معروفترین مراکز خرید استانبول

استانبول یکی از مهم‌ترین و مشهورترین مقاصد توریستی دنیا است که در طول سال میزبان گردشگران فراوانی است. این شهر پر بازدید بین دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است.

0
34
معرفی معروفترین مراکز خرید استانبول
معروفترین مراکز خرید استانبول
معروفترین مراکز خرید استانبولReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 23Rating: 4.5معروفترین مراکز خرید استانبول و تجربه خریدی دلچسب در استانبول.معروفترین مراکز خرید استانبول مکان هایی برای تفریح و خرید گردشگران هستند که با برندهای مختلف و متنوع خریداران زیادی را به سوی استانبول می کشانند.

با معروفترین مراکز خرید استانبول ترکیه آشنا شوید.

استانبول یکی از مهم‌ترین و مشهورترین مقاصد توریستی دنیا است که در طول سال میزبان گردشگران فراوانی است. این شهر پر بازدید بین دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است. قدمت و تاریخ طولانی آن در کنار مدرنیته امروز ترکیب بسیار جالبی ایجاد و استانبول را به یکی از زیباترین مقاصد برای خرید بلیط هواپیما تبدیل کرده است. این شهر به دلیل قدمت طولانی خود و آثار و جاذبه هایی که دارد توانسته توجه گردشگران در سرتاسر دنیا را به خود جذب کند اما چیزی که بیشتر از این آثار و جاذبه ها نگاه گردشگران را به خود جذب کرده و بازارها و مراکز خرید استانبول است. بازار هایی که اجناس متنوع تر و ارزان قیمت تری نسبت به سایر نقاط دنیا دارند. گرچه استانبول پر از بازارها و مغازه های مختلف است اما برخی از مراکز خرید آن شناخته شده تر و معروف تر هستند. اگر از خریداران بلیط هواپیما تهران استانبول هستید با ما باشید تا با معروفترین مراکز خرید استانبول آشنا شوید.

درباره استانبول

معرفی معروفترین مراکز خرید استانبول
معروفترین مراکز خرید استانبول

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای توریستی ترکیه است و با جمعیت ۱۵ میلیون و ۲۹ هزار و ۲۳۱ نفری خود عنوان دومین شهر بزرگ و پرجمعیت را به خود اختصاص داده است. به جرأت می توان گفت استانبول شهر رویایی گردشگران در تمام دنیاست. این شهر بزرگ میعادگاه شرق و غرب است. جایی که تاریخ، فرهنگ، معماری و ذائقه غذایی شرق و غرب به یکدیگر پیوند خورده و محیطی شگفت انگیز ایجاد کرده اند که باعث شده گردشگران بارها و بارها به دیدن این شهر بروند.

مرکز خرید وادی استانبول

معرفی معروفترین مراکز خرید استانبول
معروفترین مراکز خرید استانبول

مرکز خرید وادی استانبول یکی از مهم ترین، معروف ترین، بهترین و لوکس ترین مراکز خرید استانبول است که در طول سال شاهد برگزاری فعالیت های تبلیغاتی و حضور گردشگران فراوانی است. مرکز خرید وادی استانبول در یکی از با ارزش ترین مناطق استانبول در سمت اروپایی این شهر در منطقه مسلک واقع شده است. این مرکز خرید حدود ۴ کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد و بسفر در فاصله ۵ دقیقه ای مرکز خرید قرار گرفته و فاصله آن با فرودگاه بین المللی استانبول بیست دقیقه است. مرکز خرید وادی استانبول محوطه نسبتاً بزرگی دارد که چند رستوران بین المللی، کافه های شناخته شده و حوض فواره های رقصان در آن به چشم می خورد.

✅ بازدید از مقاله مراکز خرید نزدیک میدان تقسیم استانبول

مرکز خرید مال استانبول (مال آف استانبول)

مرکز خرید مال استانبول ترکیه
مرکز خرید مال استانبول

مرکز خرید مال استانبول یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول با ۳۵۰ مغازه است که در آن مهمترین برند های بین المللی و برندهای ترکیه ای را خواهید یافت. این مرکز خرید در سال ۲۰۱۴ افتتاح و با الهام از شهر استانبول طراحی شده است. این مرکز خرید دارای بزرگترین پارک تفریحی سرپوشیده و بزرگترین سینما بین مجموعه های تجاری ترکیه است. مرکز خرید مال استانبول در منطقه باشاک شهیر ترکیه واقع شده است.

مرکز خرید زورلو

مرکز خرید زورلو استانبول
مرکز خرید زورلو

 مرکز خرید زورلو یکی دیگر از مراکز خرید معروف استانبول است که در بخش اروپایی شهر، در منطقه زیبای بشیکتاش واقع شده است. مرکز خرید زورلو یکی از لوکس ترین و ارزشمندترین مراکز خرید استانبول است در این مرکز خرید انواع برندهای بین المللی مانند دیور، پرادا و لویی ویتون در کنار سایر برندهای اروپایی و ترکیه ای وجود دارد. همچنین زورلو پارک موضوعی بسیار زیبایی دارد که کودکان می ‌توانند در آن تفریح کنند. جالب است بدانید که خوانندگان ترکیه ای و بین المللی مطرحی در این مرکز خرید اجرا داشته اند.

مرکز خرید ایستینیه پارک

مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول
مرکز خرید ایستینیه پارک

ایستینی پارک یکی دیگر از مراکز خرید معروف استانبول است که در منطقه ساریر بخش اروپایی استانبول قرار گرفته است. این مرکز خرید چهار طبقه با ۳۰۰ مغازه محصولات انواع برندهای ترکیه ای و اروپایی مانند دیور، شنل، کارتیر و چندین برند دیگر را در اختیار بازدیدکنندگان اش قرار داده است. در این مرکز خرید انواع رستوران ها، مغازه های شیرینی فروشی، کافه ها، سینما، مراکز تفریحی کودکان، اسباب بازی فروشی، مبلمان و بسیاری امکانات و محصولات دیگر وجود دارد. به طور خلاصه بخواهیم بگوییم بازدید از مرکز خرید ایستینیه پارک هم فال است هم تماشا.

مرکز خرید آکوا فلوریا استانبول

مرکز خرید آکوا فلوریا استانبول از جمله زیباترین مراکز خرید استانبول است. این مرکز خرید نزدیک فرودگاه بین المللی آتاتورک و در امتداد ساحل فلوریا( یکی از مهمترین مناطق توریستی استانبول) واقع شده است. آکوا فلوریا در سال ۲۰۱۲ در فضایی ۵۰ هزار متر مربعی افتتاح شد. این مرکز خرید ۱۴۵ مغازه از انواع برندهای بین المللی ترکیه ای را در کنار چندین رستوران، کافه، سینما و آمفی تئاتر روباز دارد. بازدید از مرکز خرید آکواریوم فلوریا استانبول کامل نخواهد شد مگر اینکه از آکواریوم مشهور استانبول که در طبقه اول این مرکز خرید قرار دارد بازدید کنید.

مرکز خرید عمار اسکوئر مال استانبول

مرکز خرید عمار یکی از بزرگترین و زیباترین مراکز خرید استانبول است که در بخش آسیایی استانبول در منطقه اسکودار قرار گرفته است.  این مرکز خرید ۴۰ هزار متر مربعی در فاصله ۲۰ دقیقه‌ای از ساحل قرار دارد. امار یکی از تازه تاسیس ترین مراکز خرید استانبول است که در سال ۲۰۱۷ با مجموعه ای از برندهای لوکس و با کیفیت بین المللی مانند کارتیر، گوچی و هرمس افتتاح شد.

در ادامه می توانید با بازارهای دست دوم استانبول آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید