نقل مکان ترکیش ایرلاینز به فرودگاه جدید استانبول

با احداث فرودگاه جدید استانبول، شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز قصد دارد عصر جدیدی در صنعت هوایی کشور ترکیه رقم بزند. به همین منظور، این شرکت هواپیمایی مشهور و پرطرفدار در حال نقل مکان به قطب پروازی جدید و یا به عبارتی به خانه تازه تأسیس خود یعنی فرودگاه جدید استانبول است. ایلکر آیجی، رئیس هیئت مدیره و عضو کمیته اجرائی شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز ضمن بیان این نکته که نقل مکان ترکیش ایرلاینز به فرودگاه جدید استانبول، آغاز فصلی جدید در صنعت هوایی کشور ترکیه است، گفت: شرکت ما حامل پرچم ترکیه است و نقل مکان به قطب پروازی جدید برای این شرکت به منزله چشم‌اندازی واضح به سمت رشد و پیشرفت در سالهای آتی و همچنین ارائه بهترین خدمات و تجربیات ممکن برای تمامی خریداران بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز می‌باشد.

0
88
خرید بلیط هواپیما استانبول
بلیط هواپیما استانبول
نقل مکان ترکیش ایرلاینز به فرودگاه جدید استانبولReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Nov 10Rating: 3.5نقل مکان ترکیش ایرلاینز به فرودگاه جدید استانبول - خرید بلیط هواپیما استانبولشرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز قصد دارد عصر جدیدی در صنعت هوایی کشور ترکیه رقم بزند. به همین منظور در حال نقل مکان به فرودگاه جدید استانبول است. ترکیش ایرلاین به ارائه بهترین خدمات و تجربیات ممکن برای تمامی خریداران بلیط هواپیما می‌اندیشد. پرواز خارجی و بلیط هواپیما استانبول

نقل مکان ترکیش ایرلاینز به فرودگاه جدید استانبول

با احداث فرودگاه جدید استانبول، شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز قصد دارد عصر جدیدی در صنعت هوایی کشور ترکیه رقم بزند. به همین منظور، این شرکت هواپیمایی مشهور و پرطرفدار در حال نقل مکان به قطب پروازی جدید و یا به عبارتی به خانه تازه تأسیس خود یعنی فرودگاه جدید استانبول است.

خرید بلیط هواپیما استانبول
بلیط هواپیما استانبول

ایلکر آیجی، رئیس هیئت مدیره و عضو کمیته اجرائی شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز ضمن بیان این نکته که نقل مکان ترکیش ایرلاینز به فرودگاه جدید استانبول، آغاز فصلی جدید در صنعت هوایی کشور ترکیه است، گفت: شرکت ما حامل پرچم ترکیه است و نقل مکان به قطب پروازی جدید برای این شرکت به منزله چشم‌اندازی واضح به سمت رشد و پیشرفت در سالهای آتی و همچنین ارائه بهترین خدمات و تجربیات ممکن برای تمامی خریداران بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما استانبول
بلیط هواپیما استانبول

طبق بررسی‌های انجام‌شده با افتتاح فرودگاه جدید استانبول و آغاز فعالیت ترکیش ایرلاینز در این فرودگاه، این شرکت از پتانسیل بسیار بالایی برای راه‌اندازی خطوط هوایی جدید در آینده نزدیک خواهد بود. چنانچه از هم‌اکنون هم راه‌اندازی پروازهای استانبول به آنکارا، آنتالیا، ازمیر، باکو و ارجان تا 30 دسامبر قطعی شده است. اتفاقی که باعث ارائه سرویس‌های فوق‌العاده جذاب برای خریداران بلیط هواپیما به مسیرهای جدید خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما استانبول
بلیط هواپیما استانبول

پروژه عظیم ساخت فرودگاه جدید استانبول که تا 10 سال آینده کامل می‌شود و امکان حمل‌ونقل 200 میلیون مسافر و خریدار بلیط هواپیما از این شهر را فراهم می‌آورد، موقعیت رشد هر چه بیشتر گردشگری در ترکیه و مخصوصا در استانبول را کاملا مهیا کرده است. از این رو، شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز از هم‌اکنون برنامه‌های ویژه‌ای برای فروش بلیط هواپیما استانبول و سایر شهر در نظر دارد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما استانبول و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: news.gtp.gr

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید