فروش بلیط هواپیما اربعین شروع شد

یک مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز فروش بلیط هواپیما پروازهای اربعین از ۲۴ مهر ماه خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صداوسیما، رضا جعفر زاده از تعیین سقف نرخ بلیط هواپیما پروازهای اربعین از سوی شرکت‌های هواپیمایی خبر داد. وی افزود: علی‌رغم اینکه پروازهای اربعین تکلیفی نیست اما شرکت‌های هواپیمایی بر تعیین قیمت بلیط هواپیما پرواز تهران نجف تهران و سایر شهرستان‌ها ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، پرواز مشهد نجف مشهد ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و بلیط هواپیما یک‌طرفه تهران نجف و سایر شهرستان‌ها به نجف، یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و مشهد نجف یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان موافقت کردند.

0
255
خرید بلیط هواپیما نجف
بلیط هواپیما نجف
فروش بلیط هواپیما اربعین شروع شدReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Oct 17Rating: 4.0فروش بلیط هواپیما اربعین از شروع شد -خرید بلیط هواپیما نجف، عراق برای اربعینآغاز فروش بلیط هواپیما برای پروازهای اربعین از ۲۴ مهر ماه خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صداوسیما، رضا جعفر زاده از تعیین سقف نرخ بلیط هواپیما اربعین از سوی شرکت‌های هواپیمایی خبر داد. شرکت‌های هواپیمایی بر تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران نجف تهران ...

فروش بلیط هواپیما اربعین شروع شد

یک مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری از آغاز فروش بلیط هواپیما پروازهای اربعین از ۲۴ مهر ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صداوسیما، رضا جعفر زاده از تعیین سقف نرخ بلیط هواپیما پروازهای اربعین از سوی شرکت‌های هواپیمایی خبر داد.

خرید بلیط هواپیما نجف
بلیط هواپیما نجف

وی افزود: علی‌رغم اینکه پروازهای اربعین تکلیفی نیست اما شرکت‌های هواپیمایی بر تعیین قیمت بلیط هواپیما پرواز تهران نجف تهران و سایر شهرستان‌ها ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، پرواز مشهد نجف مشهد ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و بلیط هواپیما یک‌طرفه تهران نجف و سایر شهرستان‌ها به نجف، یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و مشهد نجف یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان موافقت کردند.

وی در ادامه از فروش بلیط هواپیما پروازهای فوق­العاده ایام اربعین از روز سه شنبه بیست و چهارم مهر ماه در کشور خبر داد و اظهارداشت: مجوز ۳۳۰ پرواز فوق‌العاده برای شرکت‌های هواپیمایی در ایام اربعین غیر از ۹۰ پرواز برنامه‌ای در هفته صادر شده است.

خرید بلیط هواپیما عراق
بلیط هواپیما عراق

وی تصریح کرد: پروازها از دوم آبان آغاز و تا ۱۲ آبان ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: اسامی مراکز معتبر و مجاز فروش بلیط هواپیما پروازهای اربعین روی سایت سازمان www.cao.ir  و سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی قرار گرفته است.

جعفرزاده در ادامه از زائران اربعین حسینی خواست تا از مراکز معتبر و مجاز بلیط هواپیما تهیه کنند.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما عراق و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: mehrnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید