مهاجرت به استرالیا

استرالیا جزو کشورهای در حال توسعه و یکی از سالم ترین کشورهای جهان می باشد. استانداردهای بالای زندگی و سبک زندگی متعادل اکثر مردم و نیز اقتصاد قوی و چشم انداز علمی مثبت، استرالیا را به یکی از جذاب‌ترین مقاصد مهاجرت تبدیل کرده‌است.

0
76
شرایط مهاجرت به استرالیا
مهاجرت به استرالیا
مهاجرت به استرالیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 24Rating: 4.5مهاجرت به استرالیا و انواع روش ها و شرایط مهاجرت افراد به استرالیا.مهاجرت به استرالیا باتوجه به اینکه استرالیا جزو کشورهای در حال توسعه و یکی از سالم ترین کشورهای جهان با استانداردهای بالای زندگی است هوادارن زیادی دارد.

شرایط مهاجرت به استرالیا

استرالیا جزو کشورهای در حال توسعه و یکی از سالم ترین کشورهای جهان می باشد. استانداردهای بالای زندگی و سبک زندگی متعادل اکثر مردم و نیز اقتصاد قوی و چشم انداز علمی مثبت، استرالیا را به یکی از جذاب‌ترین مقاصد مهاجرت تبدیل کرده‌است. برای مهاجرت به استرالیا شما به اجازه اقامت نیاز دارید و باید از هزینه مهاجرت به استرالیا آگاهی داشته باشید. برای کار، تحصیل و زندگی باید اقامت دائم استرالیا را کسب کنید. اگر شما هم متقاضی مهاجرت به استرالیا هستید با ما همراه باشید تا 5 راه معمول مهاجرت به استرالیا را بررسی کنیم.

مهاجرت به استرالیا از طریق تولد

شرایط مهاجرت به استرالیا
مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به کشور استرالیا و اخذ اقامت و تابعیت این کشور از طریق تولد باید شخص متولد شده قبل از 26 ژانویه 1949 بنابر اصل خاک به صورت اتوماتیک تابعیت استرالیا را کسب می‌کند. شخص متولد شده در استرالیا بین 26 ژانویه 1349 تا 19 آگوست 1986 به صورت اتوماتیک تابعیت استرالیا را کسب خواهد کرد. از 20 آگوست 1986 که قانون خاک لغو شد و به خون تغییر پیدا کرده شخص متولد شده در استرالیا برای اینکه بتواند تابعیت استرالیا را به دست بیاورد باید یکی از والدین او در هنگام تولد تابعیت استرالیا را داشته باشند.

اگر فردی در استرالیا متولد شده باشد و یا در استرالیا زندگی می‌کند به صورت اتوماتیک بعد از 10 سال تابعیت این کشور را اخذ می‌کند. شخصی که در استرالیا متولد شده و والدین او نامشخص هستند و یا دارای تابعیت خاصی نیستند تحت شرایط خاصی می‌تواند تابعیت استرالیا را کسب کند. اگر شخص در زمان ثبت درخواست زیر 18 سال باشد و در خارج از استرالیا متولد شده باشد اگر یکی از والدین او شهروندی استرالیا را داشته باشد می‌تواند برای اخذ تابعیت استرالیا اقدام کند. همچنین والدینی که تابعیت استرالیا را از طریق خون کسب کرده‌اند و متقاضی اخذ تابعیت استرالیا برای فرزند خود هستند باید حداقل دو سال را در استرالیا سکونت داشته باشند.

مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ازدواج

اگر می‌خواهید به استرالیا مهاجرت کنید، می‌توانید از طریق ازدواج دو نوع ویزای ازدواج و نامزدی اقدام کنید. ویزای ازدواج معمولا بعد از ازدواج صادر شده و ویزای نامزدی قبل از آن می‌باشد و برای ورود همسر به استرالیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. شخص متقاضی ویزای ازدواج در استرالیا باید تعهد دهد که تا دو سال می‌تواند هزینه‌های همسر خود را پرداخت کند. همچنین برای اثبات ازدواج باید مدارک دال بر زندگی مشترک در 12 ماه گذشته ارائه شود. سایت مهاجرتی استرالیا تمام هزینه مهاجرت به استرالیا از طرق مختلف دسته بندی کرده و منتشر کرده است و با مراجعه به آن به صورت کامل می‌توانید از هزینه مهاجرت به استرالیا اطلاع یابید. یه یاد داشته باشید که ویزای ازدواج استرالیا برای 9 ماه اعتبار دارد و بعد از ورود به استرالیا باید ازدواج را ثبت کرد.

✅ بازدید از مقاله شرایط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا
✅ بازدید از مقاله ویزای توریستی استرالیا
✅ بازدید از مقاله آداب و رسوم مردم استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق کار

شرایط مهاجرت به استرالیا
مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به کشور زیبای استرالیا از طریق کار باید در یک سیستم امتیازبندی وارد شده و در صورت به حداقل رسیدن امتیاز برای کار در استرالیا اقدام کنید. اگر امتیاز شما به حداقل مورد نیاز برسد در یک استخر قرار می‌گیرید و دوباره از طریق امتیاز جدید بهترین افراد برای کار در استرالیا انتخاب می شوند.

سیستم امتیازبندی استرالیا براساس سابقه کار، سن و مدرک زبان و مدرک تحصیلی می باشد و باید شما حداقل 60 امتیاز کسب کنید. برای ویزای کار استرالیا از سه ویزای 189، 190 و 489 استفاده می‌شود. شما می‌توانید برای کاریابی در استرالیا از طریق سایت ها کاریابی اقدام کنید. همچنین اگر شما از استرالیا پیشنهاد کاری(JOB Offer)  داشته باشید، شرایط شما به مراتب بهتر از قبل خواهد شد.

نکته مهمی که در مورد کار در استرالیا قابل ذکر است که اگر شغل شما جز مشاغل مورد نیاز استرالیا باشد امتیاز آن متفاوت است.

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در استرالیا
مهاجرت به استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا به توجه به تفاوت کمتر دلار این کشور نسبت به دیگر ارزهای معتبر مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته‌است. در تمامی کشورها اگر شما طرح تجاری مناسبی داشته باشید و توانایی لازم برای دفاع از آن را داشته باشید می‌توانید برای سرمایه گذاری اقدام کنید. از راه‌های سرمایه گذاری در استرالیا به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

-کارآفرینی، ویزای 4 ساله و سن متقاضی کمتر از 55 سال، حداقل سرمایه 800 هزار دلار، گردش مالی 500 هزار دلاری در 2 سال از 4 سال

-سرمایه گذاری بالا، 4 ساله، مبلغ 5 میلیون دلار، بدون گردش حساب

-ثبت شرکت، 4 ساله

-سرمایه‌گذاری در بانک، با سرمایه 1.2 میلیون دلار و سپرده 750 هزار دلاری در بانک‌های استرالیا، 4 ساله و قابل بازگشت

-برای سرمایه گذاری در استرالیا می‌توان از ویزاهای 132 و 188 این کشور استفاده کرد.

مهاجرت به کشور استرالیا از طریق تحصیل

ویزای تحصیلی استرالیا
مهاجرت به استرالیا

تحصیل در استرالیا نیز یکی از راه‌های مهاجرت استرالیا می‌باشد که شرایط خاص مربوط به خود را دارد. تحصیل در استرالیا در تمامی مقاطع امکان پذیر است. شما می‌توانید برای دوره‌های تحصیلی، دوره‌های کارآموزی و دوره‌های زبان این کشور اقدام کنید.

مدت زمان اعتبار ویزای دانشجویی استرالیا با توجه مدت زمان دوره تحصیلی متفاوت است و از 6 ماه شروع می‌شود. در نظر داشته باشید که این ویزاها قابل تمدید هستند و زمان تمدید برای هر کدام متفاوت است. شما برای تحصیل در استرالیا به مدرک زبان نیاز دارید و با توجه به اینکه زبان رسمی این کشور انگلیسی می‌باشد، مدرک آیلتس (IELTS) یکی از معتبرترین مدارک قابل قبول در استرالیا است. همچنین دانشجو اجازه کار ضمن تحصیل را دارد و دانشجو 40 ساعت در دو هفته اجازه کار دارد. همچنین در تعطیلات این زمان کار تمام وقت است.

ما در این مطلب انواع راه‌های مهاجرت به کشور استرالیا را ذکر کردیم که می‌توانید با خرید بلیط هواپیما استرالیا از سفرستان به این کشور زیبا سفر کنید.

برای خرید بلیط هواپیما استرالیا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید