بهترین مقاصد سفر برای دوستداران ساعت

از موزه های جذاب گرفته تا بوتیک هایی که ساعت های عجیب کمیاب می فروشند، دنیا چیزهای زیادی برای ارائه به دوستداران ساعت دارد. شما شاید به ساعت بسیارعلاقه مند هستید یا حتی کلکسیون ساعت دارید با این حال این علاقه باعث نمی شود که بلیط هواپیما بخرید و با هدف خرید ساعت یا دیدار ازبوتیک های برندهای مشهور یا تماشای موزه های ساعت سفر کنید.

0
11
معرفی مقاصد سفر برای دوستداران ساعت
مقاصد سفر برای دوستداران ساعت
بهترین مقاصد سفر برای دوستداران ساعتReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 18Rating: 4.0بهترین مقاصد سفر برای دوستداران ساعت را بیشتر بشناسید.مقاصد سفر برای دوستداران ساعت معرفی شده تا با هدف خرید ساعت یا دیدار ازبوتیک های برندهای مشهور یا تماشای موزه های ساعت سفر کنید.

با بهترین مقاصد سفر برای دوستداران ساعت آشنا شوید.

از موزه های جذاب گرفته تا بوتیک هایی که ساعت های عجیب کمیاب می فروشند، دنیا چیزهای زیادی برای ارائه به دوستداران ساعت دارد. شما شاید به ساعت بسیارعلاقه مند هستید یا حتی کلکسیون ساعت دارید با این حال این علاقه باعث نمی شود که بلیط هواپیما بخرید و با هدف خرید ساعت یا دیدار ازبوتیک های برندهای مشهور یا تماشای موزه های ساعت سفر کنید. اگر این طور فکر می کنید بسیار در اشتباه هستید. بسیاری از مکان ها و مقصدهای گردشگری جذاب در دنیا وجود دارند که با علاقه شما به ساعت بسیار سازگار هستند. در این مطلب سفرستان چند مورد از بهترین مقاصد برای دوستداران ساعت در جهان را معرفی خواهیم کرد.

فهرست مطالب موجود در این مقاله

ژنو

با دیدن این لیست ژنو احتمالاً اولین حدس شما بوده است، بنابراین بیایید این کار را تمام کنیم. ژنو مقر اصلی شرکت های مارک های ساعت بی شماری است چند مورد از این شرکت ها  – Vacheron Constantin، Patek Philippe، Chopard، F.P. Journe و Piaget  هستند. ژنو در عین حال میزبان برخی از چشمگیرترین بوتیک های ساعت کره زمین است. اگر به این کشور سفر کردید و به ساعت علاقه دارید حتما برای تماشای این بوتیک ها وقت بگذارید.

گلشات

تقریباً دو ساعت از شمال پراگ و سه ساعت از جنوب برلین ، گلشات منطقه ای است که در سفرهای معمولی از آنجا عبور نمی کنید ولی اگر به ساعت علاقه دارید این سفر کوتاه چند ساعته ارزشش را خواهد داشت. اینجا خانه برند های بزرگی مانند IWC و Zenith نیست. در عوض مارک های جالبی مانند Sinn ، Glashuette Original ، Tutima و Nomos پیدا خواهید کرد که همگی این منطقه را به عنوان خانه معرفی ادعا می کنند.

توکیو

وقتی زمان صحبت از تاریخ ساعت  فرا می رسد می توانیم تمام روز را درباره سوئیس و آلمان صحبت کنیم. برای برداشتی متفاوت از این موضوع، چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن در توکیو ، قلب ساعت سازی ژاپنی وجود دارد. موزه ساعت Seiko برای این موضوع جالب است. فراتر از آن، موزه ملی طبیعت و علوم توکیو یک بخش کامل را به ساعت سازی اولیه و مدرن اختصاص داده است.  اگر می خواهید بیشتر در ژاپن بگردید، یک سفر سه ساعته با قطار به ناگانو شما را به موزه ساعت ماتسوموتو می رساند  که بزرگترین مجموعه ساعتهای تولیدی این کشور با اهمیت تاریخی را در خود جای داده است.

✅ بازدید از مقاله مقاصد توریستی برای عاشقان کتاب

میامی

معرفی مقاصد سفر برای دوستداران ساعت
مقاصد سفر برای دوستداران ساعت

منطقه طراحی میامی طی یکی دو دهه اخیر به سرعت رشد کرده است به طوری که می تواند به راحتی در هر روز هفته با Rodeo Drive یا Madison Avenue رقابت کند. اگر به دنبال ساعت مچی گران قیمت بعدی خود هستید، می توانید هر چیزی را از اینجا پیدا کنید. از Audemars Piguet گرفته تا Zenith و همه چیز در این منطقه پیدا می شود. این شهر حتی میزبان یک بوتیک خاص برای برند پرشکوه و کمیاب Parmigiani Fleurier است.

هنگ کنگ

معرفی مقاصد سفر برای دوستداران ساعت
مقاصد سفر برای دوستداران ساعت

تجربه خرید ساعت در هنگ کنگ تجربه کاملا متفاوتی است که به ارزش تجربه کردن را دارد. مگا بوتیک هایی را که فقط ده ها ساعت در آن قرار دارند فراموش کنید. در هنگ کنگ، ردیف هایی روی صفحات گلدان های شیشه ای را مشاهده می کنید که با رولکس، امگا، بریتلینگ و سایر مارک های درجه یک پر شده اند که ساعت ها در آنها بسته بندی شده است مثل اینکه هر مورد یک قوطی ساردین باشد. هر بوتیک میلیون ها دلار سهام دارد. در شهری با یکی از بالاترین نرخ اجاره های تجاری روی کره زمین، هنوز هم می توانید حداقل یک بوتیک مستقل و فروشنده مجاز برای مارک هایی مانند Rolex و Patek Philippe در شعاع دو یا سه بلوک ببینید. بهترین قسمت؟ همیشه می توانید برای قیمت محصول چانهبزنید یا همان ساعت را با قیمت مناسب تریپیدا کنید.

لندن

لندن برای انواع مختلف خریداران ساعت محل مناسبی است.  همه برند های بزرگ در اینجا بوتیک دارند و به لطف تأثیری که رای Brexit بر پوند انگلیس گذاشته است، همه آنها قیمت های نسبی فروش را منصفانه  تر ارائه می دهند. گذشته از این ، بازار ساعت مچی قدیمی در لندن داغ است. در مکانهایی مانند Watch Club در خیابان Old Bond ، یا انبوهی از بوتیکهای کوچکتر در Arcade Burlington ، به راحتی می توانید ساعت مچی قدیمی مورد نظر خود را پیدا کنید.

در ادامه می توانید با کودک دوست ترین مقاصد جهان آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید