هزینه اضافه بار و میزان بار مجاز هواپیمایی قشم ایر

معمولا اطلاعات مربوط به میزان بار مجاز و هزینه اضافه بار در قسمتی از بلیط هواپیمای خریداری شده ذکر و در دسترس مسافران قرار می گیرد ولی قوانین دقیق آن در سایت شرکت های هواپیمایی آورده شده و هر مسافری موظف به بررسی این موارد است.

0
40
هزینه اضافه بار و میزان بار مجاز هواپیمایی قشم ایر
میزان بار مجاز هواپیمایی قشم ایر
هزینه اضافه بار و میزان بار مجاز هواپیمایی قشم ایرReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 28Rating: 4.0هزینه اضافه بار و میزان بار مجاز هواپیمایی قشم ایرمیزان بار مجاز هواپیمایی قشم ایر کلاس پرواز، مسیر پرواز و مقصد بلیط هواپیما یا حتی قیمت بلیط هواپیما تعیین کننده میزان بار مجاز شما هستند.

اطلاع از جزئیات میزان بار مجاز هواپیمایی قشم ایر

معمولا اطلاعات مربوط به میزان بار مجاز و هزینه اضافه بار در قسمتی از بلیط هواپیمای خریداری شده ذکر و در دسترس مسافران قرار می گیرد ولی قوانین دقیق آن در سایت شرکت های هواپیمایی آورده شده و هر مسافری موظف به بررسی این موارد است. این باید و نبایدهای مربوط به حمل بار و میزان بار مجاز در هر ایرلاینی متفاوت است اگر معمولا رزرو بلیط هواپیما خود را با سایت سفرستان انجام می دهید و از دوستداران همیشگی سفرهای هوایی هستید حتما نام شرکت هواپیمایی قشم ایر به وفور در موتور جستجوی خرید آنلاین بلیط هواپیما سفرستان به چشمتان خورده است. در مطلب امروز به اطلاعات مربوط به میزان بار مجاز هواپیمایی قشم ایر پرداخته شده است که خواندن آن تنها دقایقی از وقتتان را می گیرد ولی شما را از دنیایی پر از استرس و تنش رها می سازد.

اعتبار ایرلاین قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم ایر در طی ۸ سال فعالیش با به کارگیری ناوگان های متنوع یعنی ۲۱ فروند هواپیمای دوربرد و برد متوسط و همچنین با ارائه خدماتی با استانداردها و ایمنی بالا تاکنون پرواز به ۲۷ مقصد بین المللی و ۲۹ مقصد داخلی را ممکن ساخته است. علاوه بر این ها، معمولا پروازهای زیارتی نجف از طریق شرکت قشم ایر انجام می شود و یکی از هواپیماهای ایرباس این ایرلاین در اختیار باشگاه پرسپولیس تهران است.

میزان بار مجاز ایرلاین قشم ایر

کلاس پرواز، مسیر پرواز و مقصد بلیط هواپیما یا حتی قیمت بلیط هواپیما تعیین کننده میزان بار مجاز شما هستند؛ از دی ماه سال ۹۸ مسافران شرکت هواپیمایی قشم ایر در مسیر استانبول – امام خمینی می توانند ۴۰ کیلوگرم بار حمل کنند، البته در صورتی که کلاس پروازی اکونومی را خریداری کرده باشند. در سایر مسیرهای پروازهای خارجی مسافران مجاز به حمل ۳۰ کیلوگرم بار هستند. برای پروازهای داخلی تمام مسیرها و کلاس ها این مقدار ۳۰ کیلوگرم در نظر گرفته شده است.

میزان مجاز بار دستی ایرلاین قشم ایر

هزینه اضافه بار و میزان بار مجاز هواپیمایی قشم ایر
میزان بار مجاز هواپیمایی قشم ایر

علاوه بر بار مجازی که هر مسافر به عنوان جامه دان در پروازهای خود حمل می کند، می تواند مقدار معینی را به عنوان بار دستی به همراه خود به کابین هواپیما ببرد که معمولا شامل وسایل گران قیمت و ضروری مسافر است. البته ابعاد ساک دستی نباید حجیم باشد و وزن آن نباید از ۷ کیلوگرم بیش تر باشد. در قوانین مربوط به حمل بار ایرلاین قشم ایر، این مقدار هم برای پروازهای خارجی و هم پروازهای داخلی تعیین شده است.

✅ بازدید از مقاله هزینه اضافه بار ترکیش ایرلاین

هزینه اضافه بار ایرلاین قشم ایر

معمولا هزینه اضافه بار شرکت های هواپیمایی به مقصد بلیط هواپیما، قیمت بلیط هواپیما، وزن و حتی ابعاد چمدان یا ساک مسافر بستگی دارد و چنانچه مسافر می داند که بارش سنگین تر از حد مجاز است باید نیم ساعت زودتر از معمول در فرودگاه حاضر شود تا بعد از پشت سر گذاشتن پروسه پرداخت هزینه از پروازش جا نماند. در پروازهای خارجی نیز باید چند ساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشد. هزینه اضافه بار اکثر ایرلاین ها به طور میانگین یک درصد از هزینه بلیط هواپیما در همان مسیر محاسبه می شود.

کالاها و اقلام مجاز قابل حمل در کابین

پالتو، شنل یا پتو

چتر یا عصا

گهواره کوچک دستی و غذای کودک

کیف دستی زنانه یا مردانه

کتاب جیبی یا نشریه

لپ تاپ

دوربین عکاسی کوچک یا دوربین شکاری

صندلی تاشو و عصای بیمار

کالاهای ممنوعه و غیرقابل حمل

در تمام پروازهای دنیا حمل برخی از کالاها که ماهیت خطرآمیزی برای مسافران، خدمه و هواپیما دارند برای مسافران ممنوع است و لازم است که بعد از خرید بلیط هواپیما و آگاهی دقیق از لیست این اقلام به سایت شرکت هواپیمایی مربوط مراجعه کرده و کالاهای غیرقابل حمل و ممنوعه را بررسی کرد. کالاهای غیرقابل حمل در چمدان و یا کابین هواپیما شامل اقلام زیر است:

مواد خورنده مانند اسیدها، مواد قلیایی و جیوه ای

مواد اشتعال زا مثل فندک، کبریت، تینر و مواد محترقه

گازهای متراکم شده

مواد منفجره یا آتش بازی و نورافشانی

مواد رادیواکتیو کیف های دستی

مواد اکسیدکننده مثل پودر سفید کننده

سموم و مواد عفونی مثل حشره کش ها

مواد مغانطیسی و حساسیت زا

مقدار محدودی از اسپری مو، عطر و داروهای حاوی الکل

در ادامه می توانید با میزان بار مجاز ایرلاین ها و هزینه بار اضافی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید