مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول

میدان تقسیم استابول منطقه شناخته شده ای است که نیازی به تعریف و توصیف ندارد. کمتر فردی پیدا می شود که به ترکیه سفر کند اما سری به میدان تقسیم نزند، به ویژه این که اطراف این میدان را فروشگاه ها و مغازه های مختلف با اجناس متنوع و با کیفیت گرفته است.

0
51
معرفی مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول
مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول
مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبولReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 20Rating: 4.5مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول در کشور ترکیه را بیشتر بشناسید.مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول منطقه شناخته شده ای است که نیازی به تعریف و توصیف ندارد و یکی از اهداف اصلی بازدید گردشگران است.

آشنایی با مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول

میدان تقسیم استابول منطقه شناخته شده ای است که نیازی به تعریف و توصیف ندارد. کمتر فردی پیدا می شود که به ترکیه سفر کند اما سری به میدان تقسیم نزند، به ویژه این که اطراف این میدان را فروشگاه ها و مغازه های مختلف با اجناس متنوع و با کیفیت گرفته است. به عبارتی می توان گفت از اصلی ترین دلایل بازدید خریداران بلیط هواپیما تهران استانبول از این میدان همین فروشگاه ها و مراکز خرید است. اگر شما هم قصد رزرو بلیط هواپیما و سفر به استانبول را دارید بد نیست نگاهی به مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم بیاندازیم.

مرکز خرید بی اغلو ایش استانبول

یکی از دلایل پر بازدید بودن میدان تقسیم وجود فروشگاه های برندهای معتبر است هرچند گاهی اوقات قیمت اجناس این برندها ممکن است بالا باشد و ذوق و شوق خرید را از بین ببرد. اما این به این معنا نیست که باید قید خرید اجناس برند را بزنید! کافی است سری به مرکز خرید بی اوغلو بزنید تا وارد دنیای اجناس برند با قیمت های ارزان و مناسب شوید. بی اوغلو در خیابان استقلال قرار دارد که انتهای آن به میدان تقسیم می رسد. در این مرکز خرید اجناس و کالاها هم به صورت عمده و هم به صورت خرده به فروش می رسد. بی اوغلو مرکزی است که خرید از آن یک باید است!

مرکز خرید جواهر

معرفی مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول
مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول

اگر از مسافران ترکیه بخواهید چند مرکز خرید در استانبول را معرفی کنند، قطعا مرکز خرید جواهر یکی از آن ها خواهد بود. جواهر تنها دو ایستگاه از میدان تقسیم فاصله دارد و 245 مغازه آن توسط برندهای مطرح و شناخته شده ترکیه و اروپا پر شده اند. اگر از خرید کردن خسته شدید، می توانید به رستوران و کافی شاپی که در همین مرکز خرید وجود دارد زده و گلویی تازه کرده  با غذایی خوشمزه انرژی بگیرید. جواهر علاوه بر فروشگاه های لباس، امکانات تفریحی مانند سینما هم دارد.

✅ بازدید از مقاله بهترین مراکز خرید استانبول

مرکز خرید ترکوز

ترکوز یکی از مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول است که شاید زرق و برق آنچنانی پاساژهای جدید را نداشته باشد اما از نظر کیفیت اجناس چیزی کم از آن ها ندارد. بعلاوه کالاها و اجناس موجود در این مرکز خرید قیمت ارزان و مناسب تری نسبت به سایر مراکز خرید دارند. اگر سری به مرکز خرید ترکوز بزنید قطعا دست خالی برنخواهید گشت.

مرکز خرید فروم

معرفی مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول
مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول

بزرگ ترین و بهترین مرکز خریدی که در استانبول می توان پیدا کرد، مرکز خرید فروم است. این مرکز خرید با آن که فاصله نسبتا زیادی تا میدان تقسیم دارد اما ارزش وقت گذاشتن و رفتن را دارد. در این مرکز خرید 495.000 متر مربعی، 280 نوع از برندهای داخلی و خارجی را از کوتون گرفته تا ال سی وایکیکی، کالینز، برشکا، منگو، استرادیواریوس و پیرگاردین  پیدا خواهید کرد. پس اگر برندباز هستید، به هیچ وجه خرید از فروم را از دست ندهید. همچنین فروم انواع امکانات تفریحی را نیز ایجاد کرده تا اگر حوصله تان سر رفت با کمی تفریح و بازی سرحال شوید.

مرکز خرید هازوپولو

هازوپولو مرکز خریدی است که با فاصله ای نسبتا کم از میدان تقسیم استانبول قرار گرفته و سردر قدیمی اش این مرکز خرید را از سایر مراکز متمایز کرده است. هازوپولو با پاساژهایی که اطراف میدان تقسیم می بینید متفاوت است. در هازوپولو خبر از زرق و برق های آن چنانی نیست و پاساژ حال و هوایی قدیمی دارد و شما را به بازارهای قدیمی ترکیه خواهد برد. در این مرکز خرید انواع برندهای محلی را پیدا خواهید کرد. حتی اگر قصد خرد هم نداشته باشید باز بهتر است سری به مرکز خرید هازوپولو بزنید چون این پاساژ چهره قدیمی ای از استانبول را به شما نمایش خواهد داد که در هرجایی نمی توان دید.

مرکز خرید هالپ

معرفی مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول
مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول

از دیگر مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول پاساژ هالپ است که در فاصله 650 متری از میدان تقسیم قرار دارد. هالپ پاساژی نسبتا قدیمی است که از سال 1885 میلادی فعال است و در آن برندهای محلی ترکیه را می توان یافت. هالپ 6 ورودی متفاوت دارد و ساختمان آن به دلیل قدیمی بودنش جذاب است. حتی اگر قصد خرید هم ندارید باز پیشنهاد می کنیم بازدید از هالپ و حال و هوای سنتی آن را از دست ندهید.

در ادامه می توانید با جمعه بازار استانبول آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید