عجیب ترین مکان های ژاپن را بشناسید.

ژاپن یکی از عجیب ترین مکان های کره زمین است. این سرزمین بسیار مدرن اما همزمان باستانی، تقریباً همه چیزهایی را که شما ممکن است از یک کشور بخواهید در بر دارد.  نقاط زیادی در ژاپن وجود دارد که به هیچ جای دنیا شباهت ندارد.

0
39
معرفی عجیب ترین مکان های ژاپن
عجیب ترین مکان های ژاپن
عجیب ترین مکان های ژاپن را بشناسید.Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 22Rating: 4.0عجیب ترین مکان های ژاپن و سفری متفاوت به کشور عجیب آسیایی.عجیب ترین مکان های ژاپن نقاط زیادی در ژاپن وجود دارد که به هیچ جای دنیا شباهت ندارد. برخی از این مکان ها پناهگاه های حیوانات شایان ستایش هستند.

عجیب ترین مکان های ژاپن

ژاپن یکی از عجیب ترین مکان های کره زمین است. این سرزمین بسیار مدرن اما همزمان باستانی، تقریباً همه چیزهایی را که شما ممکن است از یک کشور بخواهید در بر دارد.  نقاط زیادی در ژاپن وجود دارد که به هیچ جای دنیا شباهت ندارد. برخی از این مکان ها پناهگاه های حیوانات شایان ستایش هستند، برخی دیگر محله های غریبه توکیو هستند و برخی دیگر فقط منظره های طبیعی زیبایی از این کشور جذاب هستند. این لیست به چند مورد از عجیب ترین و مضحک ترین مکان هایی می پردازد که البته فقط در ژاپن می توانید مشاهده کنید. اگر تا به حال با خرید بلیط هواپیما به این کشور سفر کرده اید، به احتمال زیاد به چندین مورد از این مکانها رفته اید. در غیر این صورت، ژاپن باید در بالای لیست تعطیلات رویایی هر کسی باشد. در ادامه با معرفی عجیب ترین مکان های ژاپن با سفرستان باشید.

آوشیما – جزیره گربه ها

معرفی عجیب ترین مکان های ژاپن
عجیب ترین مکان های ژاپن

چندین جزیره در سراسر کشور وجود دارد که تمایز آنها این است که جمعیت گربه های بیشتری نسبت به مردم دارند. جزیره آوشیما بهترین نمونه شناخته شده در میان این جزایر استبا این که تعداد گربه ها در این جزیره بیشتر از مردم آن است اما در چند سال گذشته گردشگری افزایش چشمگیری داشته است. این ساکنان خزدار توجه خود افرادی را که مایل به معاشرت به آنها هستند جلب کرده حتی برای استقبال از تازه واردان در اسکله جمع می شوند.

جزیره ناگورو

معرفی عجیب ترین مکان های ژاپن
عجیب ترین مکان های ژاپن

جزیره شیکوکو که با دهکده کوچک ناگورو مشهور شده است دارای تعداد زیادی عروسک های پارچه ای است.  زنی به نام تسوکیمی آیانو روزهای خود را صرف ایجاد این “جایگزین ها” برای ساکنان قدیمی که یا از دنیا رفته اند و یا از روستا نقل مکان کرده اند کرده است. اکنون جمعیت حدود 30 نفر است و تعداد عروسک ها بیشتر 350 عدد است. این روستا اخیراً شاهد یک رونق کوچک در جهانگردی بوده است که نتیجه مستقیم این ویژگی جدید شخصیتی است.

✅ بازدید از مقاله 15 قانون عجیب و غریب در مدارس ژاپن

برج کپسول ناکاگین – معماری از آینده

معرفی عجیب ترین مکان های ژاپن
عجیب ترین مکان های ژاپن

این برج عجیب و چند منظوره در اوایل دهه 1970 در دوره کوتاه متابولیسم ژاپن طراحی و ساخته شد. این یکی از معدود بناهایی است که در واقع در این مدت به این سبک طراحی و ساخته شده است که تا به امروز باقی مانده است. این برج فقط در مدت 30 روز ساخته شده است و در 13 طبقه فضای اداری و حدود سی آپارتمان وجود دارد.

اگر علاقه مند هستید، می توانید از دید 2000 نویسنده علمی تخیلی دهه 1940، آپارتمانی را در این برج عجیب و غریب اجاره کنید.

کیتسونه میرا – دهکده روباه

در استان میاگی یک دهکده کوچک  پر از روباه وجود دارد که می توانید با حدود 1 دلار وارد آن شوید. تعداد زیادی از این روباه ها حمایت شده و نجات یافته هستند این مخلوقات شایان ستایش تا حد زیادی نجات یافته اند و دهکده زائو پناه گاه این حیوانات زیبا است. با بازدید از دهکده، می توانید بازی این روباه ها را ببینید (و گاهی اوقات جنگ کردن آن ها را میبینید، به خصوص اگر به آنها غذا دهید). این مکان مطمئناً یکی از جذاب ترین مکانهای کره زمین است.

پارک میمون های جیگوکودانی

پارک ملی Joshinetsu Kogen در دره رودخانه یوکویو واقع شده و از جنگل های تاریک و سرد پوشیده شده است.  یک قسمت کوچک از پارک به دلیل جمعیت زیادی از ماکاک های وحشی ژاپنی یا میمون های برفی که در ماه های سردتر برای استحمام در اونسن (چشمه های آب گرم طبیعی ژاپن) به اینجا سفر می کنند، مشهور است. میمون ها اخیراً توسط محیط بانان پارک محافظت شده اند، بنابراین آنها فقط در طول سال در آنسن ها ل می دهند و توسط پارکبانان تغذیه می شوند.

تقاطع شیبویا، شلوغ ترین تقاطع جهان

به احتمال زیاد توصیه های زیادی برای دیدن یک تقاطع ترافیکی وجود ندارد. تقاطع شیبویا ممکن است تنها یک استثنا باشد. این تقاطع قابلیت رقابت با هر منظره ای در نیویورک ، لندن و پاریس را دارد. احتمالاً هر روز بیشتر از هر مکان در آن شهرها افراد از این میدان گذر می کنند.

یک شعبه استارباکس در این تقاطع وجود دارد که  بزرگترین در جهان است و اگر به دنبال یک ماجرای درام و اشک آور هستید، از مجسمه سگ Hachikō که مجسمه او درست در این میدان  قرار دارد دیدن کنید.

در ادامه می توانید با آداب و رسوم مردم ژاپن آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید