عجیب ترین رستوران های دنیا

قطعا برای همه‌مان پیش‌آمده که با ورود به یک رستوران، جذب طراحی داخلی بی‌نظیر و فضای متفاوت آن بشویم. درواقع چنین می‌توان گفت که هرچقدر رستورانی در جذب مشتریانش موفق‌تر باشد، بدون تردید پیشرفت کسب‌وکارش نیز همان‌قدر رو به افزایش خواهد بود. اما همیشه وقتی در مورد یک مسئله عجیبی صحبت می‌کنیم، دوست داریم بدانیم عجیب ترین آن در جهان کدام است.

0
56
معرفی عجیب ترین رستوران های دنیا
عجیب ترین رستوران های دنیا
عجیب ترین رستوران های دنیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 17Rating: 4.0عجیب ترین رستوران های دنیا و تجربیاتی که برای گردشگران به دنبال دارند.عجیب ترین رستوران های دنیا رستوران هایی که هرساله هزاران هزار گردشگر با تهیه بلیط هواپیما به آن‌ها سر می‌زنند و در آنجا قضا سرو می‌کنند.

عجیب ترین رستوران های دنیا را بشناسید

قطعا برای همه‌مان پیش‌آمده که با ورود به یک رستوران، جذب طراحی داخلی بی‌نظیر و فضای متفاوت آن بشویم. درواقع چنین می‌توان گفت که هرچقدر رستورانی در جذب مشتریانش موفق‌تر باشد، بدون تردید پیشرفت کسب‌وکارش نیز همان‌قدر رو به افزایش خواهد بود. اما همیشه وقتی در مورد یک مسئله عجیبی صحبت می‌کنیم، دوست داریم بدانیم عجیب ترین آن در جهان کدام است. برای مثال ما در این مطلب قصد داریم عجیب ترین رستوران های دنیا را به شما معرفی کنیم. رستوران هایی که هرساله هزاران هزار گردشگر با تهیه بلیط هواپیما به آن‌ها سر می‌زنند و در آنجا قضا سرو می‌کنند. اما آیا به نظر شما تنها دلیل موفقیت این رستوران‌ها صرفا غذاهای خوب آن‌هاست؟ بدون شک خیر. وقتی در مورد عجیب ترین‌ها صحبت می‌کنیم، منظورمان رستوران هایی است که تابه‌حال نظیر آن‌ها را جایی ندیده‌ایم و چیزی که موجب جذب گردشگران زیاد می‌شود خلاقیتی است که در طراحی و ساخت آن‌ها استفاده‌شده است.

رستوران ترن هوایی در نورنبرگ آلمان

معرفی عجیب ترین رستوران های دنیا
عجیب ترین رستوران های دنیا

همه‌چیز در این رستوران شمارا یاد شهربازی و ترن هوایی خواهند انداخت. جایی که در آن باکمال تعجب تمام غذاها به‌طور مستقیم از آشپزخانه توسط یک ترن کوچک به دست شما خواهند رسید. نوشیدنی‌ها در یک ظرف محکم، و غذاها نیز در قابلمه‌های درداری که با دقت بسته‌شده‌اند پایین می‌آیند و هرکسی غذای خودش را برمی‌دارد. جالب نیست؟ این رستوران به‌قدری معروف شده است که بسیاری از گردشگران از دورتادور اروپا با تهیه بلیط هواپیما به شهر نورنبرگ می‌آیند تا هیجان غذا خوردن را در آنجا تجربه کنند.

رستوران زیرآب در چین

معرفی عجیب ترین رستوران های دنیا
عجیب ترین رستوران های دنیا

تصور کنید در رستورانی مشغول سرو غذای موردعلاقه‌تان هستید که سقف آن و تمام دیوارهای اطرافتان از شیشه است. رستورانی که بیرون آن پر از آب و ماهی‌های در حال حرکت به این‌سو و آن‌سو هستند. یعنی به هر طرف که بنگرید آب و ماهی می‌بینید و چنین حسی به شما القا می‌شود که انگار در حال غذا خوردن در زیرآب هستید. چنین تجربه‌ای بسیار شگفت‌انگیز است و این توصیف رستورانی است که در چین واقع‌شده است. اگر دوست داشتید روزی به آنجا سر بزنید می‌توانید با تهیه بلیط هواپیما به مقصد چین این حس هیجان‌انگیز را تجربه کنید.

رستوران نینجا در نیویورک

معرفی عجیب ترین رستوران های دنیا
عجیب ترین رستوران های دنیا

طراحی این رستوران بسیار جالب و مرموز است و طراحی آن طوری است که انگار این رستوران پاتوق یک گروه نینجا کار مخوف است. چراکه گارسون‌ها و خدمه، همگی لباس مخصوص نینجا کاران را بر تن دارند و حتی چاقوهای سرو غذا نیز به شکل خنجر نینجا است. بسیاری از گردشگران که قصد تهیه بلیط هواپیما به مقصد نیویورک را دارند این رستوران را در فهرست رستوران هایی قرار می‌دهند که قرار است در آنجا غذا سرو کنند. رستورانی که به خاطر متفاوت بودنش بسیار معروف شده است.

رستوران یخی در فنلاند

معرفی عجیب ترین رستوران های دنیا
عجیب ترین رستوران های دنیا

فنلاند در دنیا به دلیل داشتن هوای سرد و هتل‌ها و اقامتگاه‌های بی‌نظیر برای تماشای شفق قطبی معروف است. یکی از این هتل‌ها هتل قلعه یخی در فنلاند است که همه‌چیز در آن، از یخ ساخته‌شده است. درون این هتل یک رستوران یخی و بسیار مجلل وجود دارد که بسیاری از گردشگران آرزو دارند از این رستوران خارق‌العاده دیدن کنند. دیوارها، میزها، صندلی‌ها و تقریبا هر چیزی که در آن به چشم می‌خورد از یخ ساخته‌شده است.

✅ بازدید از مقاله عجیب ترین غارهای دنیا
✅ بازدید از مقاله عجیب ترین مرزهای جهان
✅ بازدید از مقاله عجیب‌ترین موزه‌های زیرآب

رستورانی در فراز آسمان‌های بلغارستان

معرفی عجیب ترین رستوران های دنیا
عجیب ترین رستوران های دنیا

اگر ترسی از ارتفاع ندارید و عاشق تجربه کردن جاهای مرتفع به‌خصوص از نوعِ رستورانش هستید، خبر خوش این است که می‌توانید با تهیه بلیط هواپیما به مقصد بلغارستان غذا خوردن در رستورانی در فراز آسمان را در آنجا تجربه کنید. همه‌چیز کاملا امن و آسوده است و نیازی به نگرانی در مورد مسائل ایمنی نیست. می‌توانید در حین خوردن غذا و نوشیدنی‌تان از مناظر اطراف عکاسی کرده و حتی عکس‌های سلفی بی‌نظیر خود را در صفحات مجازی شخصی‌تان نیز به اشتراک بگذارید.

رستورانی در قلب یک غار در ایتالیا

معرفی عجیب ترین رستوران های دنیا
عجیب ترین رستوران های دنیا

این رستوران خارق‌العاده درون یکی از غارهای زیبای ایتالیا ساخته‌شده است که چشم‌انداز بسیار زیبایی روبه‌دریا دارد. شما می‌توانید در حین سرو غذاهای معروف ایتالیایی و لذت بردن از طعم واقعی و اصیل آن‌ها از صدای آب و موج‌های خروشان دریا نیز لذت ببرید. در اینجا می‌شود برای چند لحظه همه‌چیز را فراموش کرده، در لحظه حال زندگی کرد و از خوردن غذا لذت برد.

رستوران گلخانه‌ای در کشور زیبای هلند

معرفی عجیب ترین رستوران های دنیا
عجیب ترین رستوران های دنیا

خلاقیت یعنی تبدیل یک مکان غیرقابل استفاده به‌جای به‌دردخور و زیبا. کاری که هلندی‌ها با این گلخانه‌ای که دیگر قابل‌استفاده نبود کرده‌اند و آن را تبدیل به یکی از معروف‌ترین و عجیب ترین رستوران های هلند کرده‌اند. هرساله گردشگران در این رستوران منحصربه‌فرد غذا میل می کنند. می‌دانیم که هلند به کشور گل‌های زیبا معروف است و حالا سعی کرده است با این کار به رستوران های گلخانه‌ای زیبا نیز تبدیل شود و گردشگران زیادی را به خود جذب کند.

رستوران سکته قلبی در لاس‌وگاس!

معرفی عجیب ترین رستوران های دنیا
عجیب ترین رستوران های دنیا

شاید شما هم مثل من در ابتدا با شنیدن نام عجیب این رستوران تعجب کردید که البته حق هم دارید. این رستوران عجیب به این نام معروف است و روی در رستوران هشدارهایی زده‌شده است که به شما می‌گویند با ورود به این رستوران ممکن است دچار سکته قلبی شوید. عجیب‌تر از آن این است هنگام ورود به هرکسی لباس مخصوص بیماران بستری‌شده در بیمارستان را می‌پوشانند. بااینکه هیچ‌کس دوست ندارد با خوردن غذاهای پرچرب و مضر دچار سکته قلبی شود ولی حتم دارم خیلی‌ها مایل‌اند به مقصد لاس‌وگاس بروند و غذاهای پرکالری آن را تجربه کنند.

امروزه در رقابت تنگاتنگ رستوران‌ها علاوه بر غذاهای خوب و باکیفیت چیزی که موجب در صدر قرار گرفتنشان می‌شود خلاقیت در طراحی و متفاوت بودن آن‌ها است. خلاقیت نقش اصلی رسیدن به موفقیت را در هر شغلی ایفا می‌کند. چه تبلیغی بهتر از این‌که شما کاری بکنید تا مشتریانتان هر جا که هستید خودشان به دیدن رستورانتان بیایند و دیگر حتی نیاز به تبلیغ رستورانتان از طریق روش‌های رایج و مرسوم نظیر تبلیغات رسانه‌ای، بیلبورد و… که بسیار پرهزینه نیز هستند نداشته باشید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید