محبوب ترین ایرلاین های داخلی و خارجی

با گذشت زمان و همچنین پیشرفت صنعت گردشگری و هوانوردی، بر تعداد مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما و انجام پروازهای داخلی و خارجی مسافرت هوایی را انتخاب می کنند، افزوده می شود.

0
83
معرفی محبوب ترین ایرلاین های داخلی و خارجی
محبوب ترین ایرلاین های داخلی و خارجی
محبوب ترین ایرلاین های داخلی و خارجیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 26Rating: 4.0محبوب ترین ایرلاین های داخلی و خارجی و تجربه یک پرواز دلچسب.محبوب ترین ایرلاین های داخلی و خارجی معرفی شده تا با اطلاع و شناختن این شرکت های هواپیمایی سفر هواپیمایی بعدی خود را به همراه این شرکت ها تجربه کنید.

با محبوب ترین ایرلاین های داخلی و خارجی آشنا شوید

با گذشت زمان و همچنین پیشرفت صنعت گردشگری و هوانوردی، بر تعداد مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما و انجام پروازهای داخلی و خارجی مسافرت هوایی را انتخاب می کنند، افزوده می شود. برای پیشبرد همین مهم و تشویق گردشگران به انجام سفرهای هوایی، شرکت های هواپیمایی مختلفی تشکیل شده و یا در حال تشکیل هستند که هر کدام مزیت های خاص خود را دارا می باشند؛ با این حال در بین این شرکت های هواپیمایی، برخی از آن ها به علت ارائه دادن سرویس های با کیفیت، در بین مسافرین محبوب تر بوده و مسافران سفر با این شرکت های هواپیمایی را ترجیح می دهند. در همین راستا و در قالب این مطلب تصمیم گرفتیم تا در حد امکان، محبوب ترین ایرلاین های داخلی و خارجی را معرفی کنیم تا با اطلاع و شناختن این شرکت های هواپیمایی، سفر هواپیمایی بعدی خود را به همراه این شرکت ها تجربه کنید.

رتبه بندی بهترین شرکت های هواپیمایی ایران

باید در نظر داشت که رتبه بندی شرکت های هواپیمایی داخلی، با توجه به سابقه و قدمت آن ها، کار صحیحی نبوده و بنابراین برای رتبه بندی این شرکت های هواپیمایی فاکتورها و استانداردهای دیگری همانند بزرگی مجموعه، کیفیت هواپیماهای ناوگان هواپیمایی، تکنولوژی های مورد استفاده، خدمات و رضایت مشتریان مورد نیاز خواهد بود. در ادامه محبوب ترین شرکت های هواپیمایی داخلی را با توجه به همین استانداردهای گفته شده برای شما معرفی خواهیم نمود.

شرکت هواپیمایی ماهان-برترین شرکت هواپیمایی ایران

معرفی محبوب ترین ایرلاین های داخلی و خارجی
محبوب ترین ایرلاین های داخلی و خارجی

شرکت هواپیمایی ماهان، دارای برخی از مسیرهای پروازی محبوب و حتی بهترین آن ها بوده و به همین دلیل از محبوبیت خاصی بین مسافرین برخوردار می باشد. محبوبیت این شرکت هواپیمایی مرزهای ایران را نیز رد کرده و بسیاری از گردشگران خارجی که به ایران سفر می کنند، برای گردش در داخل ایران، از این شرکت هواپیمایی بهره می برند. دلیل این امر نیز الگو برداری شرکت هواپیمایی ماهان از شرکت های هواپیمایی خارجی و قدم نهادن در مسیر آن ها می باشد.

شرکت هواپیمایی ماهان ارزش خاصی را برای وقت مسافرین قائل بوده و در صورت وقوع هر گونه تأخیر در پرواز بلافاصله این موضوع را از طریق ارسال پیامک یا ایمیل به مسافرین اطلاع رسانی می کند. سرویس های ویژه دیگری نیز در این شرکت هواپیمایی وجود دارد که از بین آن ها می توان به امکان سفارش غذای مخصوص، 72 ساعت قبل از انجام پرواز اشاره کرد.

کابین های ناوگان هوایی این شرکت هواپیمایی ماهان جادار بوده و دارای فضای مورد نیاز برای استراحت است. همچنین شایان ذکر است که اگر با این شرکت هواپیمایی پروازهای بیش از سه ساعت را انجام می دهید، امکان این وجود خواهد داشت تا از بین فیلم های ارائه شده توسط مهمان دار، یکی را انتخاب کرده و حین انجام پرواز از این امانات استفاده کرده و سرگرم شوید.

شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما)

شرکت هواپیمایی ایران ایر
ایران ایر

همواره وقتی که صحبت از سفر با هواپیما می شود، شرکت هواپیمایی که به ذهن ایرانیان می آید، شرکت هواپیمایی ایران ایر است. شرکت هواپیمایی ایران ایر با قدمت ترین شرکت هواپیمایی موجود در ایران بوده و در حال حاضر نیز به علت در اختیار داشتن ناوگان هوایی گسترده خود، بزرگ ترین شرکت هواپیمایی ایران نیز به حساب می آید. سرویس دهی و خدمات موجود در این شرکت هواپیمایی، طبق استاندارد جهانی بوده و از شرکت های هواپیمایی خارجی پیروی می کند. تعداد ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی هما 43 فروند هواپیما است که بیشتر این هواپیماها طبق آخرین تکنولوژی های جهانی ساخته شده و می توان آن ها را هواپیمای استاندارد، با کیفیت و درجه یک به حساب آورد. از افتخارات کسب شده توسط این شرکت هواپیمایی می توان به کسب گواهی نامه رضایت مشتری و رتبه اول اطلاع رسانی به مسافران در سال 92 اشاره کرد.

شرکت هواپیمایی آتا

این شرکت هواپیمایی محبوب پس از راه اندازی و پا گذاشتن به عرصه کار و فناوری، از برنامه های به روز و با دقت بهره برده و همواره در حال ترقی بوده است. این ایرلاین را می توان کم حادثه ترین شرکت هواپیمایی داخلی به حساب آورد و دلیل آن تنها 5 حادثه گزارش شده از ابتدای شروع به فعالیت این ایرلاین می باشد. نکته جالب توجه تر این است حتی در این حوادث گزارش شده نیز مرگ و میر یا سانحه دلخراش دیگر به وجود نیامده است.

ناوگان هوایی این شرکت هواپیمایی از 13 فروند هواپیمای بوئینگ و ایرباس تشکیل یافته و با انجام دادن تعداد زیادی از پروازهای داخلی و خارجی جزو برترین و محبوب ترین شرکت های هواپیمایی داخلی به شمار می رود.

✅ بازدید از مقاله برترین ایرلاین های ایران

رتبه بندی بهترین شرکت های هواپیمایی جهان

هستند گردشگرانی که در کنار سفرهای داخلی هوایی، سفرهای خارجی با شرکت های هواپیمایی خارجی را انجام داده و در بین این شرکت های هواپیمایی متعدد برخی را نسبت به دیگری ترجیح می دهند. اگر شما نیز می خواهید پرواز با بهترین شرکت های هواپیمایی جهان را تجربه کنید، بهتر است با محبوب ترین شرکت های هواپیمایی خارجی آشنایی پیدا کنید.

ایرلاین Qatar Airways

ایرلاین Qatar Airways
Qatar Airways

می توان گفت که این شرکت هواپیمایی در مدت زمان بسیار اندک پیشرفت چشم گیری داشته و پروازهای خود را در حال حاضر به بیش از 140 مقصد بین المللی متعدد انجام می دهد. سرویس دهی و کیفیت پروازهای این شرکت هواپیمایی به قدری بالا و عالی بوده است که این ایرلاین را به بهترین ایرلاین جهان تبدیل کرده و تا به حال نیز جوایز متعددی را به خود اختصاص داده است. شبکه پروازهای این ایرلاین مقاصد مختلف تجاری و گردشگری را در اروپا، خاور میانه، آفریقا، آسیای و اقیانوسیه، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی شامل می شود.

ایرلاین سنگاپور

ایرلاین سنگاپور یکی از محبوب ترین و قابل احترام ترین شرکت های هواپیمایی و برندهای مسافرتی در کل دنیا می باشد. این ایرلاین یکی از جوان ترین ناوگان های هوایی را به خود اختصاص داده و شبکه پروازی آن مقاصد مختلف در 6 قاره جهان را شامل می شود. دختر سنگاپور یک سمبل قابل تشخیص در سطح بین المللی است که استانداردهای با کیفیت و عالی سرویس دهی و توجه را فراهم آورده و این موضوع به همان گونه ای است که مشتریان این شرکت هواپیمایی از آن انتظار دارند.

شرکت هواپیمایی ANA AII Nippon Airways

شرکت هواپیمایی ANA AII Nippon Airways
ANA AII Nippon Airways

این شرکت هواپیمایی بزرگ ترین ایرلاین در ژاپن می باشد. شرکت هواپیمایی مذکور در سال 1952 میلادی تأسیس گشته و در حدود 80 مسیر بین المللی و 110 مسیر داخلی پروازهای خود را به انجام می رساند. این ایرلاین از سال 1999 جزوی از اتحاد ستاره (Star Alliance) بوده و برنامه های پروازی پشت سرهم آن یعنی (ANA Mileage Club)، دارای بیش از 29 میلیون عضو است. این شرکت هواپیمایی اولین مشتری و بزرگ ترین اپراتور هواپیماهای بوئینگ 787 نیز می باشد.

پرواز با محبوب ترین شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی و خریداری بلیط هواپیما و انتخاب بهترین آن ها، خواهد توانست لذت شما از سفر هوایی تان دو چندان کرده و همچنین با توجه با سابقه درخشان این شرکت های هواپیمایی، پروازی آسان، امن و لذت بخش را برایتان وعده دهد. پس با مطالعه این مطلب و شناخت شرکت های هواپیمایی ذکر شده، با خیالی آسوده سفرهای هوایی خود را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید