مراکز خرید اهواز

اهواز از جمله شهرهای زیبای ایران با آب و هوایی گرم است. گرمایی لذت بخش که تاثیر خود را بر خلق و خوی اهالی شهر گذاشته و اهوازی ها را جزو خونگرم ترین و خوش برخوردترین مردم ایران کرده است.

0
26
معرفی مراکز خرید اهواز
مراکز خرید اهواز
مراکز خرید اهوازReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 6Rating: 4.0مراکز خرید اهواز و تجربه خریدی دلچسب در شهر مردمان خونگرم.مراکز خرید اهواز دانستنش خالی از لطف نیست چراکه هدف بسیاری از مسافرانی که بلیط هواپیما اهواز می خرند، بازدید از فروشگاه ها و مراکز خرید این شهر است.

با مراکز خرید اهواز بیشتر آشنا شوید

اهواز از جمله شهرهای زیبای ایران با آب و هوایی گرم است. گرمایی لذت بخش که تاثیر خود را بر خلق و خوی اهالی شهر گذاشته و اهوازی ها را جزو خونگرم ترین و خوش برخوردترین مردم ایران کرده است. گرچه آب و هوای گرم مانع سفر به این شهر در ایام تابستان می شود اما در فصول سرد سال آب و هوای گرم اهواز چیزی جر لذت همراه نخواهد داشت. هدف بسیاری از مسافرانی که بلیط هواپیما اهواز می خرند، بازدید از فروشگاه ها و مراکز خرید این شهر است. افرادی که چندین بار به اهواز سفر کرده اند حتما با مراکز خرید شهر آشنایی دارند اما سفر اولی های خریدار بلیط هواپیما به سوی اهواز اطلاعی از مراکز خرید اهواز ندارند پس بهتر است قبل از سفر کمی با مراکز خرید اهواز آشنا شوند.

بازار کاوه

معرفی مراکز خرید اهواز
مراکز خرید اهواز

آدرس: حد فاصل طالقانی و خیابان امام خمینی، خیابان کاوه

اگر می خواهید حال و هوای مردم اهواز و دنیای رنگی رنگی طعم و مزه های اهواز را ببینید باید به بازار کاوه بروید. بازار کاوه نزدیک رود کارون قرار دارد و از آن بازارهایی است که با قدم گذاشتن در آن شور و نشاط زندگی را می توان حس کرد.  در این بازار از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را پیدا خواهید کرد! در هر سمت بازار کاوه مغازه ها و غرفه های مختلفی وجود دارد و دستفروش ها با بساط رنگارنگ خود هیجان و صدا زندگی را به بازار آورده اند. در بازار کاوه می توانید ماهی، سبزی تازه، میوه، ادویه، ترشی و بسیاری اجناس و کالاهای دیگر را تهیه کنید.

✅ بازدید از مقاله صفر تا صد سفر به اهواز

مرکز خرید زیتون

معرفی مراکز خرید اهواز
مراکز خرید اهواز

آدرس: فلکه سنگر

اگر به دنبال پوشاک، کیف، کفش و لوازم آرایشی و بهداشتی با کیفیت و با قیمتی مناسب هستید، حتما سری به مرکز خرید زیتون بزنید. این مرکز خرید از محبوب ترین و شناخته شده ترین مراکز خرید اهواز است به طوری که اگر از اهوازی ها بخواهید چند مرکز خرید را به شما معرفی کنند، قطعا مرکز خرید زیتون یکی از آن ها خواهد بود.

مرکز خرید هیراد

آدرس: پادادشهر

هیراد مرکز خریدی است که آقایان شیفته اش خواهند شد. این مرکز خرید منبع لوازم الکتریکی است. از یک سیم ساده بگیرید تا قطعات پیچیده کامپیوتر را در این مرکز خرید پیدا خواهید کرد.

مرکز خرید امام رضا

آدرس: کیانپارس، نبش خیابان میهن

یکی از بازارهای دوست داشتنی ومورد علاقه اهوازی ها بازار رضا است. این بازار مثل شهر فرنگی است که با تنوع اجناس شما را  در دنیای خود غرق خواهد کرد. فرقی نمی کند به دنبال لباسی زیبا باشید یا مبلی راحت برای خانه؛ همه را در بازار اام رضا پیدا خواهید کرد.

بازار کارون

آدرس: خیابان نادری

یکی از پر بازدیدترین و شلوغ ترین بازارهای اهواز، بازار کارون است. بازاری که از تنوع اجناس فوق العاده برخوردار است و هر جنس و کالایی با قیمت ها و کیفیت های مختلف را در آن پیدا خواهید کرد.  پوشاک، کیف و کفش، اسباب بازی، کالاهای تزییناتی و لوازم آرایش تنها بخشی از کالاهای بازار کارون هستند. بازار کارون موقعیت مکانی خوبی هم دارد و در کنار آن چندین مغازه و فروشگاه دیگر وجود دارند که سر زدن به آن ها خالی از لطف نخواهد بود.

سیتی ستنر مهزیار

آدرس: خیابان حجت

در میان بازارهای اهواز سیتی سنتر مهزیار حال و هوای دیگری دارد. این مرکز خرید بر خلاف بیشتر بازارهای اهواز که سبک سنتی ای دارند، سیتی سنتر مهزیار فضایی کاملا مدرن و امروزی دارد. سیتی سنتر مهزیار مرکز خریدی 11 طبقه است که دو هایپر مارکت، دو شهربازی، فودکورت و سفره خانه را در کنار مغازه ها فروش پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی و کیف و کفش و غیره دارد.

در ادامه می توانید با برنامه سفر اهواز ۳ روزه آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید