چرا مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی است؟

وقتی که زمستان می شود بیشتر مردم به خانه هایشان پناه می برند و میل و رغبت به مسافرت و ماجراجویی در اکثر افراد کمتر می شود. در واقع سرمای هوا باعث می شود تا در خانه بمانیم و دل به ماجراجویی های زمستانی نزنیم. مخصوصا اگر شما هم یک فرد سرمایی باشید، هیچ چیزی به اندازه سرمای زمستان شما را اذیت نخواهد کرد و محال است در این فصل سرد سفر کنید.

0
21
معرفی مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی
مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی
چرا مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی است؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 12Rating: 4.07 دلیل برجسته برای اینکه مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی است.بهترین مقصد گردشگری زمستانی که آب و هوایی بسیار مطلوب و ملایم در زمستان دارد و مقصد گردشگری بسیاری از مسافران خارجی می باشد.

مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی

وقتی که زمستان می شود بیشتر مردم به خانه هایشان پناه می برند و میل و رغبت به مسافرت و ماجراجویی در اکثر افراد کمتر می شود. در واقع سرمای هوا باعث می شود تا در خانه بمانیم و دل به ماجراجویی های زمستانی نزنیم. مخصوصا اگر شما هم یک فرد سرمایی باشید، هیچ چیزی به اندازه سرمای زمستان شما را اذیت نخواهد کرد و محال است در این فصل سرد سفر کنید. برای مثال اگر کسی از دوستان و آشنایانتان قصد تهیه بلیط هواپیما استانبول و سفر با شما در این فصل را داشته باشد، بدون شک دست رد به سینه او خواهید زد. و یا چه بسا اگر کسی بخواهد در این فصل بلیط هواپیما فنلاند را تهیه کرده و شما را به قلب یک کشور زیبا ببرد با کمی فکر کردن به آب و هوای کشور مقصد مجددا پیشنهادش را رد خواهید کرد. اما در این میان کشورهایی هستند که آب و هوایی بسیار مطلوب و ملایم در زمستان دارند که مقصد گردشگری بسیاری از مسافران خارجی هستند. یکی از این مقاصد کشور مالت است که اکثر گردشگران خارجی در فصل زمستان از این مکان جذاب دیدن می کنند. در ادامه 7 دلیل برجسته برای اینکه مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی است، آورده شده است.

دمای مطلوب در زمستان

معرفی مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی
مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی

یکی از مهم ترین دلایلی که اکثر گردشگران در فصل زمستان به این کشور زیبای اروپایی سفر می کنند دمای هوای مطلوب در چنین فصلی است. چرا که در این فصل دمای هوا به 20 درجه سانتی گراد رسیده و در سرد ترین حالت ممکن دمای آن به 17 درجه نزول می کند که این یک دمای بسیار ایده ئال برای گشت و گذار و تفریح است. جالب است بدانید که هیچ سوز و سرمای شدیدی را در آنجا احساس نکرده و مجبور نخواهید بود از دست سرما به اولین مرکز خرید و یا جای گرمی که دیدید پناه ببرید و لذت قدم زدن در خیابان های جذاب آنجا را از دست بدهید.

قیمت های مناسب در این فصل

معرفی مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی
مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی

همه ما می دانیم که در فصل زمستان تعداد گردشگران به شدت کاهش پیدا کرده و از این روی، قیمت ها در همه جا برای جذب مسافران بیشتر کاهش پیدا می کند پس این یک برگ برنده برای کسانیست که در چنین زمانی سفر می کنند. برای مثال اگر بخواهید در اوج سفر گردشگران، یعنی در فصل تابستان و تعطیلات به چنین جایی سفر کنید هزینه هتل ها بسیار گران خواهند بود ولی در فصل زمستان هزینه اقامت در اکثر هتل ها بسیار کمتر و به صرفه تر هستند.

وسایل نقلیه عمومی کم تردد و کم هزینه

معرفی مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی
مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی

وسایل نقلیه نظیر اتوبوس و مترو در مالت بر خلاف بسیاری از شهرها و کشورهای پرجمعیت، پرتردد و شلوغ نیستند و می توانید به راحتی هر جا که خواستید بروید. از طرفی دیگر هزینه تردد با وسایل نقلیه عمومی بسیار ارزان بوده و بسیار به صرفه است. اکثر گردشگرانی که به این مقصد جذاب گردشگری سفر می کنند، اکثرا وسایل نقلیه عمومی را برای رفت و آمدشان انتخاب می کنند. چرا که در بیشتر نقاط شهر اتوبوس ها در حال تردد هستند و هر جا که بخواهید می توانید با آن ها تردد کنید.

✅ بازدید از مقاله بهترین مقاصد برای سفرهای زمستانی

جمعیت کمتر به معنای عکس های بهتر

معرفی مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی
مالت بهترین مقصد گردشگری زمستانی

حتما برای شما هم تا به حال پیش آمده است که جایی سفر کرده اید و قصد داشتید یک عکس یادگاری بگیرید اما آنجا به قدری پر از گردشگران متعدد بوده که نتوانستید یک عکس خوب بگیرید و بابت این قضیه کمی آزرده خاطر شده اید. اما مالت جاییست که در زمستان با تعداد بسیار کمی از گردشگران مواجه می شود و شما در این فصل سرد قادر خواهید بود عکس های بی نظیری گرفته و از خلوت بودن امکان تفریحی نهایت لذت را ببرید.

تور مخصوص سِگوِی مالت

همانطور که می دانید سِگوِی وسیله ای شبیه به اسکوتر بوده که برای گشت و گذارهای طولانی مدت و هیجان انگیز ساخته شده است. ممکن است شما هم در فصل زمستان به این مقصد گردشگری جذاب سفر کنید و با خودتان بگویید: “خب درست است که هوا مطلوب و عالیست، اما چه کسی حوصله پیاده روی طولانی مدت را دارد؟” در اینجا باید به شما بگوییم که با تورهای مخصوص سِگوِی مالت دیگر لازم نیست نگران قدم زدن در مسیرهای زیبا و طولانی مالت باشید. چرا که می توانید توسط این وسیله برقی امن تمام کوچه پس کوچه های زیبای مالت را پشت سر گذاشته و نهایت لذت را ببرید.

بهترین فرصت برای صخره نوردی

صخره نوردی در مالت
صخره نوردی مالت

اگر عاشق تجربه کارهای هیجان انگیز و ترشح آدرنالین هستید، ما به شما صخره نوردی مالت را پیشنهاد می کنیم. چرا که در مالت کلاس های آموزشی سطح مقدماتی تا پیشرفته وجود دارد و می توانید در کمترین زمان ممکن این تجربه خارق العاده را در زندگی تان امتحان کنید و یادتان نرود که هرگز از امتحان کردن چیزهای جدید هراس نداشته باشید و اکثرشان را امتحان کنید. جالب است بدانید اکثر زوج های جوانی که در کلاس های صخره نوردی ثبت نام می کنند برای اولین بار این کار را انجام می دهند و حتی اکثرشان ترس از ارتفاع دارند. اما بعد از چند ساعت تمرین و تلاش یکی از بهترین روزهای زندگی شان را پشت سر می گذارند.

جشن کریسمس خارق العاده در مالت

جشن کریسمس در مالت
جشن کریسمس مالت

جشن های کریسمس در مالت به قدری زیباست که حتی تصور آن هم غیرممکن است. یعنی شما هر جایی که بروید چراغانی و بسیار جذاب است و همه مشغول خرید هدایای کریسمس هستند. اکثر کسانی برای تعطیلات زمستانی به این کشور زیبا سفر می کنند محو تماشای چراغانی های سطح شهر و مراکز خرید و … می شوند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه مراسم زیبای کریسمس در مالت را از دست ندهید. در ادامه می توانید با نکات مهم در سفرهای زمستانی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید