگی در آن به نسبت بالا است. این هزینه ها با درهم در جدول زیر آورده شده است.

موارد هزینه ها به درهم
رستوران ارزان قیمت 35.00
کاپوچینو 18.66
1 بطری آب معدنی 1.64
1 لیتر شیر 5.84
1 کیلو گرم برنج 6.71
12 عدد تخم مرغ 10.06
1 کیلو گرم پنیر 40.21
1 کیلو گرم فیله مرغ 28.39
1 کیلو گرم گوشت گاو 42.20
1 کیلو گرم موز 6.10
1 کیلو گرم گوجه فرنگی 5.33
1 کیلو گرم سیب زمینی 3.94
1 کیلو گرم پیاز 3.41

یکی دیگر از موارد مهم هزینه های اجاره و خرید ملک است که در جدول زیر آورده شده است:

موارد هزینه ها به درهم
اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 5،761.63
اجاره آپارتمان 1 خوابه در خارج از شهر 3،832.86
اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 11،248.28
اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از شهر 7،718.29
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر 13،913.03
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از شهر 8،636.29

معایب زندگی در دبی

معرفی صفر تا صد زندگی در دبی
صفر تا صد زندگی در دبی

طبیعتا زندگی در هر شهری مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد. در این بخش ار مطلب چند مورد از معایب زندگی در این شهر آورده شده است که در لیست زیر مشاهده می کنید:

هزینه های زندگی بالا در دبی

عدم اعطای تابعیت به مهاجران

سختی یافتن پیشنهاد کاری از طرف کارفرمایان در دبی

گرمای زیاد و شرجی بودن این شهر در فصل تابستان

هزینه های بالای خرید و اجاره مسکن در این شهر

مزایای زندگی در دبی

دانستن مزایای زندگی در این شهر به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم درست را برای انتخاب محل زندگی خود و مهاجرت به دبی بگیرید. در لیست زیر چند مورد از این مزایا برای شما ذکر شده است:

اشخاص معافیت از مالیات دارند

آموزش و پرورش و سطح علمی در این شهر سطح بالایی دارد.

استانداردها و کیفیت زندگی افراد در این شهر بالا است

سیستم حمل و نقل در این شهر پیشرفته و در عین حال مقرون به صرفه است.

افراد زیادی از هر کجای دنیا در این شهر زندگی می کنند و از نظر فرهنگی بسیار متنوع می باشد

آمار جرم و جنایت در این شهر بسیار پایین است و یکی از شهرهای امن برای زندگی محسوب می شود.

وضعیت بازار کار در دبی

با توجه به بالا بودن هزینه های زندگی در دبی افراد مهاجر به دنبال شغلی با درآمد بالا و مناسب هستند. در کل دبی یکی از شهرهایی است که همیشه نیازمند نیروی کاری متخصص است. اما نکته اصلی در این مورد این است که افراد تنها در صورتی می توانند در این شهر به کار مشغول شوند که کارفرمای عربی دعوت نامه کاری را برای آن ها ارسال کند. نکته مهم در این رابطه این است که یافتن کارفرما در این شهر با دشواری بسیار همراه است و مستلزم داشتن سطح علمی بالا و سطح زبان بالایی است. در صورت پیدا کردن کارفرما و اخذ دعوت نامه کاری می توانید ویزای کاری دبی را دریافت کنید و پس از خرید بلیط هواپیما در این شهر مشغول به کار شوید.

این نکته مهم را در نظر داشته باشید که شما با روش هایی مانند اخذ ویزای کاری یا ویزای تحصیلی یا ویزای سرمایه گذاری ویزا دریافت کرده و در این شهر ساکن شوید ولی هرگز نمی توانید اقامت دائم این کشور و یا پاسپورت امارات را دریافت کنید.

در ادامه می توانید با راهنمای حمل و نقل عمومی دبی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید