معرفی خانواده ایرباس A330

حتماً تاکنون اتفاق افتاده است که بلیط هواپیما خریداری کرده و پرواز خود را با یکی از هواپیماهای خانواده ایرباس انجام دهید. اگر این‌چنین است، پس، از کیفیت و کارایی هواپیماهای مختلف این شرکت اطلاعی هرچند کم، را دارید. اما اگر می‌خواهید پس از خریداری بلیط هواپیما، با هواپیماهای ایرباس آشنا شده و با خیالی آسوده پرواز خود را انجام دهید، بهتر است مطالب سایت سفرستان در مورد هواپیماهای این شرکت را مطالعه نمایید.

0
34
آشنایی خانواده با ایرباس A330
خانواده ایرباس A330
معرفی خانواده ایرباس A330Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 26Rating: 3.5معرفی خانواده ایرباس A330 - خرید بلیط هواپیما ارزان از اپلیکیشن سفرستانحتماً تاکنون اتفاق افتاده است که بلیط هواپیما خریداری کرده و پرواز خود را با یکی از هواپیماهای خانواده ایرباس انجام دهید. اگر این‌چنین است، پس، از کیفیت و کارایی هواپیماهای مختلف این شرکت اطلاعی هرچند کم، را دارید. اما اگر می‌خواهید پس از خریداری بلیط هواپیما، با هواپیماهای ایرباس آشنا شده - خرید بلیط هواپیما

ایرباس A330

حتماً تاکنون اتفاق افتاده است که بلیط هواپیما خریداری کرده و پرواز خود را با یکی از هواپیماهای خانواده ایرباس انجام دهید. اگر این‌چنین است، پس، از کیفیت و کارایی هواپیماهای مختلف این شرکت اطلاعی هرچند کم، را دارید. اما اگر می‌خواهید پس از خریداری بلیط هواپیما، با هواپیماهای ایرباس آشنا شده و با خیالی آسوده پرواز خود را انجام دهید، بهتر است مطالب سایت سفرستان در مورد هواپیماهای این شرکت را مطالعه نمایید.

آشنایی خانواده با ایرباس A330
خانواده ایرباس A330

در این مطلب سعی خواهیم کرد تا شما را با خانواده هواپیماهای A330 شرکت ایرباس آشنا نماییم. پس پیشنهاد می‌شود تا آخر مطلب ما را همراهی کنید.

هواپیماهای A330، از زمان انجام دادن اولین پرواز خود، نمونه‌ای از هواپیماهای ابداعی بودند که کیفیت و کارایی عالی را برای مسافرینی که بلیط هواپیما خریداری کرده و پرواز خود را با این هواپیماها انجام می‌دهند، ارائه می‌دهد. این هواپیماها به‌عنوان یکی از اعضای خانواده هواپیماهای بدنه پهن و بزرگ شرکت ایرباس، از بودجه سالیانه 150 میلیون یورویی بهره می‌برند- که آخرین پیشرفت‌های انجام‌شده بر روی خانواده هواپیماهای A350 و A380 را گرد هم آورده تا موقعیت خود به‌عنوان بهترین در رده خود را حفظ کرده و از رقیبان خود پیشی بگیرد.

طراحی هواپیماهای خانواده A330

آشنایی خانواده با ایرباس A330
خانواده ایرباس A330

با ظهور موتورهای جدید (NEO)، خانواده A330 به رشد باقدرت و بی‌همتای خود ادامه می‌دهد. پیشرفت‌های تکنولوژیکی که در موتورهای مدرن و طراحی بال این هواپیماها انجام شده، بر عملکرد این هواپیماها می‌افزاید و نتیجه آن مصرف سوخت کمتر درعین‌حال کمک به محیط و آلودگی کمتر محیط‌زیست، می‌باشد.

کابین‌های هواپیماهای خانواده A330

آشنایی خانواده با ایرباس A330
خانواده ایرباس A330

خانواده A330 به تعهد شرکت ایرباس برای خلق راحت‌ترین کابین برای مسافران و خدمه هواپیماها، ادامه داده و سعی در عملی کردن آن دارد. کسانی که بلیط هواپیما خریداری کرده و پرواز خود را در یکی از هواپیماهای خانواده A330 به انجام می‌رسانند، قادر خواهند بود تا از فضای شخصی اضافی موجود در کابین‌های پهن و صندلی‌های عریض 18 اینچی لذت ببرند. نورپردازی بی‌نظیر این کابین‌ها محیطی بسیار دلنواز و صمیمانه را برای مسافرین ارائه می‌دهد و حس سفر لاکچری در مسافر را افزایش می‌دهد.

آشنایی خانواده با ایرباس A330
خانواده ایرباس A330

گزینه‌های متنوعی از سرگرمی‌های در طول پرواز، فرصت‌های متعددی را در اختیار مسافر گذاشته و اکنون باوجود ارتباط کامل کابین‌ها با دنیای خارج، به مسافرین این اجازه را می‌دهد تا با دوستان و آشنایان خود در ارتباط بوده و از اخبار و سرگرمی‌های موجود در دنیای مجازی نیز بهره جویند.

هواپیماهای A330neo نیز مدل در دست تولید برای کابین‌های جدید Airspace می‌باشند که آن را به نمونه‌ای عالی از تلاش‌های بی‌وقفه شرکت ایرباس برای ارائه دادن آخرین درجه از راحتی و آسایش برای مسافرین، تبدیل کرده است.

آشنایی خانواده با ایرباس A330
خانواده ایرباس A330

تنها مسافرین هواپیماهای ایرباس نیستند که از نوآوری‌های انجام‌شده توسط این شرکت در طراحی و راحتی کابین بهره می‌برند. بلکه علاوه بر این افراد، خدمه هواپیما نیز می‌توانند از کار در یک محیط بهره برند که برای هرچه بیشتر لذت بردن آن‌ها، بهینه‌سازی شده است. آشپزخانه‌های بی‌نظیر به آماده‌سازی آسان و بهبود سرویس‌های ارائه‌شده در طول پرواز کمک کرده و استراحتگاه‌های راحت مخصوص خدمه هواپیما، بهترین محیط ممکن برای خدمت‌رسانی به مسافرین را فراهم می‌کند.

مدل‌های هواپیماهای خانواده A330

A330-200

این هواپیما که از بیش از 20 سال نوآوری افزایشی بی‌وقفه بهره می‌برد، یکی از مدرن‌ترین و قابل‌اعتمادترین هواپیماهای موجود در جهان می‌باشد. طول بدنه این هواپیما 58.82 متر بوده و در هر پرواز توانایی حمل 247 تا 406 مسافر را دارا می‌باشد. گستره پرواز این هواپیما 13,450 کیلومتر بوده و برای سفرهای بین‌قاره‌ای و طولانی بسیار مناسب است.

این هواپیمای دو راهرویی و با بدنه عریض، فضای شخصی بسیاری را در اختیار مسافرینی که بلیط هواپیما تهیه کرده‌اند گذاشته و کابین مدرن آن توانایی گنجاندن صندلی‌های عریض 18 اینچی را دارد که حتی در رده اقتصادی (Economy Class) درجه‌ای از آسایش و راحتی را در پروازهای طولانی‌مدت برای مسافرین فراهم می‌کند که زبانزد خاص و عام می‌باشد.

A330-300

آشنایی خانواده با ایرباس A330
خانواده ایرباس A330

این هواپیماها که به‌تمامی ‌نقاط جهان از ابر شهرهای بزرگ گرفته تا کوچک‌ترین جزیره‌های رؤیایی سفر کرده و پرواز می‌کنند، به راضی و خشنود نگه داشتن مسافران و همچنین ایرلاین‌ها در سرتاسر جهان ادامه می‌دهند. گستره پرواز این هواپیما 11,750 کیلومتر بوده و همان‌گونه که گفته شد توانایی سفر به اقصی نقاط جهان را دارد. طول بدنه آن 63.66 متر بوده و توانایی گنجاندن 277 الی 440 نفر را در خود دارد.

این هواپیما به‌عنوان یک هواپیمای دو راهرویی با بدنه عریض، به‌اندازه‌ای قابل‌انعطاف می‌باشد که می‌تواند گستره‌ای از گزینه‌های صندلی متفاوت را ارائه داده درحالی‌که راحتی و آسایشی وصف‌ناپذیر را برای آنان که سوار این هواپیما شده‌اند، فراهم می‌کند. کابین این هواپیما همچنین یکی از آرام‌ترین کابین‌های موجود می‌باشد که می‌تواند محیطی ساکت را در طول پرواز برای مسافرین خود خلق کند.

A330-800neo

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

این هواپیما یکی از دو مدل نئو (neo) هواپیماهای خانواده A330 می‌باشد که دارای گستره پرواز 15,094 کیلومتری بوده و طول بدنه آن 58.82 متر است. هواپیمای A330-800neo، هواپیمایی با کارایی بهتر بوده که توانایی حفظ سوخت با استفاده از مصرف پایین خود را دارد. این هواپیما دارای آخرین نسل موتورهای 7000 رولز رویز (Rolls-Royce Trent 7000) به همراه اصلاحات ایرودینامیک متعدد می‌باشد که آن را به یکی از بهترین‌ها تبدیل کرده است.

این مدل از هواپیماهای A330 توانایی گنجاندن 257 مسافر در سه کلاس مختلف را دارا بوده و با یک چیده‌مان متراکم‌تر می‌تواند تا 406 مسافر را در خود جای دهد. بااین‌حال می‌توانید مطمئن باشید که با خریداری بلیط هواپیما و انجام دادن پرواز با این مدل از خانواده A330، هرگز پشیمان نمی شوید.

A330-900neo

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

این هواپیما بزرگ‌ترین هواپیما در بین مدل‌های خانواده A330 بوده، دارای بدنه 63.66 متری می‌باشد و می‌تواند 287 مسافر را در سه کلاس مختلف در خود جای دهد ولی در چیدمان‌ متراکم‌تر توانایی گنجاندن تا 440 مسافر را نیز دارا خواهد بود. گستره پرواز این هواپیما 13,334 کیلومتر است. موتور‌های این مدل دقیقاً همانند مدل A330-800neo بوده و بال‌های آن نیز دارای گوشه‌هایی مخصوص هستند که Sharklet نامیده می‌شوند.

این هواپیما جدید‌ترین مدل خانواده A330 بوده و کارایی آن بهتر از دیگر مدل‌ها می‌باشد و همچنین با دارا بودن قدرت از زمین برخاستن بالا و کشش کمتر و همچنین مصرف سوختی بسیار پایین، یکی از بهترین‌ها در بین هواپیماهای هم‌رده خود می‌باشد و برای کسانی که بلیط هواپیما خریداری کرده و سفر خود را با آن به انجام می‌رسانند، سفری دل‌نشین را وعده می‌دهد.

هواپیمایی انعطاف‌پذیر و قابل‌اطمینان

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

هواپیماهای خانواده A330 ایرباس، توانایی انجام پروازهایی در مسیرهای 30 دقیقه‌ای تا 15 ساعته را دارا بوده و هواپیمایی با کارایی بسیار بالا می‌باشند. این خانواده با یکپارچگی تمام خانواده A350 XWB را تکمیل کرده و یک تجربه مشابه را برای مسافرینی که بلیط هواپیما تهیه می‌کنند ارائه می‌دهد و به خاطر دارا بودن کابینی یکسان، خلبان‌ها به‌سادگی می‌توانند برای به راه انداختن هر دو هواپیماها آموزش ببینند. این مسئله برای ایرلاین‌هایی که هر دو خانواده هواپیماها را خریداری کرده‌اند، سود بسیاری خواهد داشت.

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

روی‌هم‌رفته، می‌توان نتیجه گرفت که هواپیماهای خانواده A330 یکی از بهترین‌ها در بین هواپیماهای هم‌رده خود بوده و با دارا بودن راندمان 99.4 درصدی هر جا که بخواهید بروید، و بلیط هواپیمایتان به هر مقصدی باشد، شما را به مقصد موردنظر خواهد رساند. می‌توانید مطمئن باشید که پس از خریداری بلیط هواپیما یک سفر بسیار راحت و ایمن را با هواپیماهای خانواده A330 ایرباس تجربه خواهید کرد.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: airbus.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید