مکان های مخوف دنیا را بشناسید

خرید بلیط هواپیما و سفر به نقاط مختلف دنیا همیشه با دیدن مکان های طبیعی و تاریخی همراه نمی‌شود. در واقع، سکه سفر شما همیشه طرف دیگری هم می‌تواند داشته باشد. طرفی که نه با دیدن مکان های سرسبز و آرامش‌بخش، بلکه با تماشای مکان های مخوف دنیا می‌تواند هیجان و جذابیت اوقات فراغت‌تان را تامین کند.

0
35
معرفی مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا را بشناسیدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 18Rating: 4.0مکان های مخوف دنیا و تجربه ای هیجان انگیز و وصف ناشدنی.مکان های مخوف دنیا و دسترسی به این مکان‌ها گاها آسان و گاها بسیار سخت می‌شود و هر یک از آنها ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد خود را دارند.

مکان های مخوف دنیا

خرید بلیط هواپیما و سفر به نقاط مختلف دنیا همیشه با دیدن مکان های طبیعی و تاریخی همراه نمی‌شود. در واقع، سکه سفر شما همیشه طرف دیگری هم می‌تواند داشته باشد. طرفی که نه با دیدن مکان های سرسبز و آرامش‌بخش، بلکه با تماشای مکان های مخوف دنیا می‌تواند هیجان و جذابیت اوقات فراغت‌تان را تامین کند. در مطلبی که هم‌اکنون مشغول مطالعه آن هستید، ما لیستی از مکان های مخوف دنیا را به همراه توضیحی کوتاه در مورد هر یک از آنها گردآوری کرده‌ایم. دسترسی به این مکان‌ها گاها آسان و گاها بسیار سخت می‌شود و هر یک از آنها ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد خود را دارند. مطالعه این مطلب می‌توان شما را با ویژگی‌های مد نظر آشنا سازد و جرقه‌‌ای برای تجربه سفری متفاوت در ذهن‌تان روشن کند. بنابراین، بد نیست که با صرف زمانی اندک، فرصت آشنایی بیشتر با مکان های مخوف دنیا را در اختیار خودتان قرار دهید.

بیابان داناکیل، اتیوپی

معرفی مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا

تماشای مکان های مخوف دنیا را از بیابان داناکیل اتیوپی آغاز می‌کنیم. از بیابانی که دمای آن از 50 درجه سانتی‌گراد به بالا تجاوز می‌کند و بسیار گرم و سوزان می‌شود. اما مساله، این دمای بالا نیست. مساله اصلی‌تر، آتشفشان‌ها، چشمه‌های آب گرم و گازهای سمی بیان داناکیل است. شرایطی که باعث شده فقط افراد شجاع و با دل و جرات بتوانند به تماشای این بیان مخوف بروند. به یاد داشته باشید که بیابان داناکیل به‌قدری مخوف و خطرناک است که تماشای آن بدون حضور فردی راهنما، غیر ممکن و اکیدا ممنوع است.

جزیره مارها، برزیل

معرفی مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا

اگر از ما بخواهید که از بین مکان های مخوف دنیا، فقط یکی را انتخاب و به شما معرفی کنیم، قطعا انتخاب اول و آخرمان جزیره مارها در کشور برزیل خواهد بود. دلیلش هم بسیار ساده است. این جزیره محل زندگی چندین هزار مار سمی و خطرناک می‌باشد. تحقیقات انجام‌شده نشان می‌دهند که در هر متر مربع از این جزیره، 5 مار زنده وجود دارد. واقعا چنین جایی مخوف بوده و حد وحشت‌ناکیِ آن حتی در خیالات و تصورات هم نمی‌گنجد. به همین دلیل، دولت برزیل فعلا تا اطلاع ثانوی ورود افراد به این جزیره را ممنوع کرده است.

دریاچه ناترون، تانزانیا

معرفی مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا

وقتی در نگاه اول به عکس‌های دریاچه ناترون خیره می‌شویم، آن را شبیه به یکی از سیارات منظومه شمسی می‌بینیم و برای تماشای آن از نزدیک هیجان‌زده می‌شویم. اما بد نیست بدانیم که این دریاچه نیز یکی از مکان های مخوف دنیا به شمار می‌رود. پوشش نمک قلیایی این دریاچه به قدری خطرناک است که هر موجود زنده‌ای، به محض لمس آن در جا می‌میرد. بنابراین نزدیک شدن به آب دریاچه ناترون اکیدا ممنوع بوده و حتی استشمام بوی گوگرد در آن هم چندان خوشایند نیست.

کوه واشنگتن، آمریکا

معرفی مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا

یکی دیگر از مکان های مخوف دنیا جایی نیست جز کوه واشنگتن در ایالات متحده آمریکا. این کوه محل وزیدن شدیدترین و پرسرعت‌ترین بادهای جهان است. جایی که سرعت باد حتی به رکورد وحشت‌ناک 327 کیلومتر بر ساعت نیز رسیده است. البته باد شدید این کوه را که کنار بگذاریم، به دمای منفی 40 درجه سانتی‌گراد و برف سنگین آن می‌رسیم. چنین حجم بالایی از برف، چنین سرعت شدیدی از باد و چنین دمای پایینی از باد، در مجموع کوه واشنگتن را به جهنم یخی جهان تبدیل کرده‌اند.

✅ بازدید از مقاله سفری ترسناک و مخوف به جزیره مارها
✅ بازدید از مقاله ترسناک‌ترین موزه‌‌های جهان
✅ بازدید از مقاله برج جمجمه؛ مخوف‌ترین جاذبه گردشگری صربستان

پارک ملی مدیدی، بولیوی

معرفی مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا

وقتی کسی از دور به پارک ملی مدیدی در بولیوی خیره می‌شود، آن را مکانی فوق‌العاده زیبا و آرامش‌بخش می‌یابد. اما زیر پوست آرام این پارک، یکی از مکان های مخوف دنیا قرار گرفته است. در واقع این پارک محل زندگی تهاجمی‌ترین و سمی‌ترین حیوانات جهان است. جدا از حیوانات، دست زدن به هر یک از گیاهان این پارک هم می‌تواند خارش بسیار شدید پوست و حتی مرگ را با خود به همراه داشته باشد. اگر فردی چنان بدشانس باشد که در این پارک زخمی شود، انگل‌های گرمسیری او را مورد هدف قرار خواهند داد.

پادشاهی فیل در چونبوری، تایلند

معرفی مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا

اگر در سفر خود به عروس شرق آسیا، یعنی کشور تایلند، گذرتان به شهر چونبوری افتاد، بد نیست سری به پادشاهی فیل در این شهر بزنید و در آنجا به تماشای مزرعه کورکودیل بروید. در این مزرعه، شما به داخل محیطی چوبی هدایت می‌شوید که درست وسط محل زندگی کورکودیل‌ها قرار دارد. از آنجا می‌توانید به کورکودیل‌ها غذا بدهید اما حتما باید جوانب احتیاط را به طور کامل رعایت کنید. فراموش نکنید که اینجا، یکی از مکان های مخوف دنیا است و شوخی کردن در آن اصلا جایز نیست.

جزیره عروسک‌ها، مکزیک

معرفی مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا

وقتی در جزیره وحشتناک عروسک‌ها در کشور مکزیک قدم بزنید، ترس و اضطراب این مکان مخوف تمام وجود شما را فرا خواهد گرفت. محیط این جزیره دقیقا به لوکیشن فیلم‌های ترسناک می‌ماند. جایی که هزاران عروسک با چهره‌های مختلف از درختان آویزان و به شما خیره شده‌اند. در مورد این جزیره گفته می‌شود که بعد از غرق شدن دختری کوچک در آن، پدر و مادرش به یاد او، عروسکی را در آنجا آویزان کردند و سپس افراد دیگر، بر تعداد عروسک‌ها افزودند. امروزه گفته می‌شود که همه این عروسک‌ها متعلق به روح همان دختر بچه هستند و به گمان عده‌ای، حتی آنها با هم صحبت می‌کنند.

سایر مکان های مخوف دنیا

معرفی مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا

برای آشنایی با مکان های مخوف دنیا، نیازی نیست که حتما به هفت مکان معرفی شده در بالا مراجعه کنید. چراکه غیر از این اماکن، مقاصد دیگری هم هستند که از معروف‌ترین آنها می‌توان به جنگل خودکشی ژاپن، جاده مرگ در بولیوی، قصر دراکولا در رومانی، گورستان ‌هایگیت لندن، روستای عروسک‌ها در ژاپن، پل شیشه‌ای چین و دخمه مردگان پاریس را نام برد. سفر به هر یک از این مکان‌ها می‌تواند شما را با محیطی فوق‌العاده مخوف، ترسناک و البته هیجان‌انگیز آشنا سازد.

برای تجربه ترس، نه به شب‌هالووین نیاز دارید و نه به تماشای فیلم‌‌هایی با ژانر ترس و وحشت. آنچه شما نیاز دارید کوله‌بار سفرتان هست و انتخاب یکی از مکان هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم. البته ناگفته نماند که مکان های مخوف دنیا صرفا به این چند مورد محدود نمی‌شوند و سطح پهناور کره زمین، مکان های متنوع‌تری در خود جای داده است. چه‌بسا جایی هم باشد که تاکنون هیچ کس آن را کشف نکرده و آن مکان، منتظر شماست تا با قدم‌های اکتشافی‌تان، پرده از رازهای اسرار‌آمیز و محیط مخوفش بردارید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید