ماه تولد شما بلیط هواپیما به چه مقصدی را پیشنهاد می‌دهد؟

454
خرید بلیط هواپیما با توجه به ماه تولد شما
بلیط هواپیما با توجه به ماه تولد شما
ماه تولد شما بلیط هواپیما به چه مقصدی را پیشنهاد می‌دهد؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 12Rating: 4.5ماه تولد شما بلیط هواپیما به چه مقصدی را پیشنهاد می‌دهد؟ماه تولد شما بلیط هواپیما به چه مقصدی را پیشنهاد می‌دهد؟ برایتان پیش آمده که فرصت مناسبی برای سفر داشته‌باشید اما هیچکدام از اطرافیانتان نتوانند شما را همراهی کنند؟

ماه تولد شما بلیط هواپیما به چه مقصدی را پیشنهاد می‌دهد؟

برایتان پیش آمده که فرصت مناسبی برای سفر داشته‌باشید اما هیچکدام از اطرافیانتان نتوانند شما را همراهی کنند؟ اولین راه حلی که ممکن است به ذهن برسد، انصراف از سفر است؛ برای بسیاری از ما مسافرت انفرادی ممکن است کمی دشوار به نظر آید به ویژه اگر تا کنون چنین تجربه‌ای را نداشته‌ایم اما اگر بلیط هواپیما را برای مقصدی مناسب انتخاب کنیم، سفر انفرادی و وقت گذارندن با خود، بدل به تجربه‌ای شگفت‌انگیز و کم‌نظیر خواهد شد.

نشریه معتبر Travel and Leisure دست به اقدام جالبی زده است، این نشریه نگاهی به ماه تولد و ویژگی‌هایی که برای متولدین هر ماه بر می‌شمارند، انداخته و بر مبنای آن مقاصدی را برای سفر انفرادی پیشنهاد داده‌است؛ شما هم خواندن این مقاله را ازدست ندهید، شاید در پایان کار متقاعد شدید که یک بلیط هواپیما برای سفری انفرادی تهیه کرده و ماجراجویی شخصی خود را آغاز کنید.

♈️ بلیط هواپیما برای متولدین فروردین

خرید آنلاین بلیط هواپیما به ملبورن استرالیا
بلیط هواپیما به ملبورن استرالیا

متولدین فروردین افرادی نیستند که عادت داشته‌باشند بنشینند و استراحت کنند، آنها دوست دارند یک زندگی لذت‌بخش و سرگرم کننده را تجربه کنند. با چنین روحیه‌ای به آنها پیشنهاد می‌شود برای یک سفر انفرادی بلیط هواپیمای خود را به ملبورن بگیرند. این شهر پر است از موزه‌ها، کافه‌ها، رستوران‌های دنج و خیابان‌هایی که دیوارهای آن توسط هنرمندان گرفیتی کار جذاب و گیرا شده‌است. متولدین فروردین هیچگاه از گشت و گذار در خیابان‌های ملبورن خسته و کسل نمی‌شوند.

♉️ بلیط هواپیما برای متولدین اردیبهشت

خرید بلیط هواپیما به سنت بارت
بلیط هواپیما به سنت بارت

خونگرم، مهربان و علاقمند به معاشرت با دیگران؛ اینها خصوصیات متولدین اردیبهشت است، شاید به نظر رسد با چنین ویژگی‌هایی، سفر انفرادی برای متولدین این ماه چندان ایده‌ی مناسبی نباشد، اما اردیبهشتی‌ها همان‌قدر که از سفر دسته جمعی لذت می‌برند، می‌توانند از اختصاص دادن زمان به خود نیز خوشحال شوند.

جزایر زیبا، همراه با سواحل شنی؛ آفتاب درخشان و البته اقامت در هتلی لوکس، همه‌ی آن چیزی است که می‌تواند متولدین این ماه را راضی کند. پیشنهاد نویسنده‌ی این مقاله خرید بلیط هواپیما به یکی از جزایر کارائیب همچون سنت بارت است، ما نیز به شما جزایر تایلند و بالی را پیشنهاد می‌دهیم.

♊️ بلیط هواپیما برای متولدین خرداد

خرید بلیط هواپیما به تورنتو کانادا
بلیط هواپیما به تورنتو کانادا

خردادی‌ها را بیشتر به تنوع طلبی می‌شناسند، به اینکه حال و هوایشان مدام تغییر می‌کند. آنها به سرعت از هرچیزی کسل می‌شوند و بهترین درمان برای آنها افزایش آدرنالین خون است. به متولدین خرداد پیشنهاد می‌شود بلیط هواپیمایشان را به یک شهر چند فرهنگی مثل تورنتو بگیرند. پیاده‌‌روی در خیابان کوئین برای آنها می‌تواند بسیار جذاب باشد. در گوشه و کنار این شهر مکان‌های بسیاری وجود دارد که مسافران کنجکاو می‌توانند آنها را کشف کنند.

♋️ بلیط هواپیما برای متولدین تیر

خرید بلیط هواپیما به بوراکای فیلیپین
بلیط هواپیما به بوراکای فیلیپین

آنها بسیار احساساتی هستند، افرادی وفادار که همیشه حواسشان بسیار به اطرافیانشان هست و این شاید گاهی آنها را خسته کند؛ مسافرت انفرادی از این لحاظ می‌تواند استراحتی خوشایند به شمار آید. اگر شما هم متولد تیر هستید، برای تعطیلات تابستانی بلیط هواپیمای خود را به مقصد فیلیپین بگیرید. جزیره‌ی بوراکای بهشتی فراموش نشدنی است. استراحت در کنار ساحلی زیبا و آرام می‌تواند تیرماهی‌ها را سرشار از انرژی کند.

♌️ بلیط هواپیما برای متولدین مرداد

خرید بلیط هواپیما به ریکجاویک ایسلند
بلیط هواپیما به ریکجاویک ایسلند

نشان متولدین این ماه شیراست، متولدین این ماه نیز با اشتیاق و قدرت زندگی می‌کنند؛ پیشنهاد ما به آنها برای سفر، ریکجاویک در ایسلند است. دورنمایی از کوهستان زیبا، آبشارهای دیدنی و ساختمان‌هایی با رنگ‌های روشن؛ این شهر پر است از گالری و رستوران که میل به زندگی پر زرق و برق مردادی‌ها را می‌تواند پاسخگو باشد.

♍️ بلیط هواپیما برای متولدین شهریور

خرید بلیط هواپیما به آنتورپ در بلژیک
بلیط هواپیما به آنتورپ در بلژیک

شهریوری‌ها افرادی منطقی هستند که به کمال‌گرایی و برنامه‌ریزی شناخته می‌شوند. برای آنها سفر انفرادی چالش بزرگی محسوب نمی‌شود؛ یکی از بهترین مقاصد برای آنها شهر آنتورپ در بلژیک است. متولدین این ماه می‌توانند از پیاده‌روی در خیابان‌های شهر و دیدن معماری شگفت‌انگیز ساختمان‌های قدیمی لذت برند.

♎️ بلیط هواپیما برای متولدین مهر

خرید بلیط هواپیما به دوبرنویک کرواسی
بلیط هواپیما به دوبرنویک کرواسی

مهر ماهی‌ها به مانند نشان تولدشان، افرادی متعادلند؛ آنها از گذران وقت در طبیعت لذت می‌برند و بهتر است برای سفر انفرادی، بلیط هواپیمایشان را به مقصدی بگیرند که آرام باشد. دوبرونیک مروارید دریای آدریاتیک می‌تواند مقصدی جذابی برای متولدین این ماه باشد. این شهر در جنوب کرواسی واقع شده است و بناهای تاریخی بسیاری را در خود جای داده، همچنین پیاده‌روی در کنار دریای آدریاتیک می‌تواند عصری دلپذیر را برای مسافرانی که تنها سفر کرده‌اند، رقم بزند.

♏️ بلیط هواپیما برای متولدین آبان

خرید بلیط هواپیما به کیوتو ژاپن
بلیط هواپیما به کیوتو ژاپن

آنها دوست دارند که کنترل امور را به دست بگیرند و از پشت سر گذاشتن چالش‌های مختلف لذت می‌برند، بهترین مقاصد برای آنها مکان‌هایی است که هم آرامش‌بخش باشد و هم پرهیجان؛ خرید بلیط هواپیما به کیوتو برای گذران تعطیلات، تصمیم خوبی است. از یک سو می‌توانند از رمز و راز معابد بودایی لذت برند و از سوی دیگر به رستوران‌گردی رفته و شور و هیجان توکیو را مشاهده کنند.

♐️ بلیط هواپیما برای متولدین آذر

خرید آنلاین بلیط هواپیما به نیوزلند
بلیط هواپیما به نیوزلند

آذر ماهی‌ها تشنه‌ی یادگیری، کشف و جستجو هستند. آنها از کسالت گریزانند و به همین دلیل هم سفر کردن برای آنها ضروری است. سفر به نیوزیلند برای آنها خاطره‌انگیز خواهد شد؛ بانجی جامپینگ، قایق سواری، دیدار از حیات وحش نیوزلند و شهرگردی از جمله فعالیت‌هایی است که مسافران نیوزیلند می‌‌توانند تجربه کنند.

♑️ بلیط هواپیما برای متولدین دی

خرید بلیط هواپیما به جزیره پاکسوس
بلیط هواپیما به جزیره پاکسوس

برای دی ماهی‌های سختکوش، هیچ چیز به اندازه‌ی یک سفر نمی‌تواند خستگی را به در برد؛ آنها می‌توانند بلیط هواپیمای خود را به مقصد یونان گرفته و از جزیره Paxos دیدن کنند؛ پیاده‌روی در زیر درختان زیتون، رفتن به رستوران و مزه کردن غذهای بومی خوشمزه و غواصی در مدیترانه تعطیلات خوشی را برای آنها به ارمغان می‌آورد.

♒️ بلیط هواپیما برای متولدین بهمن

خرید بلیط هواپیما به باغ ماژورل مراکش
بلیط هواپیما به باغ ماژورل مراکش

بهمن ماهی‌ها افراد مستقلی هستند که از ماجراجویی لذت می‌برند؛ آنها دوست دارند تک تک لحظات عمرشان را زندگی کرده و از معاشرت و آشنایی با دیگران لذت ببرند. مراکش جزو مقاصدی است که بهمنی‌ها در فهرست اولویت سفرشان باید قرار دهند. سرزمینی افسانه‌ای و زیبا که فرهنگی غنی را در خود جای داده است. باغ ماژورل که توسط ایو سنت لورانت، به مراکش هدیه داده شده از جمله مهم‌ترین دیدنی‌های این شهر است.

♓️ بلیط هواپیما برای متولدین اسفند

خرید آنلاین بلیط هواپیما به بالی تایلند
بلیط هواپیما به بالی تایلند

همدلی ویژگی بارز اسفند ماهی است، برای همین هم آنها نیاز دارند تا گاه گاهی به سفری تنها رفته و اوقاتی را به خود اختصاص دهند. اگر متولد اسفند ماه هستید، بلیط هواپیمایتان را به بالی بگیرید و تا می‌توانید فرهنگ بومی آنها را تجربه کنید، خوردن غذاهای محلی، شرکت در کلاس‌های آشپزی، دیدار از معابد و سرانجام استراحت در سواحل زیبای بالی را در فهرست خود قرار دهید.

انتخاب مقصد بر اساس ماه تولد شاید کاری عجیبی به نظر برسد، اما به هر حال می‌تواند به شما ایده‌های جالبی دهد، نظر شما چیست؟

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید