نجات کلیسای نوتردام از چنگال آتش

0
17
نجات کلیسای نوتردام
کلیسای نوتردام
نجات کلیسای نوتردام از چنگال آتشReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 17Rating: 2.0نجات کلیسای نوتردام از چنگال آتش - اخبار گردشگری و روز وبلاگ سفرستانبا تلاش حدود 400 آتش‌نشان، بالاخره عصر دوشنبه زبانه‌های آتش در کلیسای 850 ساله نوتردام پاریس فروکش شدند. آتش‌سوزی عظیمی که حدود 4 ساعت به جان کلیسای نوتردام تاخته بود، باعث از بین رفتن سقف چوبی این کلیسا شد.

نجات کلیسای نوتردا

با تلاش حدود 400 آتش‌نشان، بالاخره عصر دوشنبه زبانه‌های آتش در کلیسای 850 ساله نوتردام پاریس فروکش شدند. آتش‌سوزی عظیمی که حدود 4 ساعت به جان کلیسای نوتردام تاخته بود، باعث از بین رفتن سقف چوبی این کلیسا شد. سقفی که در بالاترین نقطه بنای کلیسا قرار گرفته بود و با سوخته شدن بر اثر آتش، ساختمان گوتیک کلیسا را بدون سرپناه باقی گذاشت.

آتش‌سوزی در کلیسای نوتردام چنان شوک‌آور بود که تقریبا همه مردم جهان از وقوع این اتفاق بسیار اندوهگین شدند. با این حال، رئیس آتش‌نشانی شهر پاریس اعلام کرد که سازه اصلی کلیسا دچار آسیب نشده و حتی برج زنگ آن که به نظر می‌رسید در معرض خطر باشد، سالم است.

رسانه‌های فرانسوی آتش‌‌سوزی را با بازسازی‌هایی که در داخل کلیسا انجام می‌شوند، مرتبط می‌دانند. البته گفته می‌شود که این آتش‌سوزی غیرعمدی است اما فعلا تحقیقات بر روی آن ادامه دارد. مردم فرانسه و بسیاری از کسانی که با شوق تماشای کلیسای نوتردام، سالانه بلیط هواپیما پاریس می‌خرند، انتظار دارند که در اسرع وقت این کلیسا که نماد مهمی در پایتخت فرانسه است، بازسازی شده و از وقوع خطرات بعدی پیشگیری شود.

برای خرید بلیط هواپیما فرانسه و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید