با کودکان سنگاپور را بگردیم

برخلاف تصویری که اغلب مردم از سنگاپور در ذهنشان دارند و آن را کشوری با خیابان‌های باریک می‌شناسند که جمعیت شلوغش از سر و کول هم بالا می‌روند، سنگاپور سرزمین مردمان مهمان‌نوازی است که در آرامش کامل به زندگی خود مشغول هستند و این تنها تصوراتِ واهیِ کسانی است که تا به حال توقفی در سنگاپور نداشته‌اند و به آن‌جا سفر نکرده‌اند.

0
48
معرفی مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور
مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور
با کودکان سنگاپور را بگردیمReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 4Rating: 4.0مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور و تجربه سفر بیادماندنی با کودکان.مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور مکان‌های شاد و سرگرم‌کننده هستند که می‌توانید کودکان را به آن‌جا ببرید و خودتان هم در کنار آن‌ها لذت ببرید.

مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور

برخلاف تصویری که اغلب مردم از سنگاپور در ذهنشان دارند و آن را کشوری با خیابان‌های باریک می‌شناسند که جمعیت شلوغش از سر و کول هم بالا می‌روند، سنگاپور سرزمین مردمان مهمان‌نوازی است که در آرامش کامل به زندگی خود مشغول هستند و این تنها تصوراتِ واهیِ کسانی است که تا به حال توقفی در سنگاپور نداشته‌اند و به آن‌جا سفر نکرده‌اند. امنیت، پاکیزگی، سازمان‌یافتگی کشور سنگاپور و جاذبه‌های تفریحی زیادی که برای گردشگران و خریداران بلیط هواپیما مهیا کرده به محبوبیت روزافزونش دامن زده و باعث شده مقصد بسیار مناسبی برای سفرهای خانوادگی باشد، به عبارتی با سفر به سنگاپور از نق‌‌زدن‌های مکرر عضو کوچک خانواده خلاص می‌شوید چون کلی مکان‌های شاد و سرگرم‌کننده هستند که می‌توانید کودکان را به آن‌جا ببرید و خودتان هم در کنار آن‌ها از لحظات مفرح و به‌یادماندنی جاذبه‌های سنگاپور لذت ببرید. در ادامه به معرفی مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور می‌پردازیم.

آکواریوم اس. ای. اِی

معرفی مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور
مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور

طراحی آکواریوم S. E. A حرف ندارد، به اندازه‌ای زیبا و فوق‌العاده سازماندهی شده که موقع گشت‌وگذار سردرگم نمی‌شوید و خارق‌العاده‌ترین صحنه‌های زندگی‌تان را در ذهن خود و کودکانتان ثبت می‌کنید. اینجا یکی از بزرگ‌ترین آکواریوم‌های جهان است. از دلفین‌ها و کوسه‌ها بگیرید تا دسته متنوعی از ماهی‌ها و مرجان‌های رنگی، مارماهی‌ها، ماهی‌های پهن و ستاره‌های دریایی که جلوی چشمتان رژه می‌روند. اگر کارت شهری سنگاپور را هم داشته باشید، موقع خرید بلیط تا 50 درصد تخفیف می‌گیرید. ضمنا بخش «اقیانوس باز» هوش از سرتان می‌پراند.

صبحانه‌ای با اورانگوتان‌ها

معرفی مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور
مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور

بله درست شنیدید، صبحانه‌ای که می‌توانید به همراه خانواده در خانه اورانگوتان‌ها میل کنید، مطمئن باشید بچه‌ها عاشق آن‌جا می‌شوند. فقط باید به باغ‌وحش سنگاپور در سوماترا سربزنید و در حال تماشای حرکات بامزه اورانگوتان‌ها روز خود را شروع کنید. این تجربه شگفت‌انگیز فقط در این مکان ممکن است یعنی فعلا هیچ‌ مکانی در دنیا وجود ندارد که چنین موقعیتی را برای گردشگران فراهم آورده باشد. ضمنا می‌توانید نزدیک اورانگوتان‌ها شوید و با آن‌ها عکس یادگاری بگیرید و بعد از صبحانه به دیدن 2800 حیوان دیگری که در این باغ‌وحش زندگی می‌کنند، بروید.

ماجراجویی در پارک آبی یک جزیره

معرفی مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور
مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور

کودکان عاشق تفریحات آبی هستند تا جای ممکن هیچ‌وقت این تفریحات را از برنامه خود حذف نکنید. شنا در استخر موج‌دار، تیوب‌سواری روی رودخانه، سرخوردن از سرسره‌های آبی، غواصی و صدها تفریح دیگری که در پارک آبی ادونچر کاو “Adventure Cove” جزیره سنتوسا برای شما مهیا شده، می‌تواند یک روز استثنائی دیگری را به سفر شما اضافه کند. جزیره سنتوسا جاذبه‌های دیگری هم دارد ولی به احتمال زیاد وقت سر زدن به آن‌ها را نداشته باشید. برای تهیه بلیط این پارک آبی هم اگر کارت شهری سنگاپور داشته باشید می‌توانید از تخفیف 50 درصد برخوردار شوید.

✅ بازدید از مقاله باغ گیاه‌شناسی سنگاپور
✅ بازدید از مقاله فرودگاه شانگی سنگاپور

باغ‌های خلیج

معرفی مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور
مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور

در سنگاپور باغ‌هایی وجود دارند که با دیدن درختان غول‌پیکرشان دهانتان از تعجب باز می‌ماند. این باغ‌های شگفت انگیز چندین بار عنوان برترین مقصد گل‌کاری‌های فوق‌العاده را از آنِ خود کرده‌اند. مساحت 101 هکتاری 2 باغ “Bay South” و “Bay East” پر از گل‌ها و درختان سربه‌فلک کشیده هستند. حتی بخشی از این باغ‌ها به باغ کودکان اختصاص یافته و زمین بازی برای آن‌ها تدارک دیده شده است. اینجا خانه بزرگ‌ترین‌های دنیاست: بزرگ‌ترین آبشار سرپوشیده و بزرگ‌ترین گلخانه شیشه‌ای. درختان غول‌پیکر این باغ‌ها را از قلم نیاندازید و در مسیر پیاده‌روی آن، چشم‌اندازهای شهر را تماشا کنید و تا ساعت 8 آن‌جا را ترک نکنید چون یکی از زیباترین نورپردازی‌های دنیا در انتظارتان است.

قدم‌زنی در محله چینی‌ها

معرفی مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور
مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور

محله تروتمیزی در سنگاپور وجود دارد که نه تنها برای خودتان بلکه برای کودکانتان هم جذاب خواهد بود. محله چینی‌ها محله جذابی با خانه‌هایی به سبک چینی و رنگارنگ است که زیبایی خاصی به بافت شهری آن منطقه داده‌اند. اگر چند روز قبل از جشن سال نو چینی‌ها به این محله بروید، عاشق تزیینات آن‌جا می‌شوید. وسط محله‌ هم جایی به اسم مرکز میراث فرهنگی چینی‌ها وجود دارد که موزه‌ای از زندگی مهاجران چینی دهه 50 است و بازدید از آن‌جا خالی از لطف نیست. در پایان هم می‌توانید بعد از میل ساندویچ بستنی از مغازه‌های چینی، دکوری‌های رنگی بخرید.

تماشای نمایش رقص نور

معرفی مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور
مکان های دیدنی برای کودکان در سنگاپور

هتل MBS سنگاپور به قدری در فضای مجازی معروف شده که نیازی به معرفی آن نیست. هر شب ساعت 8 تا 9:30 یکی از خارق‌العاده‌ترین رقص نورهای دنیا را می‌توانید از پارک مرلیون “Merlion” تماشا کنید. پارک مرلیون دقیقا کنار مجسمه معروف مرلیون واقع شده و دید معرکه‌ای به این هتل دارد. از جمله جاهایی که در تاریکی شب برای کودکان مناسب است همین برنامه سرگرم‌کننده و شبانه هتل ام بی اس می‌باشد که جزو بهترین تجربه‌های آن‌ها خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید