راه‌اندازی طولانی‌ترین پرواز تجاری جهان توسط سنگاپور ایرلاینز

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز، طولانی‌ترین پرواز تجاری جهان را بین سنگاپور و نیویورک راه‌اندازی کرد. این پرواز بدون توقف که اولین پرواز بین سنگاپور و نیویورک محسوب می‌شود، عصر دیشب در فرودگاه چانگی انجام شد و هواپیمای آن صبح امروز در فرودگاه بین‌المللی لیبرتی نیوآرک به زمین نشست. لازم به ذکر است که پرواز بدون توقف و طولانی‌مدت سنگاپور نیویورک توسط یک فروند ایرباس A350-900 URL انجام شد و مدت زمان آن 17 ساعت و 52 دقیقه بود. قرار است این پرواز خارجی 3 بار در هفته و در روزهای شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه انجام شود.

0
23
خرید بلیط هواپیما برای پرواز تجاری طولانی
خرید بلیط هواپیما
راه‌اندازی طولانی‌ترین پرواز تجاری جهان توسط سنگاپور ایرلاینزReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Oct 14Rating: 3.5راه‌اندازی طولانی‌ترین پرواز تجاری جهان توسط سنگاپور ایرلاینز - بلیط هواپیما و پرواز خارجیشرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز، طولانی‌ترین پرواز تجاری جهان را بین سنگاپور و نیویورک راه‌اندازی کرد. این پرواز خارجی بدون توقف که اولین پرواز بین سنگاپور و نیویورک محسوب می‌شود، عصر دیشب در فرودگاه چانگی انجام شد و هواپیمای آن صبح امروز در فرودگاه بین‌المللی لیبرتی نیوآرک به زمین نشست. خرید بلیط هواپیما

راه‌اندازی طولانی‌ترین پرواز تجاری جهان توسط سنگاپور ایرلاینز

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز، طولانی‌ترین پرواز تجاری جهان را بین سنگاپور و نیویورک راه‌اندازی کرد. این پرواز بدون توقف که اولین پرواز بین سنگاپور و نیویورک محسوب می‌شود، عصر دیشب در فرودگاه چانگی انجام شد و هواپیمای آن صبح امروز در فرودگاه بین‌المللی لیبرتی نیوآرک به زمین نشست.

خرید بلیط هواپیما برای پرواز تجاری طولانی
پرواز خارجی طولانی

لازم به ذکر است که پرواز بدون توقف و طولانی‌مدت سنگاپور نیویورک توسط یک فروند ایرباس A350-900 URL انجام شد و مدت زمان آن 17 ساعت و 52 دقیقه بود. قرار است این پرواز خارجی 3 بار در هفته و در روزهای شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه انجام شود.

خرید بلیط هواپیما برای پرواز تجاری طولانی
سنگاپور ایرلاین

به گفته مسئولان شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز، بعد از اضافه شدن یک فروند هواپیمای ایرباس A350-900 URL در تاریخ 18 اکتبر، پرواز سنگاپور نیویورک به صورت روزانه انجام خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما برای پرواز تجاری طولانی
پرواز تجاری طولانی

از خدمات ارائه‌شده در این پرواز برای خریداران بلیط هواپیما می‌توان به سرویس اینترنت پرسرعت وای‌فای اشاره کرد. ضمنا، هواپیمای در نظر گرفته شده برای پرواز سنگاپور نیویورک دارای محیطی بسیار مناسب، پنجره‌های بزرگ‌تر، سقف بلندتر و بدنه پهن‌تر نسبت به سایر هواپیماها بوده و استراحت و آرامش خریداران بلیط هواپیما در طول پرواز خارجی را تضمین می‌کند.

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید