آشنایی با فرودگاه بین‌المللی استراسبورگ

فرودگاه بین‌المللی استراسبورگ با کد یاتا (SXB)، در ناحیه آلزاس کشور فرانسه و در نزدیکی مرز کشوری با آلمان قرار دارد. در این مطلب قصد داریم شما را با این فرودگاه بین‌المللی آشنا کنیم تا در صورت خرید بلیط هواپیما فرانسه و انجام پرواز از این فرودگاه تمامی اطلاعات مفید و لازم از جمله دسترسی به ترمینال، امکانات ترمینال فرودگاه و نزدیک‌ترین اقامت‌گاه‌ها را در اختیار داشته باشید.

0
84
معرفی فرودگاه بین المللی استراسبورگ
فرودگاه بین المللی استراسبورگ
آشنایی با فرودگاه بین‌المللی استراسبورگReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 26Rating: 3.5آشنایی با فرودگاه بین‌المللی استراسبورگ - خرید بلیط هواپیما ارزان از اپلیکیشن سفرستانفرودگاه بین‌المللی استراسبورگ با کد یاتا (SXB)، در ناحیه آلزاس کشور فرانسه و در نزدیکی مرز کشوری با آلمان قرار دارد. در این مطلب قصد داریم شما را با این فرودگاه بین‌المللی آشنا کنیم تا در صورت خرید بلیط هواپیما فرانسه و انجام پرواز از این فرودگاه تمامی اطلاعات مفید و لازم از جمله دسترسی به ترمینال، امکانات ترمینال فرودگاه و نزدیک‌ترین اقامت‌گاه‌ها را در اختیار داشته باشید.

فرودگاه بین‌المللی استراسبورگ

فرودگاه بین‌المللی استراسبورگ با کد یاتا (SXB)، در ناحیه آلزاس کشور فرانسه و در نزدیکی مرز کشوری با آلمان قرار دارد. در این مطلب قصد داریم شما را با این فرودگاه بین‌المللی آشنا کنیم تا در صورت خرید بلیط هواپیما فرانسه و انجام پرواز از این فرودگاه تمامی اطلاعات مفید و لازم از جمله دسترسی به ترمینال، امکانات ترمینال فرودگاه و نزدیک‌ترین اقامت‌گاه‌ها را در اختیار داشته باشید.

اطلاعات کلی درباره فرودگاه

معرفی فرودگاه بین المللی استراسبورگ
فرودگاه بین المللی استراسبورگ

اطلاعات: در ساختمان ترمینال هیچ اطلاعاتی در بخش Arrival یا همان پروازهای ورودی وجود ندارد.

وب سایت: http://www.strasburg.aeroport.fr

آدرس فرودگاه: Route de Strasburg, Entzheim, 67960

موقعیت فرودگاه استراسبورگ: این فرودگاه بین‌المللی در 10 کیلومتری (6مایلی) جنوب غرب استراسبورگ واقع شده است.

تلفن: +33 3 8864 6767

ناحیه زمانی(Time Zone): Central European Time, GMT +0100

وسیله نقلیه عمومی

معرفی فرودگاه بین المللی استراسبورگ
فرودگاه بین المللی استراسبورگ

اگر بلیط هواپیما فرانسه را خریداری کردید، هرگز نگران جابه‌جایی نباشید. هر گونه وسیله نقلیه در فرودگاه بین‌المللی استراسبورگ برای شما قابل دسترس می‌باشد.

اتوبوس: اتوبوس‌های تحت مدیریت CTS به شماره تلفن +33 3 8877 7070 و وب سایت http://www.cts-strasburg.eu ، مابین فرودگاه بین‌المللی استراسبورگ و ایستگاه Baggersee حرکت می‌کنند و بیرون از بخش پروازهای ورودی قرار می‌گیرند. مسافران می‌توانند از ایستگاه Baggersee اتوبوس خط A  را بگیرند و به مرکز شهر استراسبورگ و یا ایستگاه مرکزی ریلی دسترسی داشته باشند. مدت زمان پیمودن این مسافت حدود 30 دقیقه بوده و هزینه‌اش 1.60 یورو می‌باشد. بلیط اتوبوس را می‌توانید از بخش پروازهای ورودی فرودگاه تهیه نمایید.

تاکسی: تاکسی‌ها در بیرون از بخش پروازهای ورودی فرودگاه همیشه در دسترس می‌باشند.

امکانات ترمینال فرودگاه استراسبورگ

معرفی فرودگاه بین المللی استراسبورگ
فرودگاه بین المللی استراسبورگ

مسافرانی که بلیط هواپیما فرانسه را خریداری می‌کنند، می‌توانند از امکانات ترمینال فرودگاه استفاده کنند.

پول: یک دستگاه خودپرداز ATM در بخش پروارهای ورودی فرودگاه استراسبورگ وجود دارد.

غذا: کافه بارها و رستوران‌های زیادی در طبقه همکف ترمینال فرودگاه استراسبورگ وجود دارند. یک رستوران در پروازهای خروجی وجود دارد که غذاهای مخصوص محلی سرو می‌کند و یک کافی شاپ در بخش پروازهای ورودی انواع کیک و نوشیدنی‌ها را برای مشتریان ارائه می‌دهد.

فروشگاه: یک آژانس خبری، فروشگاه‌های متعددی که محصولات محلی و سوغاتی زیبا را به فروش می‌رسانند تا مسافرانی که فرصت خرید سوغاتی یا یک یادگاری کوچک از داخل شهر را نداشته‌اند، از آن‌ها خرید کرده و تحفه‌ای به یادگار ببرند. هم‌چنین، فروشگاه‌های معاف از مالیات نیز، در بخش پروازهای خروجی فرودگاه قرار دارند.

چمدان: وسیله‌های حمل چمدان در فرودگاه در دسترس هستند. برای چمدان‌های گم شده به ایرلاین مربوطه از طریق شماره تماس +33 3 8864 6793 مراجعه نمایید. البته به غیر از ایرلاین‌های ایرفرانس(Air France) و هاپ (HOP) که باید با شماره +33 1 5569 8468  تماس بگیرید. برای دریافت اطلاعات هرچه بیشتر، مسافرانی که بلیط هواپیما فرانسه را خریداری کرده‌اند، با اطلاعات فرودگاه به شماره +33 3 8864 6767 تماس حاصل نمایند.

سایر امکانات:

از دیگر امکانات فرودگاه بین‌المللی استراسبورگ می‌توان به آژانس‌های مسافرتی و انجام خدمات عکاسی، کپی برداری وصدور بیزنس کارت اشاره کرد.

امکانات فرودگاهی استراسبورگ

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

از امکانات فرودگاهی استراسبورگ به موارد ذیل می‌توان اشاره کرد:

بیزنس و کنفرانس: اتاق‌های کنفرانس و جلسه در مرکز تجاری فرودگاه قابل دسترس هستند (+33  3 8864 7368) ، و این اتاق‌ها گنجایش 8 تا 16 نفر را دارند و قابل کرایه به مدت نیم روز و یا یک روز تمام هستند. کیترینگ و اجاره تجهیزات سمعی و بصری نیز در این اتاق‌ها امکان‌پذیر است. اتاق‌های کوچک جلسه نزدیک هتل Hotel Pere Benoit نیز قابل کرایه هستند (+33 3 8868 9800(. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت http://www.hotel-perebenoit.com  می‌توانید مراجعه نمایید. علاوه بر این، دو سالن در بخش پروازهای خروجی برای برگزاری کنفرانس و جلسه وجود دارند.

امکانات برای افراد معلول و ناتوان

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

 مسافرانی که دارای معلولیت جسمانی هستند و یا به هر دلیلی ناتوان و یا کم‌توان هستند، جهت سوار شدن به هواپیما و پیاده شدن از آن نیاز به کمک دارند. این‌گونه مسافران هنگام خرید بلیط هواپیما فرانسه و یا سایر مقاصد، ایرلاین مربوطه را بایستی از این مورد مطلع کنند. فرودگاه بین‌المللی استراسبورگ برای این مسافران امکاناتی نظیر فضای پارکینگ مخصوص و دستشویی‌های مناسب و بالابر مخصوص در نظر گرفته است. لازم به ذکر است، ایستگاه قطار Baggersee دارای ویلچرهای قابل دسترس آسان می‌باشد. امکانات حمل و نقل مخصوص برای افراد معلول از آلزاس نیز قابل دسترس هستند (+33 3 8864 6949) .

پارکینگ فرودگاه: پنج پارکینگ در فرودگاه بین‌المللی استراسبورگ وجود دارد که ظرفیت بیش از 3000 ماشین را دارد. پارکینگ 1، جهت پارک کوتاه مدت ماشین است. پارکینگ2، جهت پارک طولانی مدت بوده، پارکینگ3 در فضای زیرزمینی فرودگاه برای پارک بسیار طولانی مدت است و پارکینگ4، برای مسافران پروازهای چارتری می‌باشد؛ و در نهایت پارکینگ شماره5، منطقه اصلی پارک بسیار طولانی مدت ماشین است. جهت اطلاعات بیشتر با  +33 3 8864 6949 تماس بگیرید.

کرایه اتوموبیل: شرکت‌های کرایه اتومبیل در فرودگاه بین‌المللی استراسبورگ شامل Avis، Budget، Enterprise، Europcar، Hertz، Thrifty و Sixt می‌باشند. بخش مربوط به کرایه اتوموبیل در قسمت پروازهای ورودی فرودگاه استراسبورگ قرار دارند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: worldtravelguide.net

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید