قطر ایرویز برنده جایزه بهترین ایرلاین جهان در سال ۲۰۱۹

1
108
قطر ایرویز برنده بهترین ایرالاین 2019
قطر ایرویز
قطر ایرویز برنده جایزه بهترین ایرلاین جهان در سال ۲۰۱۹Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 23Rating: 3.5قطر ایرویز برنده جایزه بهترین ایرلاین جهان در سال ۲۰۱۹.شرکت هواپیمایی قطر ایرویز با کسب بیشترین رای از جانب مشتریان و خریداران بلیط هواپیما برای پنجمین بار بهترین ایرلاین جهان شناخته شد.

قطر ایرویز برنده جایزه بهترین ایرلاین جهان

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز با کسب بیشترین رای از جانب مشتریان و خریداران بلیط هواپیما، برای پنجمین بار بهترین ایرلاین جهان شناخته شد. این شرکت علاوه بر عنوان بهترین ایرلاین جهان، جایزه بهترین کلاس پروازی بیزینس، بهترین صندلی‌ بیزینس کلاس جهان و بهترین ایرلاین خاورمیانه را هم به خود اختصاص داد.

قطر ایرویز برنده بهترین ایرالاین 2019
قطر ایرویز

در این رده‌بندی شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز هم توانست رتبه دوم را به خود اختصاص دهد. این شرکت هم در حوزه‌های بهترین خدمه جهان، بهترین فرست کلاس جهان و بهترین ایرلاین آسیا توانست جوایز متعددی را به خود اختصاص دهد.

لازم به ذکر است که در این رتبه‌بندی شرکت‌های آل نیپون ایرویز، کاتای پاسیفیک، امارات، اوا ایر، هاینان، کانتاس، لوفت‌هانزا و تای ایرویز هم به ترتیب در رده‌های سوم تا دهم قرار گرفته و جزو برترین ایرلاین‌های جهان شناخته شدند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید