مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آسان تر شدن کارها، دیگر کمتر کسی است که حتی برای خرید لوازم ضروری هم بخواهد از خانه خارج شود. تمامی شرکت ها به اهمیت داشتن سیستم خرید و فروش آنلاین پی برده اند و در حال حاضر بسیاری از این شرکت ها چه بزرگ و چه کوچک دارای سیستم خرید و رزرواسیون آنلاین هستند.

0
65
معرفی مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما
مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما
مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیماReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 20Rating: 4.5مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و مراحل آسان برای رزرو بلیط هواپیما.مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما راحتی مسافران است تا در هر زمان و هر مکان که فرصت داشتند یا برایشان مناسب بود بتوانند بلیط هواپیما تهیه کنند.

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما چه هستند؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آسان تر شدن کارها، دیگر کمتر کسی است که حتی برای خرید لوازم ضروری هم بخواهد از خانه خارج شود. تمامی شرکت ها به اهمیت داشتن سیستم خرید و فروش آنلاین پی برده اند و در حال حاضر بسیاری از این شرکت ها چه بزرگ و چه کوچک دارای سیستم خرید و رزرواسیون آنلاین هستند. آژانس ها و ایرلاین ها نیز از جمله این شرکت ها هستند. دیگر گذشت آن دوره که گردشگر و مسافر مجبور به حضور در آژانس و خرید بلیط هواپیما بود. امروزه کافی است مسافران سری به سایت ایرلاین ها یا آژانس ها بزنند و پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنند. اما آیا واقعا خرید اینترنتی به ویژه خرید اینترنتی بلیط هواپیما بهتر از خرید حضوری آن است؟ برای پاسخ به این سوال برخی از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما را آورده ایم تا پاسخ سوال تان را پیدا کنید.

راحتی در خرید

یکی از اهداف ایجاد سیستم آنلاین خرید، راحتی مسافران در خرید بلیط هواپیما است تا در هر زمان و هر مکان که فرصت داشتند یا برایشان مناسب بود بتوانند بلیط هواپیما تهیه کنند. شما می توانید در اداره، خانه و یا حتی در حال پیاده روی با استفاده از موبایل یا تبلت خود بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر خود را تهیه کنید. به عبارتی دیگر مسافران در هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت شبانه روز امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما را خواهند داشت. از طرفی با خرید اینترنتی بلیط هواپیما دیگر نیازی به طی مسافت طولانی، تحمل ترافیک سنگین، چراغ قرمزهای طولانی و پیدا کردن جای پارک مناسب، منتظر شدن برای دریافت خدمات و یا تحمل استرس و فشار برای خرید آنی بلیط هواپیما نخواهید داشت.

✅ بازدید از مقاله انتخاب بهترین زمان پرواز با هواپیما

قیمت ها

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما می توانید آزادانه بین ایرلاین ها و آژانس ها گشته و قیمت مناسب را پیدا کنید. مسافرانی که به صورت حضوری به آژانس ها مراجعه می کنند این آزادی و حق انتخاب را ندارند و مجبورند ایرلاینی که کانتر فروش پیشنهاد می کند را انتخاب کنند بدون آگاهی از قیمت سایر ایرلاین ها. در صورتی که خرید اینترنتی بلیط هواپیما این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید بین ایرلاین های مختلف چرخی زده و قیمت ها را مقایسه کنید درنهایت بلیط هواپیما با قیمت مناسب را تهیه کنید. همچنین خرید اینترنتی این امکان را می دهد تا با حوصله کافی و در آرامش کامل و پس از مقایسه ایرلاین ها با یکدیگر و خدمات و مزایایی که ارائه می دهند بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر خود را تهیه کنید.

چک این سریع

معرفی مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما
مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

با خرید آنلاین بلیط هواپیما در زمانتان هم صرفه جویی خواهد شد. اگر پروازتان داخلی باشد امکان تهیه بلیط هواپیما از 24 ساعت قبل از پرواز تا یک ساعت قبل از پرواز را خواهید داشت. مسافران بین المللی هم امکان رزرو پرواز و بلیط هواپیما از بیست و چهار ساعت تا دو ساعت قبل از پرواز را خواهند داشت. برای این کار کافی است سری به وب سایت ایرلاین مورد نظر زده و با وارد کردن اطلاعات خود، پرواز مورد نظر را رزرو کنید؛ سپس از کارت پرواز خود پرینت بگیرید.جالب است بدانید که برخی از ایرلاین ها پا را فراتر گذاشته و برای راحتی هرچه بیشتر مسافران خود، بارکد کارت پرواز را مستقیما به موبایل مسافر می فرستند.

تغییر یا استرداد بلیط

تغییر و یا استرداد بلیط هواپیما از جمله کارهای طاقت فرسا است به ویژه این که مجبور شوید برای اعمال تغییرات به آژانس هواپیمایی مراجعه کنید. اما اگر از طریق خرید اینترنتی بلیط خود را تهیه کرده باشید، تغییر و یا کنسل کردن آن بسیار راحت تر خواهد بود. برای این کار کافی است سری به وب سایت ایرلاین زده و با وارد کردن اطلاعات پرواز خود وارد سایت شوید. سپس می توانید تغییرات مورد نظر خود اعم از تغییر روز پرواز یا کلاس پروازی را اعمال کنید.

در ادامه هم می توانید با روش های کنسل کردن بلیط هواپیما آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید