صربستان معافیت ویزا برای ایرانی‌ها را لغو کرد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، صربستان که بیش از یک سال قبل به منظور تقویت گردشگری‌ ایرانی‌ها را از دریافت روادید برای ورود به این کشور منع کرده بود این معافیت را لغو کرده است. نبوجسا استفانوویچ، وزیر کشور صربستان با متهم کردن ایرانی‌ها به «سوءاستفاده از این تسهیلات» گفته که دولت صربستان معافیت روادید را برای ایرانی‌ها لغو کرده و اتباع این کشور از این به بعد باید برای ورود به صربستان ویزا بگیرند.

0
65
خرید بلیط هواپیما صربستان ویزای صربستان
ویزای صربستان
صربستان معافیت ویزا برای ایرانی‌ها را لغو کردReviewed by خدمات بلیط هواپیما داخلی on Oct 11Rating: 4.0صربستان معافیت ویزا برای ایرانی‌ها را لغو کرد - خرید بلیط هواپیما صربستانبه گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، صربستان که بیش از یک سال قبل به منظور تقویت گردشگری‌ ایرانی‌ها را از دریافت روادید برای ورود به این کشور منع کرده بود این معافیت را لغو کرده است. لغو ویزای صربستان بلیط هواپیما صربستان پرواز خارجی صربستان

صربستان معافیت ویزا برای ایرانی‌ها را لغو کرد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، صربستان که بیش از یک سال قبل به منظور تقویت گردشگری‌ ایرانی‌ها را از دریافت روادید برای ورود به این کشور منع کرده بود این معافیت را لغو کرده است.

خرید بلیط هواپیما صربستان ویزای صربستان
ویزای صربستان

نبوجسا استفانوویچ، وزیر کشور صربستان با متهم کردن ایرانی‌ها به «سوءاستفاده از این تسهیلات» گفته که دولت صربستان معافیت روادید را برای ایرانی‌ها لغو کرده و اتباع این کشور از این به بعد باید برای ورود به صربستان ویزا بگیرند.

خرید بلیط هواپیما صربستان ویزای صربستان
ویزای صربستان

دولت صربستان اوت ۲۰۱۷ اعلام کرد ضرورت اخذ ویزا را برای سفر اتباع ایرانی به صربستان لغو کرده است.  این تصمیم از تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ (۲ سپتامبر ۲۰۱۷ میلادی) اجرائی شد.

خبرگزاری فرانسه پیش از این در گزارشی مدعی شده بود شماری از ایرانیان با استفاده از لغو ویزای سفر به صربستان به اروپا می‌آیند و در این کشور به عنوان مهاجر غیرقانونی ساکن می‌شوند.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: farsnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید