بیشترین تعداد مسافر در تاریخ فرودگاه هیترو

0
40
مسافر فرودگاه هیترو
فرودگاه هیترو
بیشترین تعداد مسافر در تاریخ فرودگاه هیتروReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 6Rating: 2.5بیشترین تعداد مسافر در تاریخ فرودگاه هیترو.فرودگاه هیترو لندن برای بیست‌ونهمین ماه متوالی توانست رکورد 17/9 میلیون مسافر را در سه ماه نخست سال میلادی از خود بر جای بگذارد.

بیشترین تعداد مسافر در تاریخ فرودگاه هیترو

فرودگاه هیترو لندن برای بیست‌ونهمین ماه متوالی شاهد رشد تعداد مسافران خود بوده و بدین‌ترتیب این فرودگاه توانست رکورد 17.9 میلیون مسافر را در سه ماه نخست سال میلادی از خود بر جای بگذارد.

با توجه به این رشد چشم‌گیر، مسئولان فرودگاه هیترو قصد سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری بر روی بخش‌های مختلف این فرودگاه را در سال آینده دارد. بدین‌ترتیب انتظار می‌رود که پروازهای جدیدتری به فرودگاه هیترو راه‌اندازی شود و شمار خریداران بلیط هواپیما لندن در سال‌های آتی بسیار بیشتر از این نیز بشود.

مسافر فرودگاه هیترو
فرودگاه هیترو

گفته می‌شود که مسئولان فرودگاه هیترو در ماه ژوئن قصد دارند برنامه خود برای مدرنیزه کردن این فرودگاه را رسانه‌ای کنند. جان هلند کایه، مدیر اجرایی فرودگاه هیترو، سال 2019 را سالی بسیار مهم برای این فرودگاه می‌داند. چراکه قرار است سنگ بنای ارتباط جهانی بریتانیا برای دهه‌های آینده از امسال بر سر جای خود نهاده شود.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید