مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها

طبیعت همیشه تاثیر مثبتی بر سلامت روان انسان ها دارد چه به خاطر مناظر زیبا، بو و صدایش باشد یا صرفا به خاطر دور بودن از محیط شهری و زندگی روزانه، این تاثیر تا مدت ها خود را با اخلاق خوب و روحیه مثبت افراد، نشان می دهد. شاید به همین دلیل است که امروزه بسیاری از ما به دریاها، کوه ها و جنگل ها پناه می بریم.

0
19
معرفی مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها
مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها
مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه هاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 12Rating: 4.0مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها و طعم لذتبخش سفر.مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها معرفی شده تا فکرتان را از محیط اطراف دور کنید و صدای آب یکی از آرامبخش ترین صداهای روی زمین را بشنوید.

آشنایی با مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها

طبیعت همیشه تاثیر مثبتی بر سلامت روان انسان ها دارد چه به خاطر مناظر زیبا، بو و صدایش باشد یا صرفا به خاطر دور بودن از محیط شهری و زندگی روزانه، این تاثیر تا مدت ها خود را با اخلاق خوب و روحیه مثبت افراد، نشان می دهد. شاید به همین دلیل است که امروزه بسیاری از ما به دریاها، کوه ها و جنگل ها پناه می بریم. زندگی واقعی برای ما پر از استرس و فشارهای عصبی مختلفی است که در نهایت یک روز ما را از پا درآورده و باعث می شود تا به دنبال راه فراری برای خلاصی از زندگی باشیم. راه های فرار بسیاری وجود دارد اما اگر فرصتش را داشته باشید، رزرو بلیط هواپیما برای مقاصد خاص و ماهیگیری در دریاچه ها بهترین گزینه است. شاید بدانید که طبیعت باعث می شود فکرتان را از محیط اطراف دور کنید و صدای آب یکی از آرامبخش ترین صداهای روی زمین است، پس می توان حدس زد که ماهیگیری در دریاچه ها تا چه اندازه می تواند تاثیر مثبتی بر ذهن و روحیه تان بگذارد. چون تمامی عوامل لازم برای یک روز دلپذیر و پر آرامش را یکجا دارد. چوب ماهیگیری و سطل ماهی ها را بردارید تا به دل جاده بزنیم برای رفتن به مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها.

دریاچه تکسوما، اکلاهما، تگزاس

معرفی مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها
مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها

یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین دریاچه های آمریکا دریاچه تکسوما در تگزاس است. این دریاچه به لطف آب شور دریچه سرخ که به آن (تکسوما) می ریزد، منطقه ای جذاب برای ماهیگیران آب های شور است چون گونه های مختلف ماهی ها در آن زندگی و رفت و آمد می کنند. درواقع این دریاچه یکی از هفت دریاچه تگزاس است که ماهی هایش به صورت طبیعی زاد و ولد می کنند. بازدید کنندگان این دریاچه به جز ماهیگیری، امکان شنا و اسکی سواری در آن را هم خواهند داشت. از گزینه های اقامتی مختلفی که در اطراف دریاچه وجود دارد، اقامت در شهر دنیسون پیشنهاد می شود. این شهر مرکز فرهنگی کشور بوده و مغازه های آنتیک، سالن تئاتر های تاریخی، فروشگاه های صنایع دستی و غیره فراوان و جذابی برای بازدید دارد.

دریاچه سیلوان، داکوتای جنوبی

معرفی مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها
مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها

دریاچه سیلاوان نگین پادشاهی پارک کاستر است. این پارک در سال 2007 در فیلم “گنجینه ملی2: کتاب رازها” هم حضور داشته و به همین دلیل شاید به نظرتان آشنا بیاید. این دریاچه منظره ای تماشایی دارد و محلی فوق العاده برای ماهیگیری ماهی های قزل آلای قهوه ای و قزل آلای رنگین کمانی است. بعلاوه این دریاچه ساحل شنا داشته و بازدید کنندگان امکان کرایه کانو و قایق های پارویی را برای انجام فعالیت های آّبی خواهند داشت. علاوه بر این، مسیرهای کوه پیمایی و پیاده روی و محلی خاص برای کمپینگ از جمله امکانات و فعالیت های موجود در این دریاچه است.

✅ بازدید از مقاله زیباترین دریاچه های رنگی دنیا

ماموت لیکس، کالیفرنیا

معرفی مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها
مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها

یکی از محبوب ترین مقصدها برای تعطیلات، دریاچه ماموت در کالیفرنیا است. دور تا دور این دریاچه را کوه ها گرفته اند و اطراف آن درختان سرسبزی هستند که منظره فوق العاده رمانتیک و زیبایی را برای عکاسی، ماهیگیری و استراحت ایجاد کرده است. آب های دریاچه ماموت محل زندگی قزل آلای قهوه ای، رنگین کمانی و جویباری است که برای ماهیگیری عالی هستند. دیگر فعالیت های موجود در دریاچه عبارتند از کایاک سواری، کوه پیمایی و دوچرخه سواری کوهستان.

دریاچه اوکی چوبی، فلوریدا

دریاچه اوکی چوبی که گاها به آن دریای فلوریدا هم می گویند، بهترین ماهی ها برای ماهیگیری را دارد. این دریاچه با 730 مایل مربع وسعت بزرگ ترین دریاچه فلوریدا هم به شمار می رود. گذشته از این که دریاچه اوکی چوبی جزو مقاصد محبوب آخر هفته ها است، ماهیگیران در این دریاچه شانس صید ماهی های بزرگ راخواهند داشت.

دریاچه چمپلین، نیویورک/ ورمونت

بلیط هواپیما نیویورک؛ دریاچه چمپلین یکی از مشهورترین دریاچه ها است که هیولای دریایی آن مدت ها است توجه بسیاری حتی اف بی آی را به خود جلب کرده است. اما این دریاچه تنها به خاطر هیولای دریای اش مشهور نشده. این دریاچه محل زندگی گونه های مختلفی از ماهی های قزل آلا، سالمون، گربه ماهی و غیره است. به عبارتی می توان گفت چمپلین باغی پر نعمت برای ماهیگیران است.

گرند لیک، کلرادو

معرفی مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها
مقاصد برتر ماهیگیری در دریاچه ها

بزرگ ترین دریاچه کلرادو بهشتی پر از ماهی های مختلف مانند قزل آلا و غیره برای ماهیگیران است. در کنار دریاچه سواحل زیبایی هم برای استراحت و شنا هستند. پیاده راه چوبی تاریخی در روستای دریاچه گرند لیک بیش از 60 مغازه، بوتیک و غیره دارد که نظر بازدیدکنندگان دریاچه را به خود جلب می کند.

در ادامه می توانید با مقاصد گردشگری روستایی در دنیا آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید