نخستین موزه کودک کشور راه‌اندازی شد

0
39
راه اندازی نخستین موزه کودک کشور
نخستین موزه کودک کشور
نخستین موزه کودک کشور راه‌اندازی شدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 8Rating: 2.5نخستین موزه کودک کشور به اهتمام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راه‌اندازی شد.نخستین موزه کودک کشور به اهتمام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی به صورت رسمی در ارومیه راه‌اندازی شد.

موزه کودک

نخستین موزه کودک کشور به اهتمام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی به صورت رسمی در ارومیه راه‌اندازی شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی در آیین آغاز به کار این موزه که با حضور فاضل نظری مدیرعامل این کانون برگزار شد، گفت: راه‌اندازی اینگونه فضاها برای کودکان و نوجوانان استان ضروری بود و در نهایت به همت همه نهادهای مسئول به سرانجام رسید.

راه اندازی نخستین موزه کودک کشور
نخستین موزه کودک کشور

جواد زاهدی افزود: این موزه کودک در زیربنایی به مساحت حدود ۵۰۰ مترمربع و در قالب سالن‌های تاریخ، نجوم، پیش از تاریخ و مردم شناسی در محل پارک شهرچایی ارومیه به کودکان خدمت رسانی می‌کند.

وی اضافه کرد: در مجاورت آن سالن آمفی تئاتر، کتابخانه و غرفه نمایشگاه و فروش محصولات کانون نیز برای کودکان و نوجوانان دایر است.

راه اندازی نخستین موزه کودک کشور
نخستین موزه کودک کشور

وی بیان کرد: علاوه بر آن رصدخانه و پژوهشکده‌ نجوم در راستای ارائه خدمات علمی نجوم به کودکان و نوجوانان ساخته می‌شود.

طراحی و ساخت خلاقانه این موزه که در نوع خود بی‌نظیر است توسط مدیران و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی انجام شده است تا ضمن ایجاد فضایی شاد و سرگرم کننده برای این قشر، آموزش عمیقی کودکان نیز در این مکان جذاب تحقق یابد.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز داخلی و خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای داخلی و خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید